Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2007 o 18:56, Adidas66 napisał:

Azerbejdżan wygrał z Finlandią 1:0 bramkę strzelił Emin Imamaliev, Azerom gratulujemy świetnego
występu, a Finom dziękujemy za ułatwienie nam drogi do Euro poprzez niemalże eliminację samych
siebie.


Wygrali ? To wspaniale! Trzeba zachować spokój i pokonać Armenię, a za parę miesięcy do Finlandii i Serbii nasza kadra będzie jechać z poczuciem, że to drużyny w słabej dyspozycji i że są absolutnie możlwe do pokonania :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i Wy ja też z niecierpliwością oczekuję na mecz Polska-Armenia. Dobrze , że Azerbejdżan wgrał teraz wszystko zależy od nas. Ale co do meczu...Armenia jest zdecydowanie silniejsza niż Azerowie więc mam nadzieję , że widowisko będzie troszkę ciekawsze ( bo taki mecz z wiadomym zwycięzcą to po jakimś czasie się robi nudny :P ). Oczywiście Polska jest faworytem i powinna spokojnie ten mecz wygrać bo jesteśmy w świetnej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 1:30 godz mecz Polska-Armenia. Armenia jest słabym przeciwnikiem który gra brutalnie , gramy u siebie ,Armenie jest dość słaba więc nic niestoi na przeszkodzie żeby ten mecz wygrać co najmniej 3-0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 18:55, lukmistrz napisał:

Ja myślę, że Kuszczak wygra tę walkę z Fosterem (tak jak to było w poprzedniej historyjce
z Polakiem i Anglikiem walczącym o pierwszy skład ). Jak Dudek sobie poradził, to jeszcze lepszy
i młodszy a przy tym dobrze rokujący Kuszczak ma nie dać rady ? Już jednego zdolnego angielskiego
bramkarza- Kirklanda zdążył pokonać w walce o pierwszy skład.


Kirkland by bronił gdyby nie był człowiekiem ze szkła i łamał się przy każdym padzie.
Foster to niemalże rówieśnik Kuszczaka i Anglik i na dzień dobry jest już w lepszej sytuacji(chodzi i media naturalnie bo Ferguson jest za stary i trochę w tym interesie robi, żeby kierować się tym co media mu gadają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 18:56, Adidas66 napisał:

Azerbejdżan wygrał z Finlandią 1:0 bramkę strzelił Emin Imamaliev, Azerom gratulujemy świetnego
występu, a Finom dziękujemy za ułatwienie nam drogi do Euro poprzez niemalże eliminację samych
siebie.



No to teraz sobie policzcie ile może nasz kosztować porażka z Finlandią???
Echhh... frajerstwo i nic więcej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę Azerbejdżan gra dla nas. Wygrali z Finlandią i Finowie tracą już do nas. Teraz my wygrywamy z Armenią a Serbia remisuje z Portugalią i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja dopiero dziś się dowiedziałem jaki mecz będzie nasza kochana polska telewizja transmitować.
Mamy szczęście Quire, bo obejrzymy ManU, a nie jakieś coś inne. :P
Mam nadzieję, że na rewanżu pokażą mi Bayern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:35, Vaxinar napisał:

Heh ja dopiero dziś się dowiedziałem jaki mecz będzie nasza kochana polska telewizja transmitować.
Mamy szczęście Quire, bo obejrzymy ManU, a nie jakieś coś inne. :P


W sumie w końcu jakiś naprawdę dobry meczyk może być z jedynym słusznym zakończeniem czyli 2:0 dla MU:)

Dnia 28.03.2007 o 19:35, Vaxinar napisał:

Mam nadzieję, że na rewanżu pokażą mi Bayern.


No miej coś od życia, niech będzie i Bayern:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 20:59, mattex napisał:

Maciej Żurawski wkońcu strzelił bramke ale bardzo fajną ten to umie strzelac:)


No nareszcie się przełamał. Bardzo ładnie zwiódł obrońców i strzelił brame. Mam nadzieję że nie ostatnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 21:01, rafisport napisał:

> Maciej Żurawski wkońcu strzelił bramke ale bardzo fajną ten to umie strzelac:)

No nareszcie się przełamał. Bardzo ładnie zwiódł obrońców i strzelił brame. Mam nadzieję że
nie ostatnią...


No ja mam taka samą nadzieje że wkońcu sie przełamał i teraz bedzie strzelał jednego gola za drugim . Polska wygra dzisiaj bardzo wysoko stawiam 4:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całą grę w polskim zespole ciągnie Krzynówek. Widać, że ma chęć do gry i bardzo ładnie wyprowadza akcje. Właśnie pierwsza połowa dobiega do końca i....koniec! Żurawski strzelił bramkę po ładnym dryblingu i precyzyjnym strzale przy słupku. Na prawdę Krzynówek zasługuje na uznanie w tej pierwszej połowie. Drybluje, walczy, wrzuca, czyli jednym słowem gra tak jak powinno się grać ;) A Maciej Żurawski się odblokował i to też jest ważne.
Dużo sytuacji dla polaków i 57% posiadania piłki w meczu. Trzeba po prostu trzymać poziom i jeszcze może coś strzelić... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować