Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowy zwiastun Battlefield 3 to bez wątpienia jeden z najlepszych klipów ostatnich lat!

165 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2011 o 17:03, Kadaj napisał:

Bardziej mi to przypomina reklamę niż newsa. ;p


Bo to jest ewidentna reklama.

Nie dość, że tytuł stylowo jak z "Faktu", to jeszcze ten tekst w treści w nawiasie ("jakimś cudem").
Naprawdę, można to odebrać, jakbyście ludzi, co nie słyszeli o tej grze, odbierali jako idiotów.

A sam zwiastun? Robiony na modłę CoD-a.
Więc co, obydwie gry to jedno i to samo.

Dobrze, ze żadna z nich mnie nie interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestałem wierzyć w takie trailery już dawno. Zawsze są efektownie montowane, a jak przychodzi co do czego, co to okazuje się, że w istocie to ciepłe kluchy, a 90% można by wyciąć i byłoby lepiej. Hype ze strony BF3 jest zaś paskudny - a nie taki poziom newsów chyba nowy rednacz obiecywał, a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z takimi tytułami... Sam jestem niesamowicie napalony na BFa, ale to już jest przesada, tym bardziej, że klip nie odstaje niczym choćby od konkurencyjnego CoDa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ok. Ale i tak pewnie zarówno Battlefield, jak i Modern Warfare 3 będą świetnymi, dynamicznymi, filmowymi i krótkimi FPSami, o których zapomnę po 2 tygodniach.

Dlatego dla mnie niekwestionowanym zwycięzcą wojny między Battlefieldem, a MW3 jest Bruce Wayne. Sorry.

Zapomniałem- oczywiście tytuł newsa jest grubo przesadzony, zwiastun owszem, przyjemnie się ogląda, ale widywało się dużo, dużo lepsze i oryginalniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tematów o BF3 zazwyczaj unikam, gra mnie zwyczajnie nie interesuje, czasem spojrzę to i owo.
Wydaje mi się, że jednak trochę więcej. Nie każdy kto w tę grę zagra musi uważać ją za objawienie i jakiegoś mesjasza, po prostu lubią strzelanki i chcą sobie zagrać. Tych graczy z grona "wyznawców" możemy wyrzucić. Jestem zdania, że takich rozsądnych ludzi jest więcej - po prostu nie zawsze się odzywają a zagrają bo lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 19:28, Leos8 napisał:

Jestem zdania, że takich ludzi jest więcej - po prostu nie zawsze się odzywają a zagrają bo lubią.

Oczywiście wiem, że są też normalni fani BF3. Problem w tym, że najgłośniejsi są fanboje, gimbusy i krzykacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na dodatek pewnie okaże się, że fragment samolotowy jest krótki/mało grywalny/z wkurzającym sterowaniem, itp. A nawet jeśli nie, to i tak wolałbym od tego jakieś HAWX-y czy tego typu zręcznościówki. A jeszcze lepiej symulatory, nawet i zręcznościowe od Novalogic - takich emocji jak np. w stareńkim F-22 ADF/TAW można ze świecą szukać, przynajmniej w podobnej klasy grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dlatego właśnie są fanbojami, gimbusami i krzykaczami. Bo krzyczą najwięcej, kłócą się najwięcej, klapki na oczy i czcić swoje bóstwo. Takich zwyczajnie zlewam (no chyba, że mi się nudzi to wtedy staram się z jakimś prowadzić konstruktywną rozmowę co rzadko wychodzi), bo szkoda na nich słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście stwierdzenie z newsa nie ma nic wspólnego z tym, że EA sponsoruje gram.pl i cała główna strona jest w reklamie BF3 oraz, że gra ma swoją kategorię newsów (jak przy Wiedźminie 2 np.)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to kiedy w końcu wychodzi ta gra? W trailerze 25, na gramie 27, na oficjalnych stronach 27-28 (zależy od języka).
A trailer wygląda rewelacyjnie. Widać, że będzie fajna fabuła. Już nie mogę się doczekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 19:40, Arcling napisał:

Oczywiście stwierdzenie z newsa nie ma nic wspólnego z tym, że EA sponsoruje gram.pl
i cała główna strona jest w reklamie BF3 oraz, że gra ma swoją kategorię newsów (jak
przy Wiedźminie 2 np.)...

Zdziwiłbyś się, ale w tym wyjątkowym wypadku... Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 20:07, sirufok napisał:

O maj gat - obejrzałem chyba z pięć razy pod rząd i wciąż mi się chce.

To idź do łazienki.

*ba dum tss*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować