Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

.

Dnia 30.04.2007 o 13:22, Klimos napisał:

Też jestem tego zdania. W polskich klubach zbyt szybko zwalnia się trenerów. Jak nie ma wyników
to od razu szkoleniowiec idzie na odstrzał i często nawet dobrze nie zdąży się zadomowić w
klubie bo już go zarząd nie chce.


Przykładem pracy długofalowej może być Inter Mediolan i Roberto Mancini. Na początku nie szło mu nic, a teraz zdobywa scudetto. Fakt, że ,,Calciopoli" Interowi trochę pomogło, ale mistrzostwo to mistrzostwo:D
O ile Petrescu był niezłym piłkarzem to trenerem jest kiepskim, aczkolwiek mieliśmy swojego Mourinho:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 13:27, fataem napisał:

Gdyby nie złe decyzje personalne zarówno w kadrze jak i zarządzie Wisły to ,,Biała Gwiazda"
nadal miałaby monopol w OE. Grzegorz Mielcarski powinien zostać na posadzie scouta z jednego
względu. Chyba w zeszłym sezonie sprowadził portugalskiego pomocnika, którego nazwiska zapomniałem(jakaś
gazeta napisała, że nie widzi na jedno oko), chłopak wrócił do Portugalii. Jakić czas potem
oglądając magazyn o lidze portugalskie, koleś namiatał jakby był drugim Gerrardem, i strzelił
bramkę cudo.


Chodzi Ci pewnie o Baretto. Dla mnie to jest trochę piłkarz zagadka - do dzisiaj nie wiem ile kosztował, ale jak przyszedł to ciągle miał jakieś problemy z kontuzjami, Petrescu jak przyszedł to nawet nie miał okazji go zobaczyć i ocenić, koleś od razu został na kolejny okres wypożyczony do Portugalii. Z tego co pamiętam zagrał jeden dobry mecz z Koroną, ale niestety dostał wtedy kontuzję, jedną z wielu zresztą.

Mielcarski faktycznie powinien wrócić czym prędzej. Wyleciał, bo chyba przeszkadzał niektórym wszędobylskim menagerom.

Dnia 30.04.2007 o 13:27, fataem napisał:

(...) tyle ,,Franek" został sprzedany za grosze i teraz rozmienia się na drobne
tułając się po niszowych klubach angielskich i hiszpańskich.


No tutaj to akurat w głównej mierze jego wina. Jak nie wyszło z awansem do LM to osobiście latał do Bogusia Cupiała o zgodę na wyjazd jeszcze przed zamknięciem okienka transferowego.
Inna sprawa, że z kasy za transfery wszystkich największych nie został kupiony chyba NIKT. Podobnie będzie z kasą za Błaszczykowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 13:32, Madia napisał:

> Nieche Cie potepiac ale to był awanturnik i szaleńec wg najgorszy trener Wisły Nie obraż
sie
Nie obrażam sie. Masz swoją opinię na temat tego szkoleniowca i masz do tego prawo. Szanuję
Twoje zdanie, jednak moje jest inne. On jako jeden z niewielu trenerów, żył wynikami drużyny.
Nie siedział sobie potulnie na ławce trenerskiej tylko stał, krzyczał, gestykulował. Byłam
pare razy na meczach za jego czasów i jeszcze nigdy nie widziałam tak ruchliego trenera...
dla mnie błędem było jego zwolnienie. Może mniejszym niż zwolnienie Henia, ale jednak błąd.

Ruchliwy to on był naprawde <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 13:39, Gerswim CD-r napisał:

Ruchliwy to on był naprawde <lol>

No tak, nawet na jednym z meczy (byłam wtedy na stadionie) prawie sie nie przewrócił bo chciał naklnąć na sędziego bo ten coś tam coś tam xD

--- > .Darnok
Co do Franka.. to masz zupełną rację. Poddał się po porażce w Atenach. Mówiło się wręcz o tym, że dołożył kasy do transferu, ale tego nie wiem na 100%. Szanuje Franka, i to bardzo. Miał prawo wyjechać, nie przecze, ale mógł to zrobić bardziej na spokojnie, a nie wręcz domagając sie wyjazdu. Potem sie zdziwił jak go kibice Wisły źle przyjeli jak przyszedł na mecz. A taki Szymkowiak odkąd wyjechał był na Reymonta ciepło przyjmowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 13:32, Madia napisał:

(...) Byłam
pare razy na meczach za jego czasów i jeszcze nigdy nie widziałam tak ruchliego trenera...



Nie no, jak sie Franek Smuda wkurzył to też czasem dawał czadu ;P
Chociaż fakt faktem, że takich tańców jak Dan to nikt nie dawał :]
Najlepsze było jak kiedyś podczas meczu w Gdyni kamera zrobiła na niego zbliżenie, kiedy reagował na reakcję sędziego, można było wyraźnie usłyszeć "fucking jokes!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 09:33, Quire napisał:

http://sport.onet.pl/0,1248713,1527953,wiadomosc.html
Z każdym dniem coraz większy szacunek dla niego.


W 100% się zgadzam. I z nim i z Tobą. Szkolenie młodzieży u nas leży i kwiczy. Ostatnio C+ robiłe zestawienie wychowanków grających w I-ligowych klubach. Maksymalnie było chyba trzech, reszta mniej, kilka klubów bez żadnego. Żenada po prostu. najlepsze kluby europejskie ładują kasę w młode talenty wiedząc, że i tak na swoje wyjdą. Wystarczy, że dwóch - trzech sprzeda się potem za dobre pieniądze i już się opłaca.
Scouting też słabo wygląda. Ciekaw jestem ilu jeszcze Błaszczykowskich biega po kartofliskach IV- ligowych. IMO co najmniej kilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 14:15, walgierz napisał:

Ciekaw jestem ilu jeszcze Błaszczykowskich biega po kartofliskach
IV- ligowych. IMO co najmniej kilku.

Ja jestem jeden Błaszczykowski, a reszta niech się zgłasza. Co do szkolenia młodzieży mamy parę rodzynków jak Gwarek Zabrze, SMS Łódź(grałem z nimi:D), szkółka Koseckiego- Kosa Konstancin, Amica Wronki i jeszcze o czymś zapomniałem, a wiem, że powinno tutaj być:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 14:32, pretorianie napisał:

No popatrzcie Krzynówek znalazł się w 11 Bundesligi!

E, a kto to Kyszynołwek?:D Miły akcent na jego dobiegająco końca grę w pilkę na wysokim, no może na przeciętnym poziomie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 14:34, fataem napisał:

> No popatrzcie Krzynówek znalazł się w 11 Bundesligi!
E, a kto to Kyszynołwek?:D Miły akcent na jego dobiegająco końca grę w pilkę na wysokim, no
może na przeciętnym poziomie:D

Pan Krzynówek jest moim zdaniem bardzo dobrym piłkarzem. Jak strzelał w Lidze Mistrzów gola z prawie 40 metrów to pewnie piałeś z zachwytu jak inni a teraz rzucasz coś takiego że gość jest przeciętny i stary. Wstyd! Uważam, że Krzynówek jako jedyny grał zawsze na dobrym poziomie jak innym graczem z reprezentacji nie szło. Mam nadzieję, że w Niemczech tak mówią na Krzynówka tak jak ty napisałeś jego nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 14:38, pretorianie napisał:

Pan Krzynówek jest moim zdaniem bardzo dobrym piłkarzem. Jak strzelał w Lidze Mistrzów gola
z prawie 40 metrów to pewnie piałeś z zachwytu jak inni a teraz rzucasz coś takiego że gość
jest przeciętny i stary. Wstyd! Uważam, że Krzynówek jako jedyny grał zawsze na dobrym poziomie
jak innym graczem z reprezentacji nie szło. Mam nadzieję, że w Niemczech tak mówią na Krzynówka
tak jak ty napisałeś jego nazwisko.

Może nie piałem, ale cieszyłem nimi oko, a Jacek jest dla mnie przeszłością. Szanuję zawodników za to jak grają w teraźniejszości, a nie za dokonania z przeszłości. I nie chodzi o to, że jest stary, bo dal liczy się aktualna forma.(drużyn nie dotyczy) Choć zapewne będe wspominał kiedyś bramkę Krzynówka z Realem(o tą chodzi, prawda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 14:41, fataem napisał:

Może nie piałem, ale cieszyłem nimi oko, a Jacek jest dla mnie przeszłością. Szanuję zawodników
za to jak grają w teraźniejszości, a nie za dokonania z przeszłości. I nie chodzi o to, że
jest stary, bo dal liczy się aktualna forma.(drużyn nie dotyczy) Choć zapewne będe wspominał
kiedyś bramkę Krzynówka z Realem(o tą chodzi, prawda).

W takim razie nie rozumiem jak możesz pisać że jest on dla ciebie przeszłością skoro gość jest w 11 kolejki w jednej z dobry lig zagranicznych, Dawaj nazwisko Polaka który ostatnio był w 11 kolejki w lidze zachodniej>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jutro poznamy pierwszego finalistę LM ... Co sądzicie ? Kto wygra ??? Ja myślę że jednak Chelsea obroni wynik ... Ale Liverpool też jest mocny także wszystko może się wydarzyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 14:44, pretorianie napisał:

W takim razie nie rozumiem jak możesz pisać że jest on dla ciebie przeszłością skoro gość jest
w 11 kolejki w jednej z dobry lig zagranicznych, Dawaj nazwisko Polaka który ostatnio był w
11 kolejki w lidze zachodniej>


Boruc:P Napisałem miły akcent:P Beckham też już słabo gra, a w ostatnich kolejkach przypomniał o sobie. Tak samo jest z Jackiem jak również wieloma innymi zawodnikami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 14:56, kolektor napisał:

A jutro poznamy pierwszego finalistę LM ... Co sądzicie ? Kto wygra ??? Ja myślę że jednak
Chelsea obroni wynik ... Ale Liverpool też jest mocny także wszystko może się wydarzyć ...


Sądzę, że będzie remis 1:1, tzn. Chelsea przejdzie dalej. Już nic nie mają do stracenia, bo raczej na pewno nie obronią mistrzostwa. Za rok nie zlekceważą MU i będzie jak dawniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 14:56, kolektor napisał:

A jutro poznamy pierwszego finalistę LM ... Co sądzicie ? Kto wygra ??? Ja myślę że jednak
Chelsea obroni wynik ... Ale Liverpool też jest mocny także wszystko może się wydarzyć ...

Ja natomiast uważam, że Liverpool da radę. Przynajmniej bym sobie tego życzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 14:59, edeń napisał:

Sądzę, że będzie remis 1:1, tzn. Chelsea przejdzie dalej. Już nic nie mają do stracenia, bo
raczej na pewno nie obronią mistrzostwa. Za rok nie zlekceważą MU i będzie jak dawniej...


Końcówka sezonu dla ManU i Chelsea bardzo interesująca ... ;) Puchar Anglii Finał - Chelsea-ManU, ostateczne rozstrzygnięcie mistrzostwa - ManU-Chelsea. Możliwy finał LM - ManU-Chelsea. Mam nadzieję że United zdobędzie potrójną koronę (ach ten 99 rok ;)) a Chelsea wreszcie dostanie po dupie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 15:02, pretorianie napisał:

Ja natomiast uważam, że Liverpool da radę. Przynajmniej bym sobie tego życzył.

Zgodzę się. Mają 90minut, żeby strzelić 1 bramkę i nie stracić żadnej. To bardzo dużo w porównaniu do tego co musieli odrabiać w finale z Milanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 14:41, fataem napisał:

Szanuję zawodników za to jak grają w teraźniejszości, a nie za dokonania z przeszłości.

Znaczy się dla Pelego szacunku nie masz? Bo aktualnie, to on w cienkawej formie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się kłócić tylko chodzi mi o to, żebyśmy zbyt wcześnie nie odstawiali na boczny tor zasłużonych piłkarzy, którzy nie są jeszcze tak zamierzchłą przeszłością, A jeśli chodzi o Bekhama to uważam, że gdyby więcej czasu poświęcał piłce a nie show bussnesowi (nie wiem czy dobrze napisałem) to nadal byłby na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować