Zaloguj się, aby obserwować  
pitirules

PS2 - Gry

370 postów w tym temacie

Moja lista 10 najlepszych gier na PS2:

- Gran Turismo 4
- Hitman: Blood Money
- Resident Evil 4
- God of War II
- The Getaway: Black Monday
- GTA: San Andreas
- Tekken 5
- KillZone
- PES 6
- Driver: Parallel Lines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:07, Claude Speed napisał:

Moja lista 10 najlepszych gier na PS2:
- Gran Turismo 4
- Hitman: Blood Money
- Resident Evil 4
- God of War II
- The Getaway: Black Monday
- GTA: San Andreas
- Tekken 5
- KillZone
- PES 6
- Driver: Paralell Lines


nieżle kombinujesz...
* co do Killzone ( nie chcę się chwalić ) niedawno je sobie kupiłem na allegro za 30zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:11, lechu28 napisał:

nieżle kombinujesz...
* co do Killzone ( nie chcę się chwalić ) niedawno je sobie kupiłem na allegro za 30zł...


Hehe. Ja też kupiłem KillZone''a za 30 zł wraz z trzema innymi oryginalnymi grami od kumpla. ;) PES ma lepszą grafikę od FIFY i w ogóle bardziej mi do gustu przypadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:21, lechu28 napisał:

Tego Killzona kupiłem zaledwie godzine temu i mam nadzieje że się na nim nie zawiode...


Gierka dosyć fajna. Szczególnie jak grasz z kimś na dwa pady. Wtedy dopiero jest zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:15, Claude Speed napisał:

;) PES ma lepszą grafikę od FIFY i w ogóle bardziej mi do gustu przypadł.


Grałeś kiedyś w FIFE??? Ja grałem w je obie i PES może ma leprzą grafe ale nie ma za wielu licencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:24, lechu28 napisał:

> ;) PES ma lepszą grafikę od FIFY i w ogóle bardziej mi do gustu przypadł.

Grałeś kiedyś w FIFE??? Ja grałem w je obie i PES może ma leprzą grafe ale nie ma za wielu
licencji...


Grałem w obie części. FIFE lubiłem za czasów PSX, a teraz wolę PES''a mimo to, że nie ma niektórych licencji. Jak znasz się na rzeczy to sobie możesz sam wyedytować nazwy klubów czy piłkarzy (ale czy to jest najważnejsze?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:31, Claude Speed napisał:

Grałem w obie części. FIFE lubiłem za czasów PSX, a teraz wolę PES''a mimo to, że nie ma niektórych
licencji. Jak znasz się na rzeczy to sobie możesz sam wyedytować nazwy klubów czy piłkarzy
(ale czy to jest najważnejsze?)


Tak w ogóle to na kompie sam posówam w PES5 i nawet sam stwożyłem Wisłe Kraków i Legie Warszawa oczywiście razem z prawdziwymi piłkarzami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:46, lechu28 napisał:

Słyszeliście o FIFIE Street 2 - wspaniała gierka działająca na wyobraźnie


Nom fajna gierka. Jedyna FIFA, która mi sie podoba. Jedna rada: nie pisz post pod postem, bo tutaj możesz za to zostać ukarany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:05, lechu28 napisał:

BLACK!!!!!!!!!!!!! tego ci nie wybacze hehe - Black to jeden z leprzych FPS''ów na tą konsole!!!!

A polonez był jednym z najlepszych aut PRL, czy to oznacza, że był dobrym autem? :P
FPS nie trzyma się jakoś specjalnie dobrze na PS2, więc nie dziwota, że Black żadnym cudem nie jest :/

Skoro już tak wszyscy zaczęli dawać swoje typy na najlepsze gry na PS2, to ja proponuję zrobić jakiś zorganizowany event. Czyli np. dajemy trzy dni na podawanie przez wszystkich chętnych swoich typów, ale max 5, bo będzie później trudno wszystko zliczyć. Dalej, po upływie deadlie''u ktoś pozlicza ile razy która gra się pojawiła na listach i w ten sposób stworzymy tematyczny top powiedzmy 30 gier na PS2 :D Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no pomysł dobry ale kto to wszystko policzy? ;P

To ja daję swoje typy:

1. Fifa Street 2 --- Jak dla mnie gra po prostu niepodzielnie rządzi!
2. Tekken 5 --- Kolejny świetny Tekken, w którego można grać ciągle, a i tak się nie znudzi!
3. Burnout: Revenge --- W grę nie grałem ale ma ona mój głos, bo jest to jedna z najlepszych (według mnie) ścigałek na konsole!
4. NBA Street vol. 2 --- Gra może nie wyśmienita, ale dobra i można się przy niej świetnie bawić!
5. Shadow of The Colossus --- Gra o której pragnę ale kasy brak, na razie ;) Wielka i genialne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:51, Quatre napisał:

> BLACK!!!!!!!!!!!!! tego ci nie wybacze hehe - Black to jeden z leprzych FPS''ów na tą
konsole!!!!
A polonez był jednym z najlepszych aut PRL, czy to oznacza, że był dobrym autem? :P
FPS nie trzyma się jakoś specjalnie dobrze na PS2, więc nie dziwota, że Black żadnym cudem
nie jest :/

Skoro już tak wszyscy zaczęli dawać swoje typy na najlepsze gry na PS2, to ja proponuję zrobić
jakiś zorganizowany event. Czyli np. dajemy trzy dni na podawanie przez wszystkich chętnych
swoich typów, ale max 5, bo będzie później trudno wszystko zliczyć. Dalej, po upływie deadlie''u
ktoś pozlicza ile razy która gra się pojawiła na listach i w ten sposób stworzymy tematyczny
top powiedzmy 30 gier na PS2 :D Co Wy na to?


dobry pomysł lecz troche pracochłonny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, to zaczynamy! Każdy, kto chce, może oddać głosy na 5]wg niego najlepszych gier na PS2. W wyborach top 30 najlepszych gier na PS2 można wziąć udział zgłaszając swoje typy do północy w niedzielę 27 stycznia.

Po tym terminie ja lub inna życzliwa osoba podliczy głosy i wyłonimy growych zwycięzców, ulubieńców użytkowników Gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje typy to:
1. God of War II - tytuł mówi sam za siebie
2. Scarface: Człowiek z Blizną - ci którzy oglądali film czekali na tą gre z wypiekami na twarzy...
3. Black - niezwykle realistyczna gra podnosząca standart PS2 na nieco wyższy poziom ;-)
4. Burnout: Revenge - dobra ścigała
5. Silent Hill 2 - Fani horrorów powinni mieć dwie konsole - jedną do gry, a drugą jako ołtarzyk dziękczynny dla Sony i producentów gier hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy X
Metal Gear Solid 2
Metal Gear Solid 3
God of War 1 i 2
DMC cała seria :)
Okami
Burnout Takedown, Revenge, Dominator
Black

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 22:28, Taikun napisał:

Final Fantasy X
Metal Gear Solid 2
Metal Gear Solid 3
God of War 1 i 2
DMC cała seria :)
Okami
Burnout Takedown, Revenge, Dominator
Black


dobrze dobrze, ale miało być tylko 5 typów
przeczytaj regulamin ogłoszony przez Quatre
proponuje aby swoje typy pisać pogrubioną czcionką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja mogę dać swoją listę:

1. Metal Gear Solid 3: Snake Eater
2. Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty
3. Ratchet & Clank 3
4. God of War 2
5. God of War 1


Wyróżnienie: Shadow of Rome, oraz Mercenaries, jednak ich nie liczcie do rankingu. :)

Taikun: Widzę, że nie zrozumiałeś zasad konkursu... Należy wymienić PIĘĆ gier, a ty wypisałeś, aż TRZYNAŚCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować