Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2009 o 20:19, Vaako1902 napisał:

Gdyby normalnie sędziował? Piłkarze Realu nie wjeżdżali ostro w Messiego. Robili to naprawdę
delikatnie i nie było naprawdę chamskiego zagrania w tym meczu jak np. to alvesa.


A obejrzałeś przynajmniej ten filmik? bo 6 minut w 3 minuty nie da się obejrzeć. No fakt, ze nie było czegoś pokroju faulu Alvesa, ale było to zamierzone, żeby wytrącić rywala z równowagi (genialna taktyka Juande) przez co przez większość meczu Messi był niewidoczny, ale wszystkie swoje krzywdy odpłacił golem;) Pomyśl co by było gdyby np. Keita lub Toure grali w taki sam sposób przeciwko Robbenowi (jeśli by grał) i spowodowali by kontuzję? Nawet takie "delikatne" wejście może się źle skończyć dla piłkarza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 20:27, Hristo86 napisał:

A obejrzałeś przynajmniej ten filmik? bo 6 minut w 3 minuty nie da się obejrzeć. No fakt,
ze nie było czegoś pokroju faulu Alvesa, ale było to zamierzone, żeby wytrącić
rywala z równowagi (genialna taktyka Juande) przez co przez większość meczu Messi był
niewidoczny, ale wszystkie swoje krzywdy odpłacił golem;) Pomyśl co by było gdyby np.
Keita lub Toure grali w taki sam sposób przeciwko Robbenowi (jeśli by grał) i spowodowali
by kontuzję? Nawet takie "delikatne" wejście może się źle skończyć dla piłkarza:/

Oglądałem GD, a potem oglądałem filmik, gdy płakali kibice Barcy jaki to ten Messi był biedny. Taka jest piłka. Nie wiem o by było gdyby Robben po takim zagraniu doznał kontuzji, prawdopodobnie nic, natomiast Robben doznawał już kontuzji po chamskich wjazdach a la alves i jakoś to przeżyłem. Pytanie brzmi jak by wydzierali się kibice Barcy, gdyby po TAKIM zagraniu kontuzji doznał Messi. Oj grubo by było. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 18:39, rafekx 12 napisał:

No i Jaga poszła do 2 ligi,gratuluje :( Miałem nadzieje że klub z mojego miasta nie jest
zamieszany w korupcje,ale nic bardziej mylnego :(

Do 1:D Ja też jestem chłopak z Białego. Ja jednak przypuszczałem, że Jaga jest zamieszana w korupcję. Szkoda, że wykryto dopiero teraz, kiedy Jaga zaczyna rosnąć w siłę. Teraz polowa piłkarzy (pewnie najlepszych) odejdzie z klubu. Szkoda. Wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli według Ciebie piłka nożna polega na faulach i zwycięstwach po nudnej grze po 1:0 ;P Messi w swojej krótkiej karierze też miał już poważne kontuzję i naprawdę nie chciałbym, żeby przez takie coś taki piłkarz musiał skończyć karierę, bo jeśli ktoś nie może go zatrzymać to go kosi:/ Inną sprawą jest to, ze jak pisałeś jeśli Robben grałby w meczu z Barcą to mielibyście "tylko" 9 punktów, a wyobraź sobie, ze złapałby kontuzje, to teraz nie byłoby 12 punktów a 21. No i żeby nie było, że "płacze" tylko nad faulami na graczach Barcelony to taki filmik z faulami na piłkarzach Realu: http://www.youtube.com/watch?v=cPJSNyeXaSM i pytanie czy tak powinna wyglądać piłka nożna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 20:43, CoD1234 napisał:

Do 1:D Ja też jestem chłopak z Białego. Ja jednak przypuszczałem, że Jaga jest zamieszana
w korupcję.

Już trochę czasu temu ukazywały się informacje, że Jagiellonia i kilka innych klubów z ekstraklasy jest oskarżona o korupcje. Widocznie teraz pojawiły się jakieś mocniejsze dowody.

Dnia 13.02.2009 o 20:43, CoD1234 napisał:

Szkoda. Wielka szkoda.

Szkoda, szkoda... ale była zbrodnia - musi być kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 21:04, Hristo86 napisał:

Czyli według Ciebie piłka nożna polega na faulach i zwycięstwach po nudnej grze po 1:0
;P Messi w swojej krótkiej karierze też miał już poważne kontuzję i naprawdę nie chciałbym,
żeby przez takie coś taki piłkarz musiał skończyć karierę, bo jeśli ktoś nie może go
zatrzymać to go kosi:/ Inną sprawą jest to, ze jak pisałeś jeśli Robben grałby w meczu
z Barcą to mielibyście "tylko" 9 punktów, a wyobraź sobie, ze złapałby kontuzje, to teraz
nie byłoby 12 punktów a 21. No i żeby nie było, że "płacze" tylko nad faulami na graczach
Barcelony to taki filmik z faulami na piłkarzach Realu: http://www.youtube.com/watch?v=cPJSNyeXaSM
i pytanie czy tak powinna wyglądać piłka nożna?

Czy według Ciebie Real gra aż tak nudnie i często fauluje ? Zgodzę się z Tobą, nie można mówić, iż kiedy grałby Robben, Barca by ten mecz przegrała. Wtedy byli w znakomitej dyspozycji, zresztą nadal są. Holender to tak naprawdę filar Blancos i bez niego jest naprawdę ciężko, strata punktowa mogłaby być większa niż jest teraz. Piłka Nożna tak wyglądać nie powinna, jak dla mnie i pewnie większości z Was, w tym sporcie nie ma miejsca na brutalne i celowe faule, ten sport to piękno samo w sobie, każdy chciałby oglądać miłe dla oka akcje a nie faule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ten Benhaker cuduje. Lato powiedział nie, to on znowu wymyślił jakieś "doradztwo" Feyenordowi. Cóż, ja jakimś wielkim zwolennikiem talentu Holendra nie jestem, bo i co on zrobił. Wszedł do Euro i tyle :) Ale i z jednej strony trudno mu się dziwić, że chce do Feyenoordu. Przecie Polska to taki... kraj ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 21:04, Hristo86 napisał:

Czyli według Ciebie piłka nożna polega na faulach i zwycięstwach po nudnej grze po 1:0

Nie.

Dnia 13.02.2009 o 21:04, Hristo86 napisał:

;P Messi w swojej krótkiej karierze też miał już poważne kontuzję i naprawdę nie chciałbym,

Ale nie po chamskich wejściach jk np. to alvesa.

Dnia 13.02.2009 o 21:04, Hristo86 napisał:

żeby przez takie coś taki piłkarz musiał skończyć karierę, bo jeśli ktoś nie może go
zatrzymać to go kosi:/ Inną sprawą jest to, ze jak pisałeś jeśli Robben grałby w meczu
z Barcą to mielibyście "tylko" 9 punktów, a wyobraź sobie, ze złapałby kontuzje, to teraz
nie byłoby 12 punktów a 21. No i żeby nie było, że "płacze" tylko nad faulami na graczach
Barcelony to taki filmik z faulami na piłkarzach Realu: http://www.youtube.com/watch?v=cPJSNyeXaSM
i pytanie czy tak powinna wyglądać piłka nożna?

A czy tak kosili piłkarze Realu Messiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 23:56, Vaako1902 napisał:

Ale nie po chamskich wejściach jk np. to alvesa.


A czy wejście musi być chamskie, żeby spowodować kontuzję? A tak poza tym co się tak uczepiłeś tego faulu Alvesa, w ciągu obecnego sezonu miał tylko jedne takie niefortunne wejście (niezamierzone), lepiej spójrz na grę Ramosa, który zdążył już załapać 8 żółtych i 1 czerwoną kartkę, ale zapewne to spisek sędziów:/

Dnia 13.02.2009 o 23:56, Vaako1902 napisał:

A czy tak kosili piłkarze Realu Messiego?


Radzę jeszcze raz obejrzeć faule z meczu, tutaj w lepszej rozdzielczości: http://www.youtube.com/watch?v=cuzYzvmBzy0&feature=related i jeśli nie widzisz np. wejścia od tyłu Sneijdera czy chamskiego wślizgu Ramosa, który nawet nie miał zamiaru zagrać w piłkę tylko w nogi Messiego:/ to ja nie wiem czy my ten sam mecz oglądaliśmy? Jeśli dalej będziesz się upierał przy swojej teorii o "delikatności" piłkarzy Realu to dalsza dyskusja będzie bezcelowa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beenhakker trochę dziwnie rozwiązuje swoje problemy.Po co doradzać innemu trenerowi w wolnym czasie ? Jak tego czasu praktycznie że nie ma ... moim zdaniem to jest troche dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 02:23, Hristo86 napisał:

A czy wejście musi być chamskie, żeby spowodować kontuzję? A tak poza tym co się tak
uczepiłeś tego faulu Alvesa, w ciągu obecnego sezonu miał tylko jedne takie niefortunne
wejście (niezamierzone), lepiej spójrz na grę Ramosa, który zdążył już załapać 8 żółtych
i 1 czerwoną kartkę, ale zapewne to spisek sędziów:/

Wyprostowana noga. Faul Alvesa podaję jako przykład.

Dnia 14.02.2009 o 02:23, Hristo86 napisał:

Radzę jeszcze raz obejrzeć faule z meczu, tutaj w lepszej rozdzielczości: http://www.youtube.com/watch?v=cuzYzvmBzy0&feature=related

Obejrzałem. Są lajtowe. Żadnego ostrego wejścia z tyłu czy wjazdu w z wyprostowaną nogą. To, że Messi zwija się po nich jak dziewczynka (zapewne tak mu nakazał Pep) to inna sprawa.

Dnia 14.02.2009 o 02:23, Hristo86 napisał:

i jeśli nie widzisz np. wejścia od tyłu Sneijdera czy chamskiego wślizgu Ramosa, który

O tak, chamski. Stopa przy ziemii, praktycznie bez zagrożenia dla Messiego.

Dnia 14.02.2009 o 02:23, Hristo86 napisał:

nawet nie miał zamiaru zagrać w piłkę tylko w nogi Messiego:/ to ja nie wiem czy my ten
sam mecz oglądaliśmy?

No właśnie też się zastanawiam. I dochodzę do wniosku że tak, tylko różnica w poglądach wynika z twojego braku obiektywności lub niewiedzy.

Dnia 14.02.2009 o 02:23, Hristo86 napisał:

Jeśli dalej będziesz się upierał przy swojej teorii o "delikatności"
piłkarzy Realu to dalsza dyskusja będzie bezcelowa:/

Gdyby piłkarze Realu chcieli by Messi doznał kontuzji, to Messi w tym meczu by jej doznał. Po faulach widać, że starają się grać delikatnie, jednocześnie wywierając presję na rywalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jasne ciągłe skrobanie Messiego po ścięgnach achillesa wcale nie może spowodować kontuzji.
Czy ty wiesz że jak by mu je zerwali to by miał 8 miesięcy przerwy? Pomyśl zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 10:26, Br0nisław napisał:

Tak jasne ciągłe skrobanie Messiego po ścięgnach achillesa wcale nie może spowodować
kontuzji.
Czy ty wiesz że jak by mu je zerwali to by miał 8 miesięcy przerwy? Pomyśl zanim coś
napiszesz.

Ta jasne, truchcik nie może spowodować kontuzji. Czy ty wiesz, że jak by je sobie zerwał to by miał 8 miesięcy przerwy? Pomyśl zanim coś namiszesz.

Trzeba zachować rozsądek. To piłka nożna, a nie szachy więc nie narzekajcie na skrobanie bo to już śmieszne się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 09:56, Dekerinho6 napisał:

Beenhakker trochę dziwnie rozwiązuje swoje problemy.Po co doradzać innemu trenerowi w
wolnym czasie ? Jak tego czasu praktycznie że nie ma ... moim zdaniem to jest troche
dziwne...


Beenhakker będzie robił to co lubi, czyli pracował dla swojego ulubionego klubu, co prawda za darmo.. ale faktycznie wygląda to tak że kase będzie brał za reprezentacje, a pracował dla Feyenoordu, to nie w porządku z jego strony, robi na złość PZPNowi, ale to źle wpływa na naszą repre.

Normalnie takiego trener to by wyrzucili, ale oczywiście Listek, w dowód wdzięczności za Euro (gdzie jedynem sukcesem był sam awans, a po takim Euro to niemal każdy zwolniłby selekcjonera, ale nie Polacy :D) podpisał z Leo kontrakt za którego złamanie mamy zapłacić spore odszkodowanie.

Teraz jesteśmy w kropce, bo nie ważne co zrobi PZPN to Leo wyjdzie na swoje, zwolnią dostanie kasę, i bedzie mógł sobie pracować u siebie / nie zwolnią kasę bedzie miał, a pracować dla swoich też bedzie, tyle ze w wolnym czasie.. nikt go w PZPN nie chce, najlepiej z reprą też nie jest.. gdyby był honorowy to by sam zrezygnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 11:39, BoloMaster napisał:

Wisła łatwo nie odpuści Lechowi
http://sport.onet.pl/0,1248675,1916647,wiadomosc.html
jeśli dojdzie do podpisania kontraktu, to będzie to spore wzmocnienie naszej Polskiej
Ligi


No wzmocnienie niezłe nawet,ale tak to jest z Wisłą,dużo transferu,wiele nietrafionych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro mecz Milan - Inter. Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że czerwono-czarni pokażą, że potrafią wygrywać z wielkimi firmami. Szkoda tylko tych straconych punktów ze słabeuszami(Reggina, Genoa). Szanse na mistrzostwo są niewielkie, więc po cichu liczę na puchar UEFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 11:43, rafekx 12 napisał:

No wzmocnienie niezłe nawet,ale tak to jest z Wisłą,dużo transferu,wiele nietrafionych...

Akurat z Wisłą ostatnio jest odwrotnie - robią mało transferów, ale jak już ściągają jakiś piłkarzy, to zazwyczaj są oni dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 11:43, rafekx 12 napisał:

No wzmocnienie niezłe nawet,ale tak to jest z Wisłą,dużo transferu,wiele nietrafionych...

Jeżeli kupią tego piłkarza to Wisła znacznie się wzmocni. Oj ciekawe kto wygra Ligę Polską. Dużo drużyn ma jeszcze szansę.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2009 o 11:05, Paoro napisał:

Beenhakker będzie robił to co lubi, czyli pracował dla swojego ulubionego klubu, co prawda
za darmo.. ale faktycznie wygląda to tak że kase będzie brał za reprezentacje, a pracował
dla Feyenoordu, to nie w porządku z jego strony, robi na złość PZPNowi, ale to źle wpływa
na naszą repre.


No, ale jak zacznie pracować również dla swojej ulubionej drużyny to my to odczujemy najbardziej...

Dnia 14.02.2009 o 11:05, Paoro napisał:

Normalnie takiego trener to by wyrzucili, ale oczywiście Listek, w dowód wdzięczności
za Euro (gdzie jedynem sukcesem był sam awans, a po takim Euro to niemal każdy zwolniłby
selekcjonera, ale nie Polacy :D) podpisał z Leo kontrakt za którego złamanie mamy zapłacić
spore odszkodowanie.

>

Nie wiem jak to będzie wyglądało ...

Dnia 14.02.2009 o 11:05, Paoro napisał:

Teraz jesteśmy w kropce, bo nie ważne co zrobi PZPN to Leo wyjdzie na swoje, zwolnią
dostanie kasę, i bedzie mógł sobie pracować u siebie / nie zwolnią kasę bedzie miał,
a pracować dla swoich też bedzie, tyle ze w wolnym czasie.. nikt go w PZPN nie chce,
najlepiej z reprą też nie jest.. gdyby był honorowy to by sam zrezygnował.


Albo niech pracuje dla nas albo dla nikogo i tak źle i tak niedobrze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować