KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Tak ja wy podpieracie się swoimi argumentami od x lat. Problemy z komputerem, problemy kosztów, problem w ogóle z czymkolwiek no i te wszechobecne piractwo na PC, tak jak by na konsolach tego nie było. Większość posiadaczy X360 to piraci. Natomiast argumenty które przytaczacie to brak problemów z konsolą, wygoda i zawsze ten browar. (widać świat alkoholików) Śmieszne to jest. Prawda jest taka że granie na konsoli już od dawna nie należy do przyjemnych typu wkładam płytę i zapominam o problemach. Teraz muszę najpierw zaktualizować konsolę, wgrać grę na dysk twardy, wgrać milion patchy a gra i tak dalej nie działa dobrze vide. Assasins Creed Unity. Czy wy naprawdę jesteście tak ślepi że tego nie widzicie? Co do kosztów ja nie mam parcia na granie w gry zaraz po premierze. Większość gier albo kupuje w tanich jak barszcz bundlach albo promocjach na steam lub innych stronach. Wyjątkiem jest seria GTA, Wiedźmin i seria Total War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja argumentu z piwem nie podawałem, dobry fotel do biurka jest tak samo wygodny jak kanapa, znam wielu ludzi i nikt nie piratuje na konsolach bo się nie opłaca (ban na konto), gier również nie kupuję w premierę oprócz GTA. Konsola aktualizuje się raz na jakiś czas, założę się że Windows aktualizuje się częściej, Assasins Creed Unity był gorszym niewypałem na PC, nie wszystkie gry wgrywa się na dysk, to wy zawsze płaczecie że optymalizacja, że gra odskakuje od konsoli (i tutaj jest milion przykładów - GTA IV, L.A Noire, FIFA [chyba do FIFy 10 - gra na PC padaka], założę się że GTA V też będzie kiczowate) a koniec końców na konsolach są gry wszystkie które wy macie na PC + exclusivy..

A co do gry: Co daje zebranie wszystkich listów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak ja wy podpieracie się swoimi argumentami od x lat.

^^ Przyganiał kocioł garnkowi :). Przecież wy (zatwardziali pececiarze, gracze tylko i wyłącznie jednej platformy) uparcie ignorujecie w swoich wyliczeniach konkretne argumenty, bo wam nie pasują do tezy. Zniewoleni pecetowym zamordyzmem i DRMami, grami "wypożyczonymi na stałe" i przyspawanymi do steam/origin/uplay/battlenetu, etc. "zapominacie", że na konsolach istnieje coś takiego jak rynek wtórny i nawet jak się kupi premierówkę w Polsce za ponad 200 zł (drożyzna - z tym nikt rozsądny nie będzie się kłócił !), to zawsze po przejściu można odsprzedać/wymienić na inną grę. Zrobić coś co na PC zarżnięto lata temu.

Co do kosztów ja nie mam parcia na granie w gry zaraz po premierze. Większość gier albo kupuje w tanich jak barszcz bundlach albo promocjach na steam lub innych stronach.

^^ No ja też tak robię, z tym, że nie ograniczam się (bo nie muszę) tylko do steam :) Ba jak na konsolę sobie kupię ekstremalnie tanią grę używaną (pudełkową) za 20-30 zł., to nadal mogę ją odsprzedać, czyli zrobić coś, czego "dzięki" korporacji Valve i konsumentom, którzy nie oponowali za bardzo, kiedy trzeba było protestować na PC już nie zrobię. Także co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 18:16, Czarek188 napisał:

W przypadku konsol kupuję grę, wkładam ją do napędu, instaluję i się
cieszę grą, w przypadku PC nie zawsze tak było, aktualizacje sterowników itp.. Zajmuje
to o wiele więcej czasu, i sporo nerwów. I proszę, przestańcie już chrzanić o cenach
gier i jakości obrazu, bo to już jest nudne, podpieracie się tymi dwoma argumentami od
x lat.. Grę się kupuje dla fun''u a nie dla oprawy graficznej, nie rozumiem ludzi którzy
się tym kierują, jeżeli chcę ładnych krajobrazów to odpalam w TV jakiś program przyrodniczy
lub kulturowy i cieszę się "ekstra grafiką :D".


Tak, tak, tak. Gdy czekam na jakąś grę 6 lat to moim celem jest granie przy objektach pojawiających się 20 metrów przede mną, rozmazanymi teksturami, w 720p i 25-30 klatkach. Zabawa oczywiście i jakaś będzie, ale skoro jest MOŻLIWOŚĆ by wszystko wyglądało x razy lepiej to czemu nie? Granie w GTA V na PS3 było spoko pod względem samej rozgrywki, ale pod względem tego co widziałem na ekranie to przepraszam, ale miło nie było. Gra wychodzi na PC po to, by można było czerpać z niej 100% przyjemności. Od zawsze odnoszę wrażenie, że konsolowcy to ludzie, którzy kompletnie nie znają się na sprzęcie i nawet nie chce im się z nim zapoznawać, bo przecież instalacja sterowników to tak trudne i czasochłonne zadanie :D

Nie jestem żadnym zagorzałym pecetowcem, po prostu patrzmy prawdzie w oczy. Konsola od PC była lepsza za czasów PS2, do okolic wydania PS3. Wtedy właśnie ludzie kupowali konsolę, bo to na niej mogli cieszyć się lepszą grą aniżeli na przeciętnych pecetach w tamtym czasie. Potem jednak coś się zmieniło. Przez 8 lat PS3 i X360 zacofały całą branżę. Komputery stały się o wiele wydajniejsze, a ludzie z dziwnych powodów upierają się, że ilość fps, czy wygląd gry nie ma znaczenia - hmm, tylko czemu dalej nie produkuje się głównie 8-bitowych tytułów? Przecież najważniejsza jest zabawa?

GTA to moja ulubiona seria i mimo, że w piątkę zagrałem już na PS3 to nie mogę powiedzieć, że wersja PC jest tym samym i "po co grać jeszcze raz".

Można mieć tylko nadzieję, że kiedyś nadejdzie moment, w którym deweloperzy zrobią porządną konsole lub cyklicznie (raz na rok lub 2, nie 8) będą wydawać ulepszone jej wersje, aby zapewnić klientom najwyższy komfort rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 20:39, Liptox napisał:

Nie macie się o co kłócić ?? Ciągle ten sam problem PS VS PC :/

Bo pcetowcy nie mogą przeboleć, że my kolsolowcy pierwsi zagramy w tytuły, które za jakiś czas pojawią się na pc Xd. Barnette też mam i gram w gta 5 na ps3;> i jakoś nie płacze na forum, że graficznie bla bla bla, co tam niby tak strasznego jest?. Ja nie kupuje po to grę żeby było cudotwórcza graficznie byle żeby chodziła;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 20:56, Kubson023 napisał:

Bo pcetowcy nie mogą przeboleć, że my kolsolowcy pierwsi zagramy w tytuły, które za jakiś
czas pojawią się na pc Xd. Barnette też mam i gram w gta 5 na ps3;> i jakoś nie płacze
na forum, że graficznie bla bla bla, co tam niby tak strasznego jest?. Ja nie kupuje
po to grę żeby było cudotwórcza graficznie byle żeby chodziła;D


Czy kogoś tu boli, że ludzie na konsoli zagrali wcześniej? To raczej ciebie boli to, że na pececie gra będzie lepsza niż ta, w którą grasz. No co ja na to poradzę? Przy okazji skontrowałem bezsensowny post nt. wymiany peceta co pół roku, argumentu wygody itp.

PS. Naucz się pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 21:47, Barnette napisał:

> Bo pcetowcy nie mogą przeboleć, że my kolsolowcy pierwsi zagramy w tytuły, które
za jakiś
> czas pojawią się na pc Xd. Barnette też mam i gram w gta 5 na ps3;> i jakoś nie
płacze
> na forum, że graficznie bla bla bla, co tam niby tak strasznego jest?. Ja nie kupuje

> po to grę żeby było cudotwórcza graficznie byle żeby chodziła;D

Czy kogoś tu boli, że ludzie na konsoli zagrali wcześniej? To raczej ciebie boli to,
że na pececie gra będzie lepsza niż ta, w którą grasz. No co ja na to poradzę? Przy okazji
skontrowałem bezsensowny post nt. wymiany peceta co pół roku, argumentu wygody itp.

PS. Naucz się pisać.

W przeciwieństwie do ciebie to ja nie muszę wydać 4k na mega pc żeby mi gta 5 latało płynnie wystarczy ze zadowalam się nim na ps3 i nie płacze na forum, bo premiera ma być przeniesiona;(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 22:08, Kubson023 napisał:

W przeciwieństwie do ciebie to ja nie muszę wydać 4k na mega pc żeby mi gta 5 latało
płynnie wystarczy ze zadowalam się nim na ps3 i nie płacze na forum, bo premiera ma być
przeniesiona;(..


I przy okazji nauczyć się czytać i rozumieć! :D

Nie licz na więcej odpowiedzi, bo czuję sie jakbym pisał do ściany lub do jakiejś istoty mało rozumnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 22:11, Barnette napisał:

> W przeciwieństwie do ciebie to ja nie muszę wydać 4k na mega pc żeby mi gta 5 latało

> płynnie wystarczy ze zadowalam się nim na ps3 i nie płacze na forum, bo premiera
ma być
> przeniesiona;(..

I przy okazji nauczyć się czytać i rozumieć! :D

Nie licz na więcej odpowiedzi, bo czuję sie jakbym pisał do ściany lub do jakiejś istoty
mało rozumnej.

To bardzo mnie to cieszy, że ty nie masz tego problemu ze zrozumieniem i czytaniem.

PS. To, kiedy w końcu będą te wymagania na te wasze pctowce, ^^ bo coś R milczy:D!!!!!!!
i pewnie premiera zostanie przesunięta :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 22:11, Barnette napisał:

Nie licz na więcej odpowiedzi, bo czuję sie jakbym pisał do ściany lub do jakiejś istoty
mało rozumnej.


Jeszce jeden tekst w takim stylu jak teraz i odpoczniesz od forum, nie cierpię jeśli kogoś próbuje się za wszelką cenę obrazić. Takie komentarze zachowaj dla siebie. To jest ostatnie ostrzeżenie i radzę się zastosować bo serio jeszcze jeden post, w którym będziesz kogoś obrażał tylko dlatego, ze ma inne zdanie od Ciebie to dostaniesz bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 22:17, Isildur napisał:

Jeszce jeden tekst w takim stylu jak teraz i odpoczniesz od forum, nie cierpię jeśli
kogoś próbuje się za wszelką cenę obrazić. Takie komentarze zachowaj dla siebie. To jest
ostatnie ostrzeżenie i radzę się zastosować bo serio jeszcze jeden post, w którym
będziesz kogoś obrażał tylko dlatego, ze ma inne zdanie od Ciebie to dostaniesz bana.


Mhm, czyli prowokacje ze strony innych użytkowników są nieistotne? Zawsze podchodzisz do wszystkeigo tak stronniczo? Zwalczanie skutku zamiast przyczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze dasz wykrzykników do posta? Każdy wykrzyknik powyżej 3 to podobno -10 do inteligencji. Czy ktoś tu pisał o tym że płacze na tym że pogramy najpóźniej z wszystkich platform? Czytanie ze zrozumieniem widzę u Ciebie odchodzi na dalszy plan, widać ze dużo piw wypiłeś przy tym siedzeniu i graniu na konsoli lub po prostu ten typ tak ma. Premiera przesunięta? To popatrz parę postów wstecz co pisałem. A i naucz się interpunkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 22:32, Barnette napisał:

Mhm, czyli prowokacje ze strony innych użytkowników są nieistotne? Zawsze podchodzisz
do wszystkeigo tak stronniczo? Zwalczanie skutku zamiast przyczyny?

Jak ktoś prowokuje, to olej masz przecież magiczny przycisk "zgłoś" administracja napewno takiemu delikwentowi da odpowiednią nagrodę a przynajmniej nie pociągnie Cię za sobą ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera przesunięta? Bo CDakszon tak napisało? :D Zapomniałem że artykuł który ktoś tu podesłał był pisany chyba przez typa z onetu. Pracownik RG nic nie powiedział o poślizgu ale CDakszon ma info od jednego z pracowników TESCO czy bóg wie czego tam.
Nie potrzebnie ludzie sieją zamęt takimi tanimi artykulikami. Jutro będą wymagania, wiem to z pewnego źródła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2015 o 12:32, The_Deker_10 napisał:

No to nas nabrałes przez chwile tez myślalem że to prawda :P


Też myślałem, zjarałem się i od razu tu wrzuciłem, ale po sekundzie przyjrzałem się lepiej i zobaczyłem drobne pikselki przy napisie odnośnie premiery, czyli było edytowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo każdy by sie ucieszył wszyscy bardzo oczekujemy w końcu tej premiery, więc takie zachowanie myśle jest jak najbardziej usprawiedliwione. Przy okazji testujemy swoją czujność :D
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się