Zaloguj się, aby obserwować  
pitirules

PS2 - Gry

370 postów w tym temacie

Moja lista:
FF X: Troszkę romansidło ale i tak gierka jest kapitalna :)
FF XII: Jeszcze nie mam ale zamierzam kupic.
GoW 1 i 2: Komentarz nie potrzebny.......
MGS (seria): -||-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 22:41, PtaQ15 napisał:

Moja lista:
FF X: Troszkę romansidło ale i tak gierka jest kapitalna :)
FF XII: Jeszcze nie mam ale zamierzam kupic.
GoW 1 i 2: Komentarz nie potrzebny.......
MGS (seria): -||-


Następny... Byłbyś łaskaw przeczytać regulamin? Jest w nim tylko jeden warunek: wymień 5(!) gier, a nie 7. Ponumeruj to również, żeby łatwiej było podliczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja lista:
1.FF X: Troszkę romansidło ale i tak gierka jest kapitalna :)
2.FF XII: Jeszcze nie mam ale zamierzam kupić.
3.GoW 1
4.GoW 2
5.MGS 3

Sorki za spam nie mogłem edytować pierwszego posta :/

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, Twoje głosy sie oczywiście liczą, ja tym moim drugim postem tylko doprecyzowałem zasady głosowania :)

lechu28 --> nie dałoby rady w ankiecie gramsajtowej, bo w takim wypadku można by wybierać gry spośród jedynie jakiejś grupy gier. A tutaj każdy może zaproponować to, co chce i co mu się podoba. Zresztą kto powiedział, że w przyszłości nie możemy powtórzyć tej akcji, np. z podziałem na kategorie etc? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to i ja wtrącę moje trzy grosze :)

Wg mnie najlepsze gry na PS2 to:
1. God of War - niesamowicie podoba mi się swoboda i ''lekkość'' ruchów głównego bohatera oraz te wszystkie kombosy i efekty ciosów
2. Final Fantasy X - genialny system walki oraz rozwoju bohaterów, ciekawa fabuła
3. Valkyrie Profile 2: Silmeria - nowatorstwo w dziedzinie jRPG, walki są genialne, szczególnie od strony wizualnej
4. Gran Turismo 4 - ogrom, ogrom i jeszcze raz ogrom... wszystkiego :)
5. Władca Pierścieni: Trzecia Era - gra urzekła mnie tolkienowskim klimatem i arcyciekawymi walkami w trybie turowym. Są one nawet fajniejsze niż te z FF X, bo mamy multum ciosów specjalnych, z których korzysta się cały czas, nigdy , poza samym początkiem rozgrywki, nie używa się zwykłego ataku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Metal Gear Solid 3 - za najlepiej zrealizowaną część najlepsze serii gier na konsole PlayStation
2. Metal Gear Solid 2 - za scenariusz, grafikę, Raiden''a, genialnych bossów.
3. Shadow of the Colussus - za epickość, za odmienność każdego bossa i za taką niepewność z jaką się przemierza krainę.
4. Final Fantasy X - za fabułę, grafikę, Tidusa i wogóle za to że to mój ulubiony jRPG...
5. Okami - za świetny pomysł i rewelacyjne wykonanie, świetną opcję z pędzlem i wogóle za całą cellshadingową otoczkę. :)

W moim top 5 nie znalazło się wiele innych świetnych pozycji, jak GoW I i II, FF XII, ICO, GT4, Black.. ale to dlatego, że ma być tylko 5 i tylko w mojej kolejności...
Polecam zagrać w nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione 5 gier na ps2 to:
1.Burnout:Revenge
2.Burnout:Takedown
3.GoW 2- nie mam ale grałem trochę u kuzyna i bardzo mi sie podobało.
4.Black
5.Tekken 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Final Fantasy X - prawdziwie turowy system walki, ciekawy rozwój postaci
2. Valkyrie Profile 2 - tak jak napisał Quatre, ciekawy i dynamiczny system walki
3. Final Fantasy XII - najdłuższa część serii FF, jeśli chce się przejść wszystkie misje poboczne, 118h na liczniku i jeszcze daleko, FF X-2 i FF IX w pełni ukończyłem w 60-70h
4. Devil May Cry 3 Special Edition - za ciekawą rozgrywkę, ciekawego bohatera i świetną muzę w pierwszym filmiku w grze, więcej się nie rozpiszę po pół godziny gry ;-)
5. Władca Pierścieni Trzecia Era - tytuł zdecydowanie na siłę, ale za klimat Tolkiena z połączeniem rozgrywki rodem z FF, walki jednak potrafią człowieka wk.. (pierwsza gra przy której waliłem padem o stół, nerwy mi puszczały)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OGŁASZAM WYNIKI!!!
A więc tak, wszystkie gry wymienionej poniżej, są grami najwyższej jakości i wszystkie zasługują na nasze zainteresowanie. A więc takie gry wybraliśmy:

1. God of War II
. God of War
2. Grand Turismo 4
. Final Fantasy X
3. Black
. Takken 5
. Bornout Revange
. Metal Gear Solid 3
. Final Fantasy XII
4. GTA San Andreas
. Shadow of The Colossus
. Metal Gear Solid 2
. Bornout Takedown
. Władca Pierścieni Trzecia Era
. Valkyrie Profile 2 Silmeria
5. FIFA Street 2
. NBA Street vol. 2
. Scarface Człowiek z Blizną
. Silent Hill 2
. Ratchet & Clank 3
. Hitman: Blood Money
. Resident Evil 4
. Killzone
. Okami
. Devil May Cry 3 Special Edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2008 o 17:16, Mistic napisał:

5. Władca Pierścieni Trzecia Era - tytuł zdecydowanie na siłę, ale za klimat Tolkiena z połączeniem
rozgrywki rodem z FF, walki jednak potrafią człowieka wk.. (pierwsza gra przy której waliłem
padem o stół, nerwy mi puszczały)


Oj wiem coś o tym... Zdarzały mi się walki trwające ok. 15 minut :P Gry nie ukończyłem, poprostu nie wytrzymałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 19:15, Ero Sennin napisał:

Oj wiem coś o tym... Zdarzały mi się walki trwające ok. 15 minut :P Gry nie ukończyłem, poprostu
nie wytrzymałem ;P

No to dużo straciłeś :P Na koniec jest walka z Okiem Saurona, moim zdaniem głupawa :] Ale za to wcześniej bitwa na Polach Pelennoru, a tam olifanty! To jest dopiero frajda :)

Pierwszą naprawdę trudną walką był Balrog :/ Twardziel :) Ale jest prosty sposób na trudnych wrogów: rzucamy im Rdzę Saurona czy coś w tym guście i neguje im to zupełnie pancerz. Po czymś takim każdy nasz cios zadaje kilkakrotnie więcej obrażeń niż zadawalibyśmy bez tego specyfiku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszło troszkę inaczej :) Z góry zaznaczam, że wziąłem pod uwagę głosy kolegi, który zgłosił 13 gier, z tym że liczyłem jedynie 5 pierwszych gier, które wypisał.

A więc wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce (6 głosów): God of War oraz God of War 2
II miejsce (5 głosów): Final Fantasy X
III miejsce (4 głosy): Metal Gear Solid 3 oraz Gran Turismo 4
IV miejsce (3 głosy): Tekken 5, Burnout Revenge, Black, Metal Gear Solid 2, Final Fantasy XII
V miejsce (2 głosy): Burnout Takedown, Shadow of the Colossus, GTA San Andreas, Valkyrie Profile 2 Silmeria, Władca Pierścieni Trzecia Era
VI miejsce (1 głos): Fifa Street 2, NBA Street 2, Scarface, Silent Hill 2, Ratchet&Clank 3, Hitman Blood Money, Resident Evil 4, Killzone, Okami, Devil May Cry 3

W głosowaniu wzięło udział 25 gier, mamy więc jedynie TOP 25 najlepszych gier na PS2 :D
Seria God of War cieszy się wielkim powodzeniem (łącznie 12 głosów), Final Fantasy zdobyło łącznie 9 głosów, a MGS 7 głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem że Killzone będzie wyżej :)
Ale jak dla mnie, to same dobre gry zajęły trzy pierwsze miejsca ;) Tylko Blacka mi jeszcze brakuje w pierwszej trójce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nisko Tekken....Liczyłem ,że będzie wyżej.Mogłem głosować ;)Metal Gear Solid 3 bym wywalił z trzeciego i dał Tekken ;]Chociaż Metal Gear Solid to fajna gra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować