Zaloguj się, aby obserwować  
Vasilli

Komputery w waszych szkołach

151 postów w tym temacie

Nie wiem jak mocne są sprzęty w mojej szkole, bo nie interesuje mnie to. W każdym razie jakieś złomy nie mogą to być, skoro możemy czasami na infie pograć w Americas Army (full detale) na multi.

Nie wiem po co narzekacie na te kompuery w szkole. Są Wasze? Gracie na nich? Chyba nie. Tylko czasami jakiegoś painta, worda czy excela uruchamiacie, a to mega sprzętu nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 14:21, PAPISHON napisał:

Nie wiem jak mocne są sprzęty w mojej szkole, bo nie interesuje mnie to. W każdym razie jakieś
złomy nie mogą to być, skoro możemy czasami na infie pograć w Americas Army (full detale) na
multi.

Nie wiem po co narzekacie na te kompuery w szkole. Są Wasze? Gracie na nich? Chyba nie. Tylko
czasami jakiegoś painta, worda czy excela uruchamiacie, a to mega sprzętu nie potrzebuje.


Tak, ale np. u mnie w szkole nawet z paintem czy wordem są problemy, o necie nie mówiąc :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie są 3 sale z komputerami. Dużo ich jest i mają Windows XP, jednak do gier się nie nadają :( , ale mają internet ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety tak kolorowo nie jest - komputery mają często po 64 MB RAM, jakiegoś starego Pentium''a albo Celeron''a i Windows 98/2000... Niezbyt miło się na nich pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 20:32, Bifur napisał:

U mnie niestety tak kolorowo nie jest - komputery mają często po 64 MB RAM, jakiegoś
starego Pentium''a albo Celeron''a i Windows 98/2000... Niezbyt miło się na nich pracuje.

A nasza szkoła dostała dotacje z Unii i dlatego mamy takie kompy.Dała jescze jakiś tam projektor i Laptopy dla ważnych osób w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh no u nas to nawet nie wiem, chyba mają Pentium 3 i sądząc po prędkości jakieś 256 RAM:) Monitory zwykłe CRT, myszki niestety też, bo nie mają rolki:P Aha i jest na nich XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie robią nowa sale informatyczną . Oby nie byla tylko z nazwy nowa ;] U mnie kompu były na tyle dobre by pograc w CS 1.6 . Net był spoko bo można było sobie pograc w różne gry internetowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 20:32, Bifur napisał:

U mnie niestety tak kolorowo nie jest - komputery mają często po 64 MB RAM, jakiegoś
starego Pentium''a albo Celeron''a i Windows 98/2000... Niezbyt miło się na nich pracuje.

na ulotce mojej szkoly jest napisane: "dwie nowoczesnie wyposazone sale informatyczne". w praktyce jedna pracownia sklada sie z kilkunastu 2-letnich MAC''ow, a druga to kilkanascie skrzyneczek na ktorych nawet IE otwiera sie 15 minut (o ile internet dziala ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej byłej już szkole ( teraz idę do następnej więc pisze jakie są w starej ) są takie kompy : Procek 3,46 GhZ Intel Pentium 4 Ram 1 Gb DDR 2 Dysk Twardy 80 Gb a karty graficzne zintegrowane Intela , bodajże x3100 czy coś takiego ... to są akurat nowe kompy a były stare sprzed 7-8 lat ... co internet włączał się około 3-4 minut ( sama strona startowa ) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas niedawno wymienili kompy.(Chyba w Kwietniu albo w Maju)
Wcześniej:(6 komputerów)
Pentium 2 733Mhz
128MB RAM
Karta graficzna to jakiś Matrox czy coś takiego
Windows 98
Monitory CRT 15"
Teraz:(11 komputerów)
Jakiś Intel Core 2 Duo
1 GB Ramu
Karty nie znam
Windows Vista Business
Monitory LG LCD 19"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, u mnie zawitało nowe komputery. Nie znam szczegółów, bo jeszcze nie włączaliśmy komputerów, ale wiem, że system operacyjny windows vista, a w dodatku są dwurdzeniowe procesory intela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie jak u poprzednika. Nowe kompy z Vistą, 1 gb ramu, zintegrowaną grafą, niestety z jedno rdzeniowym prockiem Intela. Do tego panorama 19". I tyle... Nic wielkiego, ale do szkoły wystarczy...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem o kompach w gimnazjum, za to wyraże się o kompach w podstawówce. Poprzednio mieliśmy spokojne, dobrze chodziły, choć nie graliśmy dużo, system Win XP Pro. I nagle z funduszy unijnych zafundowali nam macintoshe. O tych kompach się nie wyrażano pochlebnie, dla kogoś kto pracował na zwykłem Winie to koszmar, myszkę mieliśmy z jednym klawiszem, operowało się dziko.

Szkoła pewnie chciała je tylko dla szpanu, bo cóżby innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w szkole w ogóle nie ma PC-tów. Za to mamy Macintoshe (i to jakieś mocne :)). Do tego 20" panoramiczne monitory. Całkiem miło się na nich pracuje tylko, że trzeba zmieniać nawyki w stosunku do Windowsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mojej sali inf monitory crt są takie że aż oczy bolą, a kompy mają 64 ramu i się wieszają ciągle. Windows 98...
Chamstwo, bo w drugiej są z vistą, wszystkie monitory lcd... No ale cóż zemszczę się jakimiś trojankami ;)=
A i jeszcze pani mówiła że nie będziemy w gimpie otwierać dużych zdjęć bo kompy mulą wtedy xDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas to w gim są 2sale komputerowe +5kompów z Vistą w bibliotece. W sali komputerowej jest 10kompów z Vistą i dziesięć w matematycznej z XP. Szczegółów nie znam bo nowy jestem w gim, ale jest ono razem z podstawówą a w niej jest 15kompów z XP w informatycznej 20 z XP w matematycznej i 5w bibliotece dla podstawówki z Vistą. Wszystkie te kompy mają połączenie z netem w szkole jest sieć bezprzewodowa. Net prędkość 2mb na sale zwykłe i 7mb na biblioteki.:) Gry zmogą... ale nie mówię tu o CoD-ach 4 czy innych nowych grach. Wiem już z kumplem że PinBalla wytrzymią. Kompy do sali informatycznej w Gimnazjum są nowe, bo z czerwca i w sumie (10kompów) kosztowały 50K zł. To wszystko o kompach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować