Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Ostatni gol Higuaina był ładniejszy. :P

Jak zostałem ich kibicem? Nie pamiętam, ale chyba kiedys ich oglądałem w telewizji jak byłem mały i spodobały mi się ich białe stroje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 18:26, Vaako1902 napisał:

Ostatni gol Higuaina był ładniejszy. :P

Jak zostałem ich kibicem? Nie pamiętam, ale chyba kiedys ich oglądałem w telewizji jak
byłem mały i spodobały mi się ich białe stroje. :)


ja jestem kibicem Barcy od sezonu 2002/2003 po tym o dziwo jak przegrali z Juventusem.Spodobało mi sie jak grali w tym dwumeczu który zreszta był fantastyczny (1-1 w Turynie i 2-1 dla Juve na Camp Nou po dogrywce http://www.youtube.com/watch?v=hyaO09BZfUg ) Od tego czasu po prostu szczególniej patrzyłem na poczatku na ich wyniki (miałem wtedy dopiero 11 lat) i potem coraz bardziej sie w nich wciagnalem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle napisaliście że sie pogubiłem więc moge odpowiedzieć wybiórczo.

Co do twojej wypowiedzi chciałbym podkreślić że 99% druzyn to nie Barcelona i że 99% drużyn nie jest uznawane za jeden z najlepszych klubów świata.

Hristo86
Wiesz patrząc tak też mógłbym uznać że real jest słaby ale tak naprawdę niektóre drużynyz gorszych lig mogą zagrac lepiej pozatym to było w 1/16 finałów wtedy kiedy Real miał problemy z kontuzjami.
Co do składu "Dumy Kataloni" i masz rację ale mając problemy w obronie nieryzykował bym i niezdejmował tej sytuacji tak dobrego obrońcę jak Alves to piłkarski samobój.Również dowód na to że nie szanują rywali.
Wiesz co takie gdybanie a gdyby był to może by strzelił liczą się fakty pozatym wy straciliście bramke z karnego więc można dalej gdybać...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2009 o 18:02, Hristo86 napisał:


Wiedziałem, że napiszesz to o Messim;) Fakt zdobył gola ręką, ale to chyba jest w genach
Argentyńczyków (Messi, Maradona, Aguero, pewnie są jeszcze jacyś, ale tylko te widziałem),


hmm aż dziwne że w nie maja silnej reprezentacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 21:26, buraczek18 napisał:

Hristo86
Wiesz patrząc tak też mógłbym uznać że real jest słaby ale tak naprawdę niektóre drużynyz
gorszych lig mogą zagrac lepiej pozatym to było w 1/16 finałów wtedy kiedy Real miał
problemy z kontuzjami.


Nie uważam Realu za słabą drużynę podałem tylko przykład tego, że z każdym można przegrać lub ewentualnie stracić bramkę, a zarazem obalić Twoja teorię o tym, że Barca traci gole ze ''słabymi'' drużynami.

Dnia 10.02.2009 o 21:26, buraczek18 napisał:

Co do składu "Dumy Kataloni" i masz rację ale mając problemy w obronie nieryzykował bym
i niezdejmował tej sytuacji tak dobrego obrońcę jak Alves to piłkarski samobój.Również
dowód na to że nie szanują rywali.


Nie wiem co Ty się tych zmian uczepiłeś;) Ale postaram Ci się to wytłumaczyć w możliwie najprostszy sposób: Gurdiola zmienił Alvesa w 88 minucie, czyli na 5 minut przed końcem (z tego co pamiętam sędzia doliczył 3 minuty), a zagrożenie bramki było praktycznie zerowe, bo gra toczyła się przez większość meczu na połowie Sportingu, a wątpię czy goście liczyli jeszcze na dobry rezultat z tego spotkania przegrywając 2 bramkami. Do tego trzeba dodać, że Guardiola chciał w ten sposób "nagrodzić'' Alvesa za jego wkład w grę, bo nie ma chyba niczego lepszego dla piłkarza jak 70 tysięcy osób skandujące jego nazwisko;) Co do szacunku do rywala, przecież przez 88 minut Barca grała w najsilniejszym składzie (nie licząc zawieszonych), jakby od początku wpuścił Hleba czy Sancheza to wtedy można by uznać za brak szacunku, ale w tym wypadku nie mogę się z Tobą zgodzić;)

Dnia 10.02.2009 o 21:26, buraczek18 napisał:

Wiesz co takie gdybanie a gdyby był to może by strzelił liczą się fakty pozatym wy straciliście
bramke z karnego więc można dalej gdybać...


Wiem, ze liczą się fakty i nic nie da się zmienić gdy sędzia zakończy mecz. Najlepiej zakończmy ten temat gdybania, bo zdążyłem się już nasłuchać a co by było gdyby Robben zagrał w meczu z Barceloną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 23:39, Vaako1902 napisał:

Oj, gdyby Robben zagrał z Barceloną by było "tylko" 9 pkt. ;P

hehe a gdyby w 2003 roku Nedved grał w finale LM z milanem to Juve byłoby mistrzem xD
za kazdym razem wlasnie kiedy gdybam kumpel mój (wielki fan Juve) powtarza mi to zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 23:39, Vaako1902 napisał:

Oj, gdyby Robben zagrał z Barceloną by było "tylko" 9 pkt. ;P


A mi się wydaję, że wtedy zwycięstwo Barcelony smakowałoby jeszcze lepiej, bo Real grałby w najsilniejszym składzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to nie ma co gdybać, chociaż z tym Nedvedem to dobry przykład ;) W każdym razie trzeba czekać na następne mecze obu drużyn i zobaczyć, czy przewaga Barcy stopnieje, czy może się zwiększy albo zostanie na takim samym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 09:57, pitel napisał:

Czy ktoś wie gdzie dzisiaj można obejrzeć mecz Francja - Argentyna, albo Hiszpania -
Anglia?


Sopcast :] Programm, ktory czy pozwala ogladacz mecze przez internet.

PS: Naturalnie za darmo ;o)+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 09:57, pitel napisał:

Czy ktoś wie gdzie dzisiaj można obejrzeć mecz Francja - Argentyna, albo Hiszpania -
Anglia?

Na polsacie sport ;)
21:55 - Hiszpania - Anglia
23:50 - Francja - Argentyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiddink w Chelsea. Londyńczycy nareszcie mają dobrego trenera. Mnie ta wiadomość nie cieszy bo holender to znakomity trener i myślę że Chelsea jeszcze powalczy o mistrzostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 17:15, BoloMaster napisał:

Hiddink w Chelsea. Londyńczycy nareszcie mają dobrego trenera. Mnie ta wiadomość nie
cieszy bo holender to znakomity trener i myślę że Chelsea jeszcze powalczy o mistrzostwo


I Ligę Mistrzów... Taki Terry, Czech czy Lampard mają mocną chrapkę na LM. I nie oszukujmy się - stać ich na to nawet w tym sezonie.
Piszesz "nareszcie" - Scolari nie był dobrym trenerem? :) Nie jestem jego fanem, ale trzeba mu oddać że to jeden z najlepszych trenerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 17:34, MisticGohan_MODED napisał:

haha Reiss wydał oświadczenie ,że nie sprzedawał meczów xD No wiadomo... lepiej kupić
mecz i wygrać co nie ? xp


A policja właśnie zgarnęła Piotra S.

Spoiler

Świerczewskiego

, który to w niedzielnym Cafe Futbol zarzekał się i zaklinał, że w podczas gry w Lechu był czysty jak łza. Nikomu już nie można wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 18:28, SegaPL napisał:

Zaraz Polska vs Walia na TVP2 :] Moim zdaniem Polska wygra ;o)

Dużo nie brakowało przed chwilą A gdyby doliczyć poprzeczkę 5 min. temu to Walijczycy by prowadzili 2:0
Ale ja mam dylemat. Jednym okiem patrzę na mecz a drugim na skoki, które rozgrywane są równolegle. Zaraz zeza dostanę ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować