Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2009 o 20:22, miquel93 napisał:

Jak Lech zakończy sezon w pierwszej trójce (albo dwójce, sam już nie wiem jak nisko spadliśmy)
to Ruch bez względu na wynik finału będzie w Lidze Europejskiej. Jak nie, to muszą wygrać.


Hej a to czasem nie jest tak jak było do tej pory ze jeśli zdobywca PP wygra także mistrzostwo to dopiero wtedy finalista gra w PUEFA, a w przypadku gdyby zdobywca PP zajął 2 czy 3 miejsce, to miejsce w PUEFA ma 4 druzyna ligi? Do tej pory było tak jak wyżej napisałem, choć już teraz (zmiany w strukturze PUEFA) głowy nie dam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 18:33, Paoro napisał:

Legia przegrywa w dwumeczu już 2:0, i taka drużyna ma byc mistrzem polski? Może i grają
nie najlepszym składem, nie ma Chinyamy, Iwańskiego, ale to już sprawa Urbana, że tak
a nie inaczej ustawił zespół. Poza tym, Chinyama czy Roger jeszcze latem odejdą i skład
na ew. el. LM bedzie nie wiele różnił się od tego który gra z ruchem ;(


Jeśli Legia wygra liga, to zgodze sie z opinią pana Kucharskiego z Dziennika. "Liga Mistrzów dopiero za rok". Legia patrząc na obecny styl gry oraz kadre i polityke transferową nie ma szans na awans nawet po reformie Platiniego. Wydaje mi sie, że już nawet FC Basel to za wysokie progi, patrząc na obecną Legia. Skończy sie jak co roku, na kompromitacji Warszawskiej drużyny w Europejskich Pucharach:P


PS1. A i nie jestem kibicem Lecha, Wisły, Polonii. Jestem neutralny.
PS2. Jestem z Warszawy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nikt na forum nie zauważył półfinału Pucharu UEFA? Bardzo emocjonujące spotkanie. 5 bramek to nie jest mało. W sumie to się ciesze ze zwycięstwa Werderu (kiedyś gralem nimi w FM-a;p). Tylko szkoda, że w finale nie będą mieli do dyspozycji Diego i Almeidy, a to niemałe osłabienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 22:38, Kineq116 napisał:

Bardzo emocjonujące spotkanie.


Ja tylko dodam, że spotkanie typowo jak z ligi niemieckiej. W szczególności jeśli chodzi o nieprzewidywalny Werder, choć tu byłem za HSV. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 22:38, Kineq116 napisał:

Czemu nikt na forum nie zauważył półfinału Pucharu UEFA? Bardzo emocjonujące spotkanie.
5 bramek to nie jest mało. W sumie to się ciesze ze zwycięstwa Werderu (kiedyś gralem
nimi w FM-a;p). Tylko szkoda, że w finale nie będą mieli do dyspozycji Diego i Almeidy,
a to niemałe osłabienia.

A własnie bo meczu Werderu z Hamburgiem nie miałem okazji oglądać z powodu nauki. Jaki wynik? No i ko będzie grał z Szachtarem Lewandowskiego w finale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 22:14, Paoro napisał:

Hej a to czasem nie jest tak jak było do tej pory ze jeśli zdobywca PP wygra także mistrzostwo
to dopiero wtedy finalista gra w PUEFA, a w przypadku gdyby zdobywca PP zajął 2 czy 3
miejsce, to miejsce w PUEFA ma 4 druzyna ligi? Do tej pory było tak jak wyżej napisałem,
choć już teraz (zmiany w strukturze PUEFA) głowy nie dam ;p

Niestety nie orientuję się za bardzo właśnie przez te zmiany. Dotąd bylem pewien tego co napisałem wyżej ale po przeczytaniu twojego posta sam już nie wiem. Ale teraz jest takie zamieszanie, że w polskiej piłce nic nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo zachwile zwarjuje widzieliście co zrobił ten piłkarz HSV (nie znam imienia) Popchnoł Hugo Almeide ten się bronił i dostał żółtą kartkę pytam się za co???

Albo zamiast uznać ten gol dla HSV po rzucie różnym to ten... odgwizdał faul a gdzie przywilej korzyści.
Jeżeli sędziowanie ma stać na takim poziomie to faktycznie finał m oze byc niespodziewany "tragedia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Półfinał fajny (HSV - Werder 2:3 (Olic x2 - Diego, Pizarro, Baumann oczywiście), chociaż Hamburg bardzo mnie zawiódł. Jedyny, który chciał wygrać to Ivica Olic, który i tak po sezonie odejdzie. Jego koledzy, a zwłaszcza Piotr Trochowski, po którym wszyscy oczekiwali znacznie więcej, nie za bardzo przyłożył się do gry.
I odnotowałem jeden wniosek, jak najłatwiej osiągać sukcesy w Europie(i nie tylko) - trzeba być znienawidzonym a co najmniej nielubianym z mojej strony, tak jak w przypadku Werderu (drużyna, której po prostu nienawidzę), Barcy (nic do nich nie mam ale wczoraj stracili dużo mojego szacunku) czy Legii. A jak ładnie przegrywać, trzeba być przeze mnie lubianym; Ajax, Celta Vigo (Celta rulez!), HSV, Chelsea (TYLKO wczoraj), Arsenal, Liverpool itd. No i oczywiście Lech, który jeszcze nie przegrał, więc trzeba wierzyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 22:41, Coxsik napisał:

A własnie bo meczu Werderu z Hamburgiem nie miałem okazji oglądać z powodu nauki. Jaki
wynik? No i ko będzie grał z Szachtarem Lewandowskiego w finale?


3:2 dla Werderu. HSV: Olic x2. Werder: Diego, Pizarro, Boumann(chyba tak się piszę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna była sytuacja z której padł 3 gol dla Werderu. Piłkarz HSV chciał podać piłkę do bramkarza ale ta wypadła na rzut rożny, podskakując na piłce do tenisa (?). Śmieszna jest ta sytuacja bo gospodarzem meczu był haesfał więc prawdopodobnie to jakiś fan tego zespołu rzucił tą piłeczkę. Nie muszę chyba dodawać że przez tego gola awansował Werder Brema.

Generalnie fajny mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 22:41, miquel93 napisał:

> Hej a to czasem nie jest tak jak było do tej pory ze jeśli zdobywca PP wygra także
mistrzostwo
> to dopiero wtedy finalista gra w PUEFA, a w przypadku gdyby zdobywca PP zajął 2
czy 3
> miejsce, to miejsce w PUEFA ma 4 druzyna ligi? Do tej pory było tak jak wyżej napisałem,

> choć już teraz (zmiany w strukturze PUEFA) głowy nie dam ;p
Niestety nie orientuję się za bardzo właśnie przez te zmiany. Dotąd bylem pewien tego
co napisałem wyżej ale po przeczytaniu twojego posta sam już nie wiem. Ale teraz jest
takie zamieszanie, że w polskiej piłce nic nie jest pewne.


Ja jestem pewien, że do tej pory było tak jak napisałem, jeśli nic się nie zmieniło to Ruch mimo ew. porażki będzie mógł zagrać w PUEFA pod warunkiem, że Lech zdobędzie majstra.

Osobiście wolałbym by reprezentowały nas takie druzyny jak Kolejorz, Wisła, Legia, a nie mający klopoty finansowe Ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 10:08, BzyQacz napisał:

Znisczyło mnie to. Smutne, ale prawdziwe :P.

Smutne to nie jest, bo śmieszne, prawdziwe też nie, bo trzeba być naprawdę sfrustrowanym by uważać, że sędzia odebrał Barcelonie trofeum czy finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 22:47, miquel93 napisał:

Barcy (nic do nich nie mam ale wczoraj stracili dużo mojego szacunku)


stracili Twój szacunek? a mógłbym się dowiedzieć w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mecz Chelsea- Barcelona przypomniał mi spotkanie Włochy-Korea Płd, oraz Hiszpania-Korea Płd. Nawet trener ten sam Guus Hiddink. I jak na Nsport, raz usłyszałem, jaką on doskonałą drużyne stworzył z Korei Płd to mi sie ,aż żal zrobiło tego komentatora:P

Zapodam filmik z piękną Korea Południową.

http://www.maxior.pl/film/126750/MS_2002_Oszustwa_Korei

Ale w tym meczu, jak nic palce mieszała FIFA. W końcu w ich interesie, żeby Korea zaszła jak najdalej:P Może kiedyś sprawa wyjdzie na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 15:29, shinoda napisał:

Hmm mecz Chelsea- Barcelona przypomniał mi spotkanie Włochy-Korea Płd, oraz Hiszpania-Korea Płd.


ciekawe... wówczas sędziowie ewidentnie gwizdali pod jedną drużynę, nie zauważyłem tego przedwczoraj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając posiadanie piłki w okolicach 70-80% i będąc "bogami futbolu" nie powinno się oddawać JEDNEGO celnego strzału, do tego w ostatniej minucie. Można mówić, że niecelnych oddali więcej ale szczerze to żaden z nich nie spowodował większego zamieszania pod bramką Chelsea. Z kolei londyńczycy atakowali rzadziej ale z sensem. Prawda jest taka, że Barca waliła głową w mur od 9 minuty, a gdyby nie dziwne decyzje sędziego i błąd Essiena, który przy bramce Iniesty nie trafił w piłkę to byłoby z nim bardzo słabo. Ale co do straty CZĘŚCI mojego szacunku to naprawdę nietrudno o oto, bo rzadko mam okazję oglądać ich mecze, a szczerze mówią spodziewałem się po nich o wiele lepszej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smolarek do Arisu Saloniki.. no cóż trzeba było zostać w Dortmundzie, a nie szukać szczęścia w Hiszpanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować