KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2013 o 12:07, Zb4wiciel napisał:

A nie uwzględniacie tego, że koleś może dorwał w swoja łapska jakąś wewnętrzną wersję
beta sprzed 2-3 miesięcy?

Oby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 12:07, Zb4wiciel napisał:

A nie uwzględniacie tego, że koleś może dorwał w swoja łapska jakąś wewnętrzną wersję
beta sprzed 2-3 miesięcy?


Nadzieja umiera ostatnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 11:21, Smooqu napisał:

> Coś trzeba wykroić, żeby zrobić miejsce dla lepszej grafiki i nowych mechanizmów
rozgrywki,
> a fizyka jest pierwsza na liście, bo jej na screenach i często podczas rozgrywki
po prostu
> na widać :(


O tym samym pomyślałem, ale GTA bez systemu zniszczeń samochodów to jak nie GTA!

Poczekaj na wersję PC albo Next Gen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 12:58, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Poczekaj na wersję PC albo Next Gen

Prędzej poczekaj na GTA VI, bo nie sądzę, by Rockstar wprowadzał nowy model zniszczeń czy fizyki do V. Dadzą lepszą rozdzielczość, podrasują tekstury i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na waszym miejscu ostrożnie bym czytał komentarze pod artykułami odnośnie V. ja pod recenzją heavy rain trafiłem na info, kto jest zabójcą z origami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 12:58, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Poczekaj na wersję PC albo Next Gen


Next genów nie kupię w przeciągu 1-1,5 roku od premiery, wiadomo błędy wieku dziecięcego i te sprawy.

Jeśli o PC chodzi to aż strach się bać, jakie wymagania będzie miał ten potwór.

Więc zostaje mi wersja na Xboxa, która będzie najszybciej i jak widać z tych przecieków działa całkiem sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej kup teraz nie za miesiąc bo jak wrócisz z podróży poślubnej to zapomnij o jakimkolwiek graniu:):):) Wiem coś o tym:) Teraz żonie zakomunikowałem, że od wtorku przez tydzień mnie nie ma i z wielkim bólem to przyjęła chociaż nie zdajesz sobie chyba sprawy ile jeszcze rzeczy musiałem w domu zrobić :):) ja tam nie mogę się doczekać ale fajnie by było jak by gram.pl puścili mi trochę wcześniej grę:) jakoś w piątek najlepiej :) mam gdzieś real, tesco i emika wspieram dalej gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale marudzicie na tą fizykę, nawet jakby była taka jaka jest, to znaczy ze gra jest gorsza? Jak wychodził VC czy SA to nikt nie marudził że nikt nie wylatuje przez przednią szybę. Macie 100x bardziej rozbudowaną grę niż wszystkie poprzednie i to z piękną grafiką na current-genach więc nie biadolcie ;p

Podpisał: Biedny pecetowiec bez konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>.........

Pewnie w trakcie gry każdy będzie zachłyśnięty całą resztą, że o takich szczegółach się zapomni. No ale teraz przed premierą sprawa wygląda troszkę inaczej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 14:22, Piotr13PL napisał:

Ale marudzicie na tą fizykę, nawet jakby była taka jaka jest, to znaczy ze gra jest gorsza?
Jak wychodził VC czy SA to nikt nie marudził że nikt nie wylatuje przez przednią szybę.

Pewnie dlatego, że nikt tego wcześniej nie widział, natomiast w czwórce robi to wrażenie, szczególnie za pierwszym razem.

Dnia 12.09.2013 o 14:22, Piotr13PL napisał:

Macie 100x bardziej rozbudowaną grę niż wszystkie poprzednie i to z piękną grafiką na
current-genach więc nie biadolcie ;p

Może i rozbudowaną, ale jeśli podstawowe mechanizmy leżą, to na co komu rozbudowana gra?

Ale i tak jakoś w to nie wierzę, najlepiej poczekać do 17ego z osądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2013 o 14:22, Piotr13PL napisał:

Jak wychodził VC czy SA to nikt nie marudził że nikt nie wylatuje przez przednią szybę.

No cóż, nawet w VC (gra sprzed 11 lat!) ludzie reagowali jak się w nich wbiegało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę bół dupy co niektórzych, to mam ochotę wstać i wyjść.

Narzekanie na fizykę itd. w krótkich filmikach z podejrzanego wycieku, który może być wersją beta to jak uznanie, że nowy, 24 kawałkowy album artysty będzie do dupy, bo słyszałem cieńki preview jednego utworu.

Nie sądzę, żeby Rockstar pozwolił sobie na taki wyciek, tak samo nie sądzę, by jakośc produktu była niska. Od Rockstar ? Please. Zawsze jest jeszcze 0-day patch na mniejsze glitche. I tak zapewne będzie.

PS. Nie mam konsoli więc w GTA V nie zagram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 14:22, Piotr13PL napisał:

Macie 100x bardziej rozbudowaną grę niż wszystkie poprzednie i to z piękną grafiką na
current-genach więc nie biadolcie ;p


To się dopiero po premierze okaże :) w VC i SA było mnóstwo fajnych pobocznych aktywności typu wyścigi, kupowanie biznesów i rozwijanie, levelowanie postaci, czasówki itd.

W GTA IV te czynności poboczne były dla mnie najzwyczajniej w świecie nudne i liczę, że V będzie powrotem do starych dobrych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 12:28, Diverso napisał:

Błagam Cię, przecież loty przez szybę to jedna z najlepszych i najbardziej efektownych
akcji w "Czwórce" :D


Przez całe moje granie w czwórkę, a będzie tego z 100h, wyleciałem przez przednią szybę może z 5 razy...

i przeszedłem tę grę zarówno na PC jak i na Xboxie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie wierzyc, ze na usprawnionym silniku R* poszedlby o kilka krokow wstecz i okroil kilka kluczowych aspektow wiec te wycieki potraktuje z przymrużeniem oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się