Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Postal 3: Catharsis zalicza poślizg

18 postów w tym temacie

A niby czemu Rosja dostaje tą grę wcześniej? Mają jakieś problemy z podkładem głosowym, czy Rosja to jest jakiś ekskluzywny kraj?

Poza tym, orientuje się ktoś, czy będzie pełna polska wersja? Przydałaby się jak ta z 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tak sobie właśnie siedziałem przed komputerem i myślałem "Ciekawe kiedy ten Postal 3 wyjdzie" patrzę na stronkę gram.pl i widzę tego newsa :P Czekam na tego "hiciora", wiem, że ta gra będzie zbierać fatalne oceny, zjeżdżana przez graczy i totalnie zacofana ale w Postala 2 grałem z przyjemnością, wśród niewiele różniących się produktów na rynku ta jest na swój sposób prostacka i oryginalna mimo iż też się niczym specjalnym nie wyróżnia oprócz humoru :D Oby wyszła w Polsce w pełnej Polskiej wersji językowej, w Postal 2 była po prostu super, przydała by się także rozsądna cena bo jakbyśmy mieli zapłacić za to 120 złoty to raczej w premierze mało osób by kupiło ten tytuł, nie obraziłbym się także na demko ale pewnie go nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 18:47, bezlerg napisał:

A niby czemu Rosja dostaje tą grę wcześniej? Mają jakieś problemy z podkładem głosowym,
czy Rosja to jest jakiś ekskluzywny kraj?

Poza tym, orientuje się ktoś, czy będzie pełna polska wersja? Przydałaby się jak ta z
2 :)


bo to gra robiona przez rusków, pewnie dlatego będą mieć Postala wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro przez nich robiona to ciekawe jak z dystrybucją. Tylko przez neta np. GamesGate gdzie tylko tam można kupić Precursora czy Xenus 2 White Gold, czy w ogóle poza kraj nie wypuszczą (a zdarza się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę to,co było mówione przeze mnie wcześnie:

Postal bez polskiego dubbingu i kamery z pierwszej osoby,to dno. Sobie właśnie postanowiłem przypomnieć Postala 2,i odpaliłem dodatek Apocalypse Weekend. Takiej gry jednak już nie będzie :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 23:24, bobobo napisał:

Powtórzę to,co było mówione przeze mnie wcześnie:

Postal bez polskiego dubbingu i kamery z pierwszej osoby,to dno. Sobie właśnie postanowiłem
przypomnieć Postala 2,i odpaliłem dodatek Apocalypse Weekend. Takiej gry jednak już nie
będzie :\


Co do bez Polskiego dubbingu to się zgodzę bo to dodawało grze klimatu, według mnie Angielski głos Postala jest do kitu. Ale o kamerę nie masz co się martwić bo będą dwie (tak zapowiadają twórcy), do wyboru FPP i TPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 12:10, kotlecik5 napisał:

W Postala 1 to chyba tylko ja tutaj grałem, eh... :P Ale Postal 2 dobrze rył mózg, przechodziło
się go z kumplami po kilka-kilkanaście razy :P

Zaskoczę cię. Nie tylko ty :)
Ja też pykałem w jedynkę, choć zdecydowanie wolę dwójkę i to zawsze ją mam na mysli kiedy ktoś mówi o postalu. Świetna gra. Pomijając wszystkie technologiczne aspekty, Postal 2 to zdecydowanie jedna z gier, przy których najlepiej się bawiłem. Mało która nawet nowa produckja była w stanie dostarczyć mi takiego "fanu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować