KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2013 o 21:21, Damianuss1 napisał:

Hmm? Nieprawda, odwaliłem furkę dla Franklina i cały czas jeżdżę sobie taką jaką zrobiłem,
to samo motor.



Ktoregos razu po jakiejs misji pojechalem audi Micheala do ls costums bo zmienily sie felgi i pozmienialem na swoje,od nastepnej misji ma juz standardowa wersje.Sprobuje z motorem F zobaczymy,a parkowales je w garazu czy pod domem zostawiales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 17:42, Piotrek_K napisał:

Przytrzymanie trojkata podobno pozwala na zapiecie pasow (albo zalozenie helmu jak sie
jedzie na motorze).

W momencie wsiadania na motor można ruszyć z miejsca od razu bez kasku, ale jeśli zaczekasz z 2sek to postać sama automatycznie go zakłada. Ehh nie wiem o czym wy piszecie ludzie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 18:48, szaryczlowiek napisał:

motorem F zobaczymy,a parkowales je w garazu czy pod domem zostawiales?

Nieważne gdzie je zostawiłem później i tak respiło się na parkingu kryjówki. Czasami wjadę do garażu czasami zostawię przed domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 15:49, Baluk25 napisał:

W ogóle - przeglądałem achievementy. Jest w stanie mi ktoś powiedzieć o co chodzi z drogą
do oświecenia i z zagadką jakieś tam pani?


Jeżeli chodzi o zagadkę zabójstwa takiej kobiety, to musisz zebrać 50 fragmentów listu porozrzucanych po San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 12:53, infinity23 napisał:

Gra mnie zaskakuję i to nieźle ....jadę nocą tak koło 23 na lotnisko na pustyni a tu
w dolinie koło drogi 6 aut i zwłoki jak po jakiejś strzelaninie , za wzniesieniem gość
ledwo umiera a obok niego waliza 25tysi ..hehe doobree


Tez to mialem. Jade sobie autostrada ta po lewej stronie mapy, a tu nagle czerwone kropki w lesie przy drodze. Dobilem konajacych, zabralem walizke i w droge...po chwili na ogonie mialem 2 auta i ze 3 gosci z automatami. Jak widac zdarzenia czysto losowe.

Zajumalem Lazera z bazy wojskowej, odstawilem do hangaru i byl tam. Wyjechalem z hangaru, zginalem w kabinie bo policja mnie ubila i zniknal. Znowu musze o niego walczyc :/ Troche wkurzajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Sklepy do obrabowania:

01.Senora Freeway, Mount Chiliad (24/7 Supermarket)
02.Grapespeed Main Street, Grapespeed (Limited LTD Gasoline)
03.Niland Avenue, Sandy Shores (24/7 Supermarket)
04.Senora Freeway, Grand Senora Desert (24/7 Supermarket)
05.Route 68, Grand Senora Desert (Scoops Liquor Barn)
06.Route 68, Harmony (24/7 Supermarket)
07.Barbareno Road, Chumash (24/7 Supermarket)
08.Ineseno Road, Banham Canyon (24/7 Supermarket)
09.Great Ocean Highway, Banham Canyon (Robs Liquor)
10.Tongva Drive, Banham Canyon (Limited LTD Gasoline)
11.Clinton Avenue, Downtown Vinewood (24/7 Supermarket)
12.Palomino Freeway, Tatavian Mountains (24/7 Supermarket)
13.E Mirror Drive, Mirror Park (Limited LTD Gasoline)
14.Prosperity Street, Morningwood (Robs Liquor)
15.San Andreas Avenue, Vespucci Canals (Robs Liquor)
16.Lindsay Circus, Little Seoul (Limited LTD Gasoline)
17.El Rancho Boulevard, Murrieta Heights (Robs Liquor)
18.Innocence Boulevard, Strawberry (24/7 Supermarket)
19.Grove Street, Davis (Limited LTD Gasoline)

Zależnie od sklepu można wyciągnąć od $100 do $1 200.


Walizki:

- w każdej jest losowa zawartość pieniędzy
- 11 z nich jest pod wodą koło wraków statków/samolotów/samochodów
- często wokół wraków leżą kamizelki, zdrówko i bronie z dużą ilością amunicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2013 o 16:07, Damianuss1 napisał:

Gaszenie silnika i pasy? Hehe, nie ma chyba czegoś takiego.

Jest, gdzieś widziałem :P
A mniej więcej w jaki czas po wzroście wartości aukcji należy ją kupować? Bo raz mi się zdarzyło, że rosło, rosło przez 3 growe dni, a czwartego dnia już sporo spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taki esteregg w momencie kiedy przełączymy się na Trevora, nie chcę spoilować, ale R* naprawdę ma poczucie humoru arcymistrzowskie. Wykorzystanie pewnego filmiku z YT, no po prostu myślałem, że walnę przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliżam się do końca fabuły i myślę, że wpadłem już na kilka rzeczy, których mi brakuje ;)

Przede wszystkim przydałby się jakiś tryb w stylu mayhem. Świat GTA jest wielki, otwarty, miasto żyje, pięknie by to wyglądało, gdybyśmy mogli wejść w tryb takiej mini misji polegającej na apokalipsie spadającej na LS :D

Brakuje misji dla sanitariusza, policjanta i strażaka. Przed zakupem piątki byłem niemal pewien, że to tutaj zobaczę. Taki wielki piękny świat i nie można ścigać bandytów? Whaaaat?

Obstawianie gonitw koni i w ogóle same wyścigi. Mamy piękny tor, dlaczego by nie wprowadzić wyścigów :D ?

Kolejny raz wspominam o wielkim świecie, ale w nim aż prosi się o możliwość polowania na nas przez obywatelów San Andreas, coś w stylu wyznaczonej nagrody za naszą głowę. Im większą robimy rozróbę tym więcej ściga nas łowców głów, a ich napady są częstsze. Z czasem dochodzi do niemal regularnej bitwy, ale za nasze zwycięsta otrzymujemy bonusy w postaci choćby unikalnych broni/samochodów etc.

Własne radio! Przecież dla programistów R* zrobić coś takiego to jak napisać kalkulator dla studenta V roku informatyki. Zrzucamy na dysk konsoli nasze MP3 i voila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 21:43, Kirabaxior napisał:

zdarzyło, że rosło, rosło przez 3 growe dni, a czwartego dnia już sporo spadło.

Tak bywa. Nie znam się też na tym dobrze, ale myślę, że wtedy trzeba szybko sprzedać wszystkie swoje akcje aby nie stracić za wiele :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 00:44, Ziggy napisał:

Panowie muzyczka z Mody na Sukces na kanale Los Santos rock radio. Obczailem bo mi sie
znowu w nocy trafila . Juz pare znanych utworow slyszalem w radiu ale ten jadac noca
robi klimat xDD.


Hahahahahah, to nie muzyczka z Mody na Sukces ;D Tobie pewnie chodzi o Baker Street http://youtu.be/lSIw09oqsYo?t=23s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2013 o 23:15, woko27 napisał:

Hahahahahah, to nie muzyczka z Mody na Sukces ;D Tobie pewnie chodzi o Baker Street http://youtu.be/lSIw09oqsYo?t=23s

Nom racja powalilo mi sie cos. Ale w jakims filmie czy serialu ta muzyczka jest. No i robi i tak i tak klimat:) Ogolnie ciagle w kolko slucham Los Santos Rock. Genialna stacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 00:45, Ziggy napisał:

Ale w jakims filmie czy serialu ta muzyczka jest.

Też mnie to męczy, ale na pewno nie jest to Moda na Sukces. Niemniej, melodia bardzo dobrze znana, mimo że piosenki jako takiej nigdy nie znałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się