Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2010 o 08:37, Bithda napisał:

Jak możesz to napisz z kim grali wcześniej w dogrywce na MŚ i przegrywali ok? :P

Nie wiem ;) Ale wczoraj tak w wiadomościach gadali ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 08:35, AssaxoN napisał:

Fart nie fart, ale wygrali i to się liczy w tej grze ;D.

Tyle, że na farcie daleko w pucharach nie zajdą ;-) A jak go zabraknie to mogą z nich odpaść już po rewanżu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Fajny mecz dzisiaj, kibicuję Argentynie, chociaż będą mieli naprawdę ciężką przeprawę. Niemcy wytoczą wszystko co mają na to spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to oni teraz powinni u siebie grać znaczy Ruch. Więc powinni wygrać. A w ogóle skąd jest ten drugi klub, bo nawet nie wiem ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to ten mecz jest jutro. Ja liczył bym tu na remis i dogrywkę. Nie mam tutaj prawie zdania, bo obie drużyny grają podobnie (jak dla mnie). I nie wiem komu kibicować ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 09:25, AssaxoN napisał:

A w ogóle skąd jest ten drugi klub, bo nawet nie wiem ;D.

Z Kazachstanu... może od ich ligi nasza przynajmniej jest silniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj najciekawiej dla mnie zapowiadający się półfinał. Już za 6 godzin na boisko wyjdą reprezentanci Brazylii i Holandii. Wierzę całym sercem w Oranje. Nadszedł już czas, by skończyć z odpadaniem w ćwierćfinałach. Trzeba się przełamać, a kiedy jak nie teraz? Brazylijczycy są cholernie mocni. Ale osłabieni przez kontuzje i kartki, mimo wszystko Elano i Ramires to ważni gracze, Felipe Melo tez nie jest jeszcze w pełni sił. Holendrzy nie grają pięknie. ale grali pięknie i w 2006 i w 2008, a wiele to nie dało. Zespół van Maarwijka gra jednak spokojnie, widać, że oszczędza siły na najważniejsze mecze. Teraz trzeba z tym skończyć. Zwycięstwo z Brazylią spowoduje, że szanse na finał drastycznie wzrosną. Chociaż nie skreślam Urugwaju (Ghanę raczej tak). Byle konflikt między van Persie''m a Sneijderem nie spowodował rozpadu drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam dzisiaj na niespodziankę i na półfinał dla Ghany:) Patrząc realnie gdyby na miejscu Ghany
byli dzisiaj Amerykanie to oni byliby faworytem meczu z Urugwajem. A skoro Ghana wygrał mecz
z USA, to może równie dobrze pokonać drużynę Urugwaju. Jednak to tylko takie moje gdybanie, boiskowa
rzeczywistość może okazać się zupełnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holandia-Brazylia:nie sądzę by Brazylia przegrała.Obstawiam 0-2 dla Brazylii.
Ghana-Urugwaj:może będzie niespodzianka i Ghana wygra?Obstawiam 1-2 dla Urugwaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony kibicuję Holandii, z drugiej zaś Brazylii.. I nikomu innemu. Chciałbym remis który trwa bez końca w karnych i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dzisiaj postawić coś w sts, patrze po kursach i w 2 przypadkach faworytami nie są drużyny którym kibicuję ... No ale cóż nie będę się męczył przy oglądaniu, postawiłem na te drużyny którym kibicuję ;P Mianowicie Ghana, Holandia, Argentyna (awans) i Hiszpania (2 bramkami) :) Do tego dorzuciłem jeszcze jeden remis z Finlandii, a nóz wejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 09:29, AssaxoN napisał:

O ile się nie mylę to ten mecz jest jutro. Ja liczył bym tu na remis i dogrywkę. Nie
mam tutaj prawie zdania, bo obie drużyny grają podobnie (jak dla mnie). I nie wiem komu
kibicować ;D.



To dzisiaj co jest, Holandia z Brazylią? Holendrzy nie mają szans, już Chile miało większe szanse, grali lepiej, a dostali 3:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj są mecze:

1/4 finału

Mecz 57 | 2.07 | godz. | 16.00

Holandia - Brazylia
_________________________________

Mecz 58 | 2.07 | godz. | 20.30

Urugwaj - Ghana

---------------------------------------------------
Mecze w kolejnych dniach...
---------------------------------------------------

Mecz 59 | 3.07 | godz. | 16.00

Niemcy - Argentyna
__________________________________

Mecz 60 | 3.07 | godz. | 20.30

Paragwaj - Hiszpania

----------------------------------------------------
1 półfinał
----------------------------------------------------

Mecz 61 | 6.07 | godz. | 20.30

Zwycięzca meczu 57:
.....................................................

Zagra ze zwycięzcą meczu 58:
.....................................................

-----------------------------------------------------
2 półfinał
-----------------------------------------------------

Mecz 62 | 7.07 | godz. | 20.30

Zwycięzca meczu 59:
.....................................................

Zagra ze zwycięzcą meczu 60:
.....................................................

-----------------------------------------------------
Mecz o 3 miejsce
-----------------------------------------------------

Mecz 63 | 10.07 | godz. | 20.30

Przegrany półfinału 1:
.....................................................

Zagra z przegranym półfinału 2:
.....................................................

-----------------------------------------------------
Mecz Finałowy!
-----------------------------------------------------

Mecz 64 | 11.07 | godz. | 20.30

Zwycięzca półfinału 1:
......................................................

Zagra ze zwycięzcą półfinału 2:
......................................................

------------------------------------------------------

Miejsce 1 zdobywa:
.......................................................

Miejsce 2 zdobywa:
.......................................................

Uff, to by było na tyle. Prawie cała drabinka. Z powodu licznych pytań o mecze proszę moderatora o przypięcie drabinki do czasu zakończenia Mistrzostw Świata w RPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yaya Toure w Manchesterze City. Barcelona strzeliła sobie w stopę, przecież w sezonie gdy Barca wygrała wszystko co się dało to był fundament tego zespołu, najlepszy dmf na świecie. Ale tak to jest jak walczy się o miejsce w składzie z pupilkiem trenera - Busquetsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 13:55, Smooqu napisał:

Yaya Toure w Manchesterze City. Barcelona strzeliła sobie w stopę, przecież w sezonie
gdy Barca wygrała wszystko co się dało to był fundament tego zespołu, najlepszy dmf na
świecie. Ale tak to jest jak walczy się o miejsce w składzie z pupilkiem trenera - Busquetsem.

Nie siedzę w temacie hiszpańskiej piłki, ale o co chodzi z tym Busquetsem? Gra w pierwszym składzie Barcelony, gra w pierwszym składzie reprezentacji Hiszpanii, a i w klubie i w reprze mają na tej pozycji dużo lepszych. Nie to, że mam coś do samego Busquetsa, ale szczerze mówiąc nie jawi mi się on jako pewny punkt zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ghana zrobiła i tak sensacje wygrywając z USA ale może pójdzie za ciosem i wygra z Urugwajem, ma potencjał , kto wie.
A co do Holandii to gra dobrze i ich taktyka będzie dobrana Brazylię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wzmocnienie Man City. Kupili niedawno Davida Silvę, a teraz mocnego środkowego pomocnika Yaya Toure. Razem z bratem będą grać w tym samym klubie. Jestem ciekaw co do skrzydłowych. Mają Wright-Philipsa, powróci na nowy sezon Robinho no i doszedł właśnie Silva. Jestem ciekaw czy Robinho zostanie w klubie, bo mówi się o jego odejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie Brazylia pokazuje wszystkim niedowiarkom kto jest lepszy :) Mam nadzieję, że Holandia się przebudzi, bo do jednej bramki meczu nie chcę oglądać. Ale z drugiej strony po odpadnięciu Włoch jestem całym sercem za Canarinhos i liczę jednak na pokaźne zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować