Zaloguj się, aby obserwować  
pitirules

PS2 - Gry

370 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2006 o 17:19, BuuBuu napisał:

Da się jakoś w Gran Turismo cztery zmienić widok w czasie jazdy??? Sam nie moge znaleźć żadnej
opcji na to pozwalającej. Znacie jakies gry podobnym klimacie co Second Sight ????


Select(obok startu) :]

>Zastanawiam się mnad kupnem drógiego pada do PS2 i chciałem się zapytac, czy ktoś zwas ma któryś z >bezprzewodowych padów dostępnych na rynku????? np. Logitech Cordless Action Controller. Wiem, że pad od >Sony jest świetny, ale nie wiem jak się gra na padzie o innym kształcie. Doradźcie czy kupić pada od Sony czy jakiś >inny i jaki???

Najlepiej kupić oryginalnego Sony po PS2 czyli taki jaki już masz wraz z konsolą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. Co do zmiany widoku to zajżałem do instrukcji i tam było (gapa ze mnie).A co do pada, to znalazłem pod choinką orginalnego Sony. I w Święta z bratem cieliśmy we Władce Pierścieni: Powrót Króla. Świetna gierka, zwłaszcza w trybie współpracy. A jak ją przejde sam to czas na God of War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem (uwielbiam tak zaczynać ;)) "narazie" najlepszymi grami w jakie grałem na PS2 są:
>Def Jam Fight Night NY (boska gra)
>PES ^ ^
>CoD 3 (ReWelacyjna ^^)
>Spartan: Total Warrior (Ares to looser ;p)
>Wszystkie vol. Tekkena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie przeszedłem Władce Pierścieni, Powrót Króla ale nie na 100%. Co oprócz lini fabularnej i tej dodatkowej misji (w której trzeba odeprzeć 20 grup przeciwników) trzeba zrobić, żeby przejśc 100% gry ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Znacie jakies gry podobnym klimacie co Second Sight ????


Gra nazywa się Psi-ops taż używamy telekinezy itp. Moim zdaniem jest nawet lepsza od Second sight.A jeśli nie zależy ci na "mocach psychicznych"(kurde naprawde nie wiedziałem jak to nazwać:) to zagraj w Time splitters ten sam developer wiec i podobny klimat tyle że w fpp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemacie. Ostatnio byłem w Arkadii w Warszawie i empiku była promocja że za dwie gry z platynowej edycji od EA płaci się 100zł a nie 160zł. Myślałem, że w sklepie internetowym Empiku też jest taka promocja, ale na stronce nic nie pisze. Dlatego chciałem się zapytać czy ktoś może wie, czy w innych Empikach też jest taka promocja, ile trwa i czy może jednak w internetowym sklepie też jest??? Powużcie !!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 17:19, BuuBuu napisał:

Da się jakoś w Gran Turismo cztery zmienić widok w czasie jazdy??? Sam nie moge znaleźć żadnej
opcji na to pozwalającej. Znacie jakies gry podobnym klimacie co Second Sight ????

nie mam Gt4 ale mam Gran Turismo 3 chyba nie zmieli sterowania w tej doskonałej grze
więc spróbuj spustami (R1 R2 L1 L2, któryś z nich zmienia kamere, że widzisz co się dzieje za sobą
Ja mysle tak

Brat mi mówi że ''trójkatem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 20:09, Maker3 napisał:

nie mam Gt4 ale mam Gran Turismo 3 chyba nie zmieli sterowania w tej doskonałej grze
więc spróbuj spustami (R1 R2 L1 L2, któryś z nich zmienia kamere, że widzisz co się dzieje
za sobą
Ja mysle tak

Brat mi mówi że ''trójkatem"


Heh, nie wiem czy zauważyłeś, że ten post został napisany w tamtym roku :P trochę spóźniona odpowiedz, a poza tym kamerę zmienia sie "select" :]

BTW Czy ktoś wie kiedy wyjdzie God of War 2 ?? bo mam w planach kupić tą gierke, a tu żadnych wieści nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 20:47, Kermit 13 napisał:

Heh, nie wiem czy zauważyłeś, że ten post został napisany w tamtym roku :P trochę spóźniona
odpowiedz, a poza tym kamerę zmienia sie "select" :]

A niby skąd miałem wiedzieć, że ktoś znalazł już dopowiedz?
Kiedyś, ktoś udzielił miu odpowiedzi po 2 miesiącach, kiedy już nawet zapomniałem o problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem sobie life x95 to takie mp4 co morzna wgrywać gry z pegazusa!!Mario i te inne.prawie jak PSP.jak kogoś nie stać na psp to niech kupi to mp4,albo ie choiaż zastanowi bo według mnie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 20:20, Paweł Speede napisał:

Mam pytanie i prosze o jak najszybszą odpowiedz.
Czy mozna zostawic PS2 na noc?
Nic sie jej nie stanie?
Poniewaz nie dokupilem jeszcze do niej karty pamięci.



A co miałoby sie stać?Może się ''''lekko'''' nagrzać,a tak pozatym to chyba nie.Zostaw okno otwarte najlepiej.A co do karty,to kup jak najszybciej.PS2 długo tak nie pociągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 20:25, NyGgA MiLy napisał:

> Mam pytanie i prosze o jak najszybszą odpowiedz.
> Czy mozna zostawic PS2 na noc?
> Nic sie jej nie stanie?
> Poniewaz nie dokupilem jeszcze do niej karty pamięci.


A co miałoby sie stać?Może się ''''lekko'''' nagrzać,a tak pozatym to chyba nie.Zostaw okno
otwarte najlepiej.A co do karty,to kup jak najszybciej.PS2 długo tak nie pociągnie...



Bez przesady, ja już nie raz i nie dwa razy zostawiałem na noc włączonego X-a 360 (a to ustrojstwo grzeje się znacznie mocniej od PS2). Także spokojnie, żadnego problemu nie powinno być.

Ale fakt, memorkę musisz kupić możliwie szybko. Chociaż doskonale pamiętam, jak sam przechodziłem tryb Weapon Master w pierwszym Soul Caliburze bez karty pamięci. MA-KA-BRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio gram w Asterix i Obelix XXL. Naprawde fajna gierka. Idziesz i bijesz Rzymian, można się odstresować. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 20:20, Paweł Speede napisał:

Mam pytanie i prosze o jak najszybszą odpowiedz.
Czy mozna zostawic PS2 na noc?
Nic sie jej nie stanie?
Poniewaz nie dokupilem jeszcze do niej karty pamięci.


mialem taki sam przypadek.:) zaraz po kupieniu PS2 zaczalem meczyc GTA:SA.
konsolka chodzila przez jakies 2 dni (wlaczona, ofkoz:) az w koncu dotarla
memorka. wiec spokojnie, "nic sie jej nie stanie":))

upss, ale odp miala byc szybka... no coz, ktos na szczescie przede mna juz ci pomogl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znalazłem czas by zagrać w dwie z gier ze swojej kolekcji PS2.
Gauntlet: Seven Sorrows
oraz
Max Payne 2

Max 2 to porażka - jak dla mnie nie da się w to grać na PS2. Rozglądanie trwa i trwa - nie ma porównania do szybkiego ruchu myszki. Z ekranu bije pikseloza i generalnie rozczarowanie. Zagram w MP2 na PC jak dorwę.

Gauntlet... to z koleji typowa sieczka h''n''s - doszedłem do 6 lvl i zaciukał mnie wielki boss - drzewiec. Jest 16 lvl. Poziom trudności normal to chyba jednak za łatwy (choć są momenty i poziomy że dostaje się w kość). Gram wojownikiem. Za zebrane złoto kupuje się dodatkowe combosy. Bronie i Zbroje zbiera się w skrzyniach porozrzucanych na mapie. Sterowanie poprawne i gra się przyjemnie. Może nie jest to jakaś porywająca i przełomowa gra ale daje radę. Podobna do gladiator czy god of war. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 09:37, Evil Khan napisał:

Wczoraj znalazłem czas by zagrać w dwie z gier ze swojej kolekcji PS2.
Gauntlet: Seven Sorrows

Dnia 25.05.2007 o 09:37, Evil Khan napisał:


Gauntlet... to z koleji typowa sieczka h''n''s - doszedłem do 6 lvl i zaciukał mnie wielki
boss - drzewiec. Jest 16 lvl. Poziom trudności normal to chyba jednak za łatwy (choć są momenty
i poziomy że dostaje się w kość). Gram wojownikiem. Za zebrane złoto kupuje się dodatkowe combosy.
Bronie i Zbroje zbiera się w skrzyniach porozrzucanych na mapie. Sterowanie poprawne i gra
się przyjemnie. Może nie jest to jakaś porywająca i przełomowa gra ale daje radę. Podobna do
gladiator czy god of war. Polecam !


sorry wybacz ale tego nie mozna porowna do GOW bo to grzech!!
ogolnie gra -jesli chodzi o mnie-to kwas bez zadnej tresci fabuly i klimatu jedynie tak do
....wlasciwie sam nie wiem do czego..:)
grafika owszem moze cieszyc oko ale coz wiecej ...porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować