KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2013 o 21:42, Cygi napisał:

> szeroko pojętych "znajdziek" (co za słowo,
> przepraszam) jest tu jak na lekarstwo
Wciąż ci mało? ;)


Poniekąd tak. Świat gry jest olbrzymi - w tym problem. Rzeczone zestawienie prezentuje się pięknie na papierze czy w arkuszu kalkulacyjnym, ale w praktyce - przeczesałem chyba hektary na północ od miasta i wspomniany przeze mnie brak ciekawostek do odnalezienia dał się wyraźnie we znaki. Eksploracja nie ma większego sensu, to strata czasu, chyba, że ktoś lubi podziwiać widoki... ale ileż można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanko. gram na x360 - dlaczego czasami ekran trzęsie mi się tak, że nie mogę nic zrobić? to chyba nie jest normalne... ;/ ktoś też tak ma?

dodam, że dzieje się tak przy wybuchach, ekran po prostu nie przestaje się trząść ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na temat tajemniczej góry Chiliad. Nie ma spoileru związanego z fabułą, ale spoiler zamieściłem dla osób, które chcą poodkrywać wszystko same.

Spoiler

Rozkminił ktoś tą mapę iluminatów na górze Chiliad? Wiem tylko, że szczyt mapy to chyba ten punkt widokowy, z czerwonym okiem pod deskami i tajemniczym napisem z tyłu. Na samej mapie są też różne punkty. Na dole jest rysunek ufo, człowieka i czegoś jeszcze. Podczas jazdy kolejką na górę Chiliad znalazłem jeden z zaznaczonych górnych punktów - namalowane oko na skale. Więcej nic nie wiem... A zaintrygowało mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 02:32, Fifinho3 napisał:

mam małe pytanko. gram na x360 - dlaczego czasami ekran trzęsie mi się tak, że nie mogę
nic zrobić? to chyba nie jest normalne... ;/ ktoś też tak ma?

dodam, że dzieje się tak przy wybuchach, ekran po prostu nie przestaje się trząść ;/

Może spróbuj coś zmienić w ustawieniach tv? Jakaś częstotliwość itd nie wiem :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie ma zwizku z tv. po prostu zawszeprzy wybuchu lekko trzęsie ekran. tylko że w moim przypadku nie przestaje on się trząść i trzęsie jeszcze bardziej i dłużej. podobnie (tylko lżej) sprawa ma się przy szybkiej jeździe :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie wiem co poradzić. Oczyść cache w konsoli, zainstaluj grę jeszcze raz może. Mi ostatnio na wszystkie dolegliwości jak zawieszanie się itd pomaga czyszczonko pamięci podręcznej właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie zaskakuję i to nieźle ....jadę nocą tak koło 23 na lotnisko na pustyni a tu w dolinie koło drogi 6 aut i zwłoki jak po jakiejś strzelaninie , za wzniesieniem gość ledwo umiera a obok niego waliza 25tysi ..hehe doobree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 12:53, infinity23 napisał:

Gra mnie zaskakuję i to nieźle ...

Też się na to natknąłem tyle, że w lesie blisko miejsca polowania. Trochę zastanawiałem się czy zabrać tą walizkę. Mam przestrogę po akcjach z RDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 13:59, Damianuss1 napisał:

> Gra mnie zaskakuję i to nieźle ...
Też się na to natknąłem tyle, że w lesie blisko miejsca polowania. Trochę zastanawiałem
się czy zabrać tą walizkę. Mam przestrogę po akcjach z RDR.


a co potem sie dzieje ..nikt mnie nie scigał ..łatwy hajs 25tysi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 14:41, infinity23 napisał:

a co potem sie dzieje ..nikt mnie nie scigał ..łatwy hajs 25tysi :)

Nie chciałem tego pisać bo to mały spoiler, ale myślę, że ty możesz przeczytać.

Spoiler

Mnie ścigało dwóch gości z automatami na crossach xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zdziwiłem, jak wczoraj wybrałem się Michaelem na przejażdżkę poza miastem, a nagle

Spoiler

czterech kolesi na quadach zaczęło mnie ścigać, i do mnie strzelać :D


W ogóle, jak zapiąć pasy w samochodzie i zgasić silnik? Widziałem, że się da.
No i takie pytanie, skąd wiedzieć w co inwestować na giełdzie i jak na to wpływać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę. W spoilerze będzie o wyborze i zakończeniu, więc uwaga.

Spoiler

Wybrałem bramkę nr 3, bo nie wyobrażałem sobie zabijać kogokolwiek z tej paczki. Po prostu - no nie. Myślałem, że w trójce zginie Franklin, a tu popatrz, nie ginie nikt poza tymi, co zaleźli za skórę naszym bohaterom. Wykańczanie każdego po kolei - miodzio.


Jeśli ktoś wybrał coś innego, może się również pochwalić ;).
W ogóle - przeglądałem achievementy. Jest w stanie mi ktoś powiedzieć o co chodzi z drogą do oświecenia i z zagadką jakieś tam pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ale z tym strzelaniem na crossachi quadach miałem wcześcniej ..Nagle kolesie jacyś podjechali i z tekstem czy jestem Kanadyjczykiem i tratatata do mnie :) sie zdziwili bo jechałem opancerzoną na maxa fura :) ehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 15:39, Kirabaxior napisał:

No i takie pytanie, skąd wiedzieć w co inwestować na giełdzie i jak na to wpływać?

Gaszenie silnika i pasy? Hehe, nie ma chyba czegoś takiego. Co do akcji na giełdzie. Różnie, poprzez szczęście, przez radio gdzie mówią, że akcje tej firmy czy tamtej pójdą w górę. Ja np miałem zadanie takie losowe gdzie gościowi się samochód popsuł i poprosił mnie o podwózkę na czas do lotniska. W zamian zdradził mi które akcje firmy pójdą w górę. Postawiłem całość i kasa leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 16:07, Damianuss1 napisał:

pasy? Hehe, nie ma chyba czegoś takiego.

Przytrzymanie trojkata podobno pozwala na zapiecie pasow (albo zalozenie helmu jak sie jedzie na motorze). Przetestuje dopiero wieczorem, ale nie skreslalbym tej opcji na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA V jest najbardziej dopracowaną grą w jaką grałem.

Przykład (po misji związanej z LifeInvaderem):

Spoiler


przed misją jako Michael kupowalismy ubrania w sklepie, aby wyglądać jak typowy nerd, po tej misji tak się złożyło przypadkowo, że wstąpiłem do tego sklepu własnie Michaelem i ekspedientka mnie pyta w sklepie jak rozmowa o pracę mi poszła 0_o


To tylko smaczek, których pewnie jest wiele w tej grze, ale nie mogę wyjśc z zachwytu jak GTA jest wielkie i wspaniałe, dla mnie 100/100, i Gra Dekady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 11:12, Jacio96 napisał:

ciach

Otóz na samym szczycie na drewnianej platformie pisze by wrócić gdy twoja historia dobiegnie końca. Widziałem filmik gdzie właśnie na tej górze przy 100%ukończonej grze pojawia się...UFO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2013 o 17:44, Smooqu napisał:

To tylko smaczek, których pewnie jest wiele w tej grze, ale nie mogę wyjśc z zachwytu
jak GTA jest wielkie i wspaniałe, dla mnie 100/100, i Gra Dekady.

Aj hejt ju and evri pipol !!! łaj ??! łaaaj? gta fajv 1/10 in maj opinion (pecetowiec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się