Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlelog i Origin, czyli, jak rozpocząć swą przygodę z Battlefield 3 na PC

74 postów w tym temacie

Mam takowy problem z grą "nieprzeglądarkową". Otóż po włożeniu płyty i podaniu wszystkich elementów niezbędnych do potwierdzenia praw nabytych, mam problem z instalacją (czyli z pobraniem z Origina), ponieważ konto ASP.Net. Machine account twierdzi, że nie jestem administratorem i nie mogę tego pokonać.
Jestem jedynym admnistratorem i nie wiem co robić. Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ludzie to co piszecie mnie po prostu dobija... Myślałem że mam problem bo mojego zamówienia nie zrealizowano ze względu na to że brakło im edycji limitowanych, ale jak widzę jaka to kupa dziadostwa jest to cieszę się że tego jeszcze nie dostałem, edycja standardowa to jakaś porażka więc jej na pewno nie wezmę... Sam miałem nie lada problemy z origin i nieznoszę tej platformy - żeby uruchomić grę musiałem wygrać wyścig z czasem i nacisnąć przycisk play z launchera gry zanim wywali błąd że nie ma włączonego EADM (0,5 sek). Poza tym teraz znów EA zmieniło stronę pomocy technicznej - takiego cholerstwa jeszcze nie widziałem, ustawiasz gre, i wyszukuje ci co najwyzej FAQ a opcji zadania pytania za cholere nie można znaleźć. Poza tym takiej pomocy technicznej nie polecam nikomu - strata czasu, lepiej poszukać na sieci... Ja myślałem że ten battlelog to jakis dodatek ze statsami, ale jak przez to sie wlacza gre to WTF? Gratulacje potrafiliscie spartolic gre na poziomie uruchamiania aplikacji... Do tej pory byłem zagorzałym fanem serii, od samego początku... Tyle badziewiarskich aplikacji w tle - pewnie piratom gra będzie lepiej śmigać... Kupię grę jak pozbędą się niepotrzebnego dziadostwa - CDProjekt RED potrzebował na to tygodnia, odliczanie trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja nie moge włączyć gry bo wyskakuje problem ze skonfigurowaniem gry... w minimalnych wymaganiach się mieszczę. Ma to też jak patrzyłem więcej osób ode mnie z lepszymi piecykami od mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo jak zmienić język Battlefielda 3 z angielskiego na polski? Grę kupiłem w UK i automatycznie instaluje się po angielsku, ale polski też jest dostępny. To się zmienia z poziomu Origina czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 20:23, Mocha napisał:

Ja mam takie pytanie czy wolny internet ma jakiś wpływ na rozgrywkę w trybie Single?
proszę o odpowiedzi

Grę można odpalić w trybie offline, więc nie powinna mieć żadnego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobija mnie to Origin.
Mam keya, bo dostawca dał za przeproszeniem dupy i powiedział, że nie da rady dostarczyć paczki w tym tygodniu i jak coś to będzie w poniedziałek. Ale podał keye. Ściągam sobie 12,1 GB z Origin. Zostawiłem na noc, po czym: "Wystąpił nieoczekiwany błąd, wyloguj się i zaloguj ponownie." i w ten sposób pobieranie zaczynam od początku.
A że średnia prędkość ściągania to 253-340, to idzie to jak krew z nosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,a niedługo będziemy musieli płacić za wysyłanie do siebie wiadomości albo jeszcze lepiej,jeśli chcemy zagrać w grę będziemy musieli podać naszą grupe krwi,wzrost wage kolor włosów,skóry i oczu et.DICE,gorszego pomysły nie dało się wymyślęć?ŻAŁOSNE.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie battlelog i caly battlefield 3 bardzo podoba, jestem pozytywnie zaskoczony grą a jeżeli występują błędy techniczne to trzeba poczekać cierpliwie i za pare dni wszystko sie zapewne ureguluje :)

battlelog, frostbite 2 przenosi w nowy wymiar gier i technologii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak po drugie(za wszelkie info i odp ZAJ****** DZIĘKS XD;))gdy już zainstalowałem Battlefield 3,Origin (bla bla wymagania DICE:/....)to przeniosło mnie na tą cholerną przeglądarke i gdy chciałem odpalić zarówno kampanie jak i multi to napisali mi że musze zainstalować gre!!!!!!:otAK JAK KAZALI URUCHOMIŁEM mENADŻER zadań i były w nim dwie aktuali8zacje.Jedną zainstalowałem bez problemu ale gdy prubóje drugą to zawsze przenosi mnie do sklepu ORIGIN gdzie kupuje się Battlefield 3(czyżby naciągarstwo!?:/:O)i tak za każdym razem i nie wiem w jakikolwiek sposób w ogóle uruchomić gre a przysiągł bym że zrobiłem wszystko co mi kazali,zainstalowałem gre którą zamówiłem przedpremierowo w tym sklepie,podaŁEM KODY ZARÓWNO DLC jak i produktu a oni ciągle przenoszą mnie do sklepu gdy chce zainstalować tą chamską drugą ,,aktualizacje".HELP!!!!!!!!(tak i mój komp zdecydowanioe spełnia wymagania gry mam WINDOWS 7 64 BIT)Byłbym wdzięczny^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!! dla wszystkich tych którzy maja dobrą karte grafiki i chcą grać na ULTRA ustawieniach.

gra na najwyższych ustawieniach + przeglądarka i Origin wsysają 4,5 GB pamięci RAM - ja osobiście miałem 4GB i cieło mi na dużych mapach, doczytywało się, windows chodził koszmarnie jak schodziłem do paska - dokupiłem 2GB i cieszę się płynną rozgrywką.

na ultra ZALECANE 6 GB RAMU!!

p.s. gra wygląda przebajecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 10:33, kupyn napisał:

battlelog, frostbite 2 przenosi w nowy wymiar gier i technologii :)

No ba, przenosi nas w epokę odpalania gier z przeglądarki internetowej i odpalania jeszcze jednego programu, by gra w ogóle się uruchomiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.
Może ktoś wie jak skonfigurować myszkę Logitecha G5w BF3. Chodzi mi o boczne przyciski chcę ustawić pod nimi rzut granatem i walka w ręcz ale niestety z menu gry konfiguracja klawiszy nie udaje mi się to. Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W becie na Chromie mi się w ogóle gra nie uruchamiała... teraz tylko z quick matchem mam problemy (po prostu nie znajduje mi serwera...) Największy problem niestety mam z wieszaniem sie gry w menu (którego w zasadzie nie ma) czy to w kampanii czy w multi. Wyobraźcie sobie moje zdenerwowanie gdy po każdej zakończonej rozgrywce na multi w momencie gdy powinno podliczać mi punkty za wszystkie odznaczenia gra mi sie wiesza... na razie udało mi sie normalnie zakończyć grę 2 razy na jakieś 20. Przejście kampanii będzie jeszcze trudniejsze bo z samym poprawnym jej uruchomieniem mam poważne problemy gra wysypuje sie zazwyczaj w momencie gdy powinna zacząć wczytywać mapę... Sama gra gdy już uda mi sie wejść i puki nie skończy się mecz działa super płynnie i w ogóle świetnie złego słowa nie mogę powiedzieć, no ale niestety rzadko wytrzymuje psychicznie na tyle by do tego momentu dojść...

Sama gra 9,5/10
Origin+Battlelog 5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Acera 5740G z i5 430m, 4gb Ram i Radeonem HD5650 + Catalyst 11.10 preview 3 (bez CAP) i granie na multi jest co najmniej trudne. Laptop mimo podstawki chłodzącej grzeje się jak cholera i do tego w ustawieniach sterownika wszystko jest ustawione na wydajność i grafika jest podkręcona do 700 MHz proc i 1000 MHz pamięć. Podczas grania odczuwa się, że gra laguje i jednak konfiguracja jest trochę za słaba. Zastanawiam się tylko czy jakby było 8 gb ramu czy by to coś zmieniło. Poza tym moim zdaniem nie ma co czekać na Catalyst 11.10 WHQL, bo z tego co pisali na guru3d.com ma być to praktycznie ten sam sterownik co w wersji preview 3 i nie będzie zawierał znaczących poprawek co do wydajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 19:39, Grey_Wolf napisał:

Skoro "lud" to kupuje, to widocznie jest to to czego "lud" chce.


Błąd. Jest to to, do czego lud jest zmuszany. Mi przeszkadza to na tyle, że po prostu pewnych produktów nie kupuję i wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z uruchomieniem battlefield. Mianowicie włączam stronę klikam na kampanię Zaczyna się ładować i wyskakuje komunikat że gra nie odpowiada. Wie ktoś jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 16:46, Sagan11 napisał:

Ja mam Acera 5740G z i5 430m, 4gb Ram i Radeonem HD5650 + Catalyst 11.10
preview 3 (bez CAP) i granie na multi jest co najmniej trudne. Laptop mimo podstawki chłodzącej grzeje
się jak cholera i do tego w ustawieniach sterownika wszystko jest ustawione na wydajność
i grafika jest podkręcona do 700 MHz proc i 1000 MHz pamięć. Podczas grania odczuwa się,
że gra laguje i jednak konfiguracja jest trochę za słaba. Zastanawiam się tylko czy jakby
było 8 gb ramu czy by to coś zmieniło. Poza tym moim zdaniem nie ma co czekać na Catalyst
11.10 WHQL, bo z tego co pisali na guru3d.com ma być to praktycznie ten sam sterownik
co w wersji preview 3 i nie będzie zawierał znaczących poprawek co do wydajności.


Sagan, rozumiem że na karcie masz 1 GB pamięci czyinną jej ilość. Daj znać, ok? W jakiej grasz rozdzielczości i jak masz ustawioną konfigurację grarficzną gry? Eksperymentowałeś z róznym poziomem detali i różnymi rozdzielczościami? Ile wyciągasz fps-ów w różnych ustawieniach? Możesz się podzielić opisem i wrażeniami? Z góry dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 21:50, Budo napisał:

> Skoro "lud" to kupuje, to widocznie jest to to czego "lud" chce.
Błąd. Jest to to, do czego lud jest zmuszany. Mi przeszkadza to na tyle, że po prostu
pewnych produktów nie kupuję i wsio.

Zmuszany? Nikt nikomu pod groźbą śmierci nie każe kupować gier. Wybór mają zawsze, a zgadzając się na takie warunki i kupując grę tylko pogłębiają ten dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować