Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2009 o 23:15, temek napisał:

Skoro nie widzisz róznicy między karnym a czeroną kartką w 96 minucie to musisz być debilem.
Koniec rozmowy.

Ja mówiłem o kartce dla Ballacka w pierwszym meczu, nie w rewanżu. Kim ty musisz być, skoro debil cię punktuje? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 23:16, DarthStan napisał:

A i jeszcze jedno Vaako to wyjatkowo zaślepiony kibic La Liga i Realu, takie moje zdanie.

Zaślepiony kibic Realu broniący Barcelony. Bój się panie Boże! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 23:15, Vaako1902 napisał:

Ale ja się nie pytam jaka pozycja nie jest normalna, ja się pytam jaka jest normalna.
;]

Wystarczy, że dowiodę, iż pozycja była "nienormalna" i wyjdzie na to, że karny był słuszny :]
Rozumiem, że każdy zawodnik biega z rękami podniesionymi do góry, ok.
Ochrona ciała też to nie była, warto wspomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 23:16, Smooqu napisał:

Ręka Pique przypadkowa? Toć to było umyślne zagranie. Od razu spojrzał na sędziego a
ten 0 reakcji a tego nie mógł nie widziec ;/ To było na czerwoną kartkę.

I Pique i sędzia wiedzieli, że dotknął piłki ręką. Sędzia uznał, zę ręka nie była celowa i słusznie.

Dnia 06.05.2009 o 23:16, Smooqu napisał:

Alves w pierwszej połowie sfaulował Maloudę w polu karnym ale sędzia podyktował rzut
wolny i z ostrego kąta strzelał Drogba.

Aha, to widocznie robiłem sobie kanapki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 23:17, Miklak napisał:

Wystarczy, że dowiodę, iż pozycja była "nienormalna" i wyjdzie na to, że karny był słuszny
:]
Rozumiem, że każdy zawodnik biega z rękami podniesionymi do góry, ok.
Ochrona ciała też to nie była, warto wspomnieć.

Bierz odpowiedzialność za swoje słowa. Pytam się, jaka to jest "normalna pozycja"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 23:17, Diverso napisał:

Chyba La Liga i Barcelony, obiektywizmu w tym co pisze nie ma...

No tak, bo z tego co widzę, to połowa forum to kibice Chelsea, bardzo inteligentni i obiektywni. Ich inteligencja i obiektywizm przejawia się w zapomnieniu o błędach i obrazu gry z pierwszego meczu i obliczaniu ile wziął w łapę sędzia dzisiejszego widowiska. Que kibice z gram.pl! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 23:19, Vaako1902 napisał:

Bierz odpowiedzialność za swoje słowa. Pytam się, jaka to jest "normalna pozycja"?

Nie ma jednoznacznej definicji, że ręce muszą być odchylone o max 12 stopni, a kolano wygięte w odpowiednią stronę. Jest to pozycja jaką prezentuje piłkarz przez niemal cały mecz. Z pewnością nie jest to pozycja stania na głowie, lewitacji, ani podniesionych rąk w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 23:17, Diverso napisał:

Chyba La Liga i Barcelony, obiektywizmu w tym co pisze nie ma...

Dokładnie. Teraz jestem ciulem. Jak w po finale będę bronił czy chwalił Manchester United, to się okaże, że jestem fanatycznym kibicem Red Devils. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 23:22, Miklak napisał:

Nie ma jednoznacznej definicji, że ręce muszą być odchylone o max 12 stopni, a kolano
wygięte w odpowiednią stronę. Jest to pozycja jaką prezentuje piłkarz przez niemal cały
mecz. Z pewnością nie jest to pozycja stania na głowie, lewitacji, ani podniesionych
rąk w górę.

A jaką pozycję prezentuje piłkarz przez cały mecz? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 23:18, Vaako1902 napisał:

> Ręka Pique przypadkowa? Toć to było umyślne zagranie. Od razu spojrzał na sędziego
a
> ten 0 reakcji a tego nie mógł nie widziec ;/ To było na czerwoną kartkę.
I Pique i sędzia wiedzieli, że dotknął piłki ręką. Sędzia uznał, zę ręka nie była celowa
i słusznie.


Hahahahahah :) To było przypadkowe ? To był karny jak sie patrzy i czerwona karta z miejsca. Gbydy nie ta ręka Anelka by sam na sam szedł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już doszukujecie się prywatnych układów czy wymyślacie teorie spiskowe, a chyba nie o to w tym chodzi? ;P
Ja osobiście jestem bardziej niż zadowolony z wyniku meczu (-ów), nie miałem nawet zamiaru oglądać w finale Ligi Mistrzów kolejną potyczkę na miarę Premier League. Zabrakło Henry''ego i przez praktycznie cały mecz Barcelona męczyła tą akcję - przyznajmy szczerze, należało im się ;D A tak swoją drogą... Jeśli sędzia był przekupiony, to jak wyglądałby mecz z bezstronnym sędzią? Czy Wy naprawdę myślicie, że powinien był dyktować te wszystkie rzuty karne? Jeden, może dwa by się należały, ale nie przesadzajmy. Poza tym i tak rozdał już tych kartoników za dużo w meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem od 6 roku życia fanem ManU. Skoro Chelsea waliła takie błędy czemuż to wielka Barca nie potrafiła strzelić na Camp Nou bramki? Skoro tyle osób mówi, że powinny być przynajmniej 2 karne za faul Alvesa tudzież za rękę Pique, a Ty jeden trwasz w tym, że to było przypadkowe, to coś musi być na rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 23:23, Vaako1902 napisał:

A jaką pozycję prezentuje piłkarz przez cały mecz? xD

Nie oglądałeś meczy? To co Ty teraz robisz, jest bezcelowe. Podniesienie rąk w górę w jakimkolwiek celu, pomijając ochronę twarzy, wiąże się z konsekwencją rzutu wolnego w razie kontaktu ręki z piłką. To samo jest np. w murku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 23:25, Smooqu napisał:

Hahahahahah :) To było przypadkowe ? To był karny jak sie patrzy i czerwona karta z miejsca.
Gbydy nie ta ręka Anelka by sam na sam szedł ;/

Hahahahah :) sędzia uznał inaczej. Ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 23:25, Diverso napisał:

Ja jestem od 6 roku życia fanem ManU. Skoro Chelsea waliła takie błędy czemuż to wielka
Barca nie potrafiła strzelić na Camp Nou bramki? Skoro tyle osób mówi, że powinny być
przynajmniej 2 karne za faul Alvesa tudzież za rękę Pique, a Ty jeden trwasz w tym, że
to było przypadkowe, to coś musi być na rzeczy...

Ja jeden? Nie zapominaj o sędzinie biednej i ślepiej. :(

W całym Madrycie się mówi, że w tym sezonie sędziowie okradali Real. Chyba coś musi być na rzeczy prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 23:26, Miklak napisał:

> A jaką pozycję prezentuje piłkarz przez cały mecz? xD
Nie oglądałeś meczy? To co Ty teraz robisz, jest bezcelowe. Podniesienie rąk w górę w
jakimkolwiek celu, pomijając ochronę twarzy, wiąże się z konsekwencją rzutu wolnego w
razie kontaktu ręki z piłką. To samo jest np. w murku.

Okej, dobra dobra, ale jaką pozycję prezentuje piłkarz przez niemal cały mecz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaaaaallllll .... Wystarczyła żelazna taktyka Chelsea i chłopczyki z Barcelony grali jak na podwórku... jeden strzał w światło bramki na 97 min... kolejny raz dowód na to, że angielska liga pokonuje wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie co mówią w Madrycie, dobranoc Państwu bo wedle przysłowia "Mów do słupa, a słup jak...." nic to racjonalnymi argumentami się nie osiągnie, a czasu szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 23:29, Diverso napisał:

Nie obchodzi mnie co mówią w Madrycie, dobranoc Państwu bo wedle przysłowia "Mów do słupa,
a słup jak...." nic to racjonalnymi argumentami się nie osiągnie, a czasu szkoda.

A gdzie był tu racjonalny argument? Że pół forum płacze na sędziego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować