KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2015 o 01:45, Noma napisał:

Jak mamy GTA 5 na steam to nadal łączymy się przez ten RGSC?

Tak, po uruchomieniu gry przenosi cię do launchera z Social Clubem. Na tej usłudze bazuje też cały moduł sieciowy (GTAO), więc nie zaprosisz do gry znajomych przez steam itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2015 o 01:45, Noma napisał:

Jak mamy GTA 5 na steam to nadal łączymy się przez ten RGSC?

Tak, po uruchomieniu gry przenosi cię do launchera z Social Clubem. Na tej usłudze bazuje też cały moduł sieciowy (GTAO), więc nie zaprosisz do gry znajomych przez steam itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2015 o 11:48, crash807 napisał:

Dostałem GTA i gdy je instaluję to przy trzeciej płycie taki błąd mi się pojawia. Ktoś
wie jak pomóc?


Problem stary jak świat (a przynajmniej jak wersja PC-towa). Pomoże jedynie skopiowanie zawartości płyty na dysk lub pobranie gry z neta przez launcher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem kopiować po kolei płyty no i przy tej samej płycie przy której był problem podczas instalacji znów pojawia się problem w połowie kopiowania... a mianowicie taki jak na zdjęciu. Eh... ;x

20151225181800109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, a w tym momencie bez wątpienia nawet najdrożsi Gramowicze - czy jesteście w stanie mnie wspomóc (ew. doradzić coś) w ostatnim elemencie przygotowania do napadu na Humane Labs? Chodzi mianowicie o ustawienie ładunku EMP w garażu na terenie laboratoriów.

Męczę się z tą misją już kilka (-nascie?) dni i śmiało mogę uznać, że mój stan niedaleki jest od podręcznikowej definicji szewskiej pasji. Zawsze ktoś z drużyny coś spierniczy i zaalarmuje personel laboratoriów. Raz tylko cudem udało mi się ją zaliczyć, ale gra się zbugowała i pomimo oddalenia się całej drużyny od zakładu wyskoczyła nam informacja, że ktoś pozostał na terenie akcji. Porzucam już wszelką nadzieję na sukces, tak więc jeśli ktoś również jest posiadaczem wersji na PS3 - będę bardzo wdzięczny i mogę się odpłacić jakimiś popierdółkami typu klucze do WoT itd (z najnowszego CD-Action) bo i tak ich nie wykorzystam, a jeśli są tutaj osoby którym się przydadzą to nie ma co ich chomikować.

W razie czego mój PSN ID to BLSN1312 :) Z góry dzięki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2016 o 13:10, AL_PB napisał:

Męczę się z tą misją już kilka (-nascie?) dni i śmiało mogę uznać, że mój stan niedaleki
jest od podręcznikowej definicji szewskiej pasji. Zawsze ktoś z drużyny coś spierniczy
i zaalarmuje personel laboratoriów. Raz tylko cudem udało mi się ją zaliczyć, ale gra
się zbugowała i pomimo oddalenia się całej drużyny od zakładu wyskoczyła nam informacja,
że ktoś pozostał na terenie akcji.

Musicie odjechać wozem techników zaparkowanym obok garażu z ładunkiem. Najlepiej jest robić tą misję w 2 osoby, voice chat jest raczej konieczny. Zapamiętaj miejscówki każdej grupki przeciwników, poczekaj na patrol w samochodzie przy bramie. Po jego wyeliminowaniu trzymajcie się prawej strony (ogrodzenia) i powoli zmierzajcie do celu. Nie muszę
chyba pisać że snajperki z tłumikiem to must have w tej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za żenada... Nie da się nawet dodać dłuższego posta, bo wywala błąd. Próbowałem teraz zedytować mój poprzedni post i w ten sposób dodać treść, która miała być dodana od samego początku, ale nic z tego. Nawet edytować nie można. Nie dziwię się, że masa tematów stoi martwa, skoro zapewne po napisaniu jakiejś dłuższej treści nie da się wcale dodać posta.

Edytowano przez SplitGrave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli gdzies nie tu napisalem to sorry nie ogarniam forum

wiec mam problem z instalacja gta v 

wlozylem plyte do dysku  czekam i wyskakuje mi ten błąd.

kiedy klikne OK przy bledzie chwiel potym wywali mi ten instalator 

komputer jest swiezo po naprawie i mysle , ze niema syfow 

pamietam kiedy instalowalem wczesniej  gta v tez byl ten blad 

Prosze o szybka odp

 

Spoiler

 

Cytat

 

Spoiler

 

 


 

Zrzut ekranu (4).png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z misją.

Jestem już po misji mała podwodna, ukradłem batyskaf odstawiłem z lawetą i co dalej?

Wiem że trzeba dostać SMS i udać się do hs na mapie aby ukraść śmigłowiec.... Tylko że ja nie mam punktu hs na mapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się