Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2006 o 20:31, Ninja Seba napisał:

A przepraszam niby za co? Na początku grał dobrze mogę się zgodzić, ale potem?


Gdzie ta dobra gra ? :/ Obserwowałem jego podania i nic, nieraz w ogóle rasiaka przypominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 20:32, Vaxinar napisał:

Gdzie ta dobra gra ? :/ Obserwowałem jego podania i nic, nieraz w ogóle rasiaka przypominał.


Mówię jak już to o samym początku meczu (jakieś 10 mniut) jego porównania do Riquelme etc. Sam mówisz, że nie grał dobrze mało tego grał kijowo więc dlaczego on ma być człowiekiem meczu? Ja tutaj czegoś chyba nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 20:34, Ninja Seba napisał:

Mówię jak już to o samym początku meczu (jakieś 10 mniut) jego porównania do Riquelme etc.
Sam mówisz, że nie grał dobrze mało tego grał kijowo więc dlaczego on ma być człowiekiem meczu?
Ja tutaj czegoś chyba nie rozumiem...


A czy ja mówię, że ma być człowiekiem meczu ? Nie.
Ballack na tych mistrzostwach z każdego meczu na każdy gra gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tak dalej pojdzie mistrzostwa wygraja niemcy za niewielka "lapowka",bo to oczywiste ,ze cos wtym jest.bledy sedziow zdarzaja sie tylko w meczach gdzie wystepuje niemiecka druzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, trener argentyński pomógł niemcom ściągając Riquelme z boiska - głównego playmakera drużyny nie wpuścił świetnego Messiego, bądz błyskotliwego Savioli, za to dał szanse jakiemuś Cruzowi, który nie wykazał się nieczym prócz strzelonego karnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 20:36, Vaxinar napisał:

A czy ja mówię, że ma być człowiekiem meczu ? Nie.


Ja nie mówię, że Ty tak mówisz :) To było pytanie postawione ogólnikowo do całej tej sytuacji. Nawet komentatorzy mówili, że pierwszy mecz grał świetnie, każdy kolejny coraz gorzej i gorzej. Nie strzelił bramki, grał mało efektywnie i efektownie, słowem nic nie pokazał. Poprostu zaskoczyła mnie decyzja (tak jak HumanGhosta) żeby dać go wśród kandydatów na człowieka meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma nadzieję, że Ukraina wygra dzisiaj z Włochami, gdyż może (choć widze marne szanse) pomogłoby to nam przy kandydaturze do EURO 2012. Po drugie jestem za słowianami, a nasi wschodni sąsiedzi są ostatnimi reprezentantami tej nacji na mundialu. Co do tej imprezy to jakoś nie wierzę w nasze zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa.... FIFA własnie podała czlowieka meczu. Uwaga! Kto? Michael Ballack!! [sarkazm i ironia w jednym]
Za co? Nie mam pojęcia, ale wygląda na to, że ja za głupi jestem na to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 20:39, Ninja Seba napisał:

/..../

Oczywiście - ballack nic nie pokazuje. :( :/
Śmiech na sali.
A tak jak mówię - główie tutaj "walczę" z tymi wyzwiskami, a nie z tym, że Niemcy nie zasłużyli na zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie pasuje.kazdy polak byl zapolska.ale jak po golu z ekuadrore chinczyk stwierdzil spalonego ,apo meczu z niemcami w 10.. przegralismy wostatniej minucie,argentyna oszukana....nie pozostaje nam nic innego jak kibicowac i stawiac na niemcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 20:37, wilson999 napisał:

.bledy sedziow zdarzaja sie tylko w meczach gdzie wystepuje niemiecka druzyna


Ojjj nie mów. Mecz Australia - Włochy, Holadnia - Portugalia to chyba takie główne przykłady gdzie sędziowie się poprostu pogubili w swojej pracy, a także sędziowali na korzyść jednej z drużyn. Takich meczów było więcej. Ogólnie poziom sędziowania na tych mistrzostwach jest bardzo, ale to bardzo niski i tak jest z mistrzostwa na mistrzostwa. jeżeli tak ma być dalej to strach pomyśleć co będzie za cztery lata :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 20:37, Seqiu napisał:

I jeszcze jedno, trener argentyński pomógł niemcom ściągając Riquelme z boiska - głównego playmakera
drużyny nie wpuścił świetnego Messiego, bądz błyskotliwego Savioli, za to dał szanse jakiemuś
Cruzowi, który nie wykazał się nieczym prócz strzelonego karnego.


Też tego nie rozumiem. Wiadomo, że chciał bronić wyniku, ale... Messi cały mecz na ławie, Saviola na ławie? Szkoda, że nie potrafił normalnie przyjmować piłki Crespo, bo może walnąłby coś na 2-0 i mielibyśmy po meczu.

Co do tego nieodgwizdanego karnego - jak dla mnie można to odbierać dwuznacznie, zawodnik Argentyny wyraźnie na niego polował i trochę zbyt teatralnie się podłożył. Nie zwalałbym całej winy na arbitra, latynosi mogli sami to wygrać.

O samych Niemcach pisać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:12, Pablor napisał:

No i po Argentynie, jeszcze tylko jutro Anglia eliminuje Portugalię, a Francja Brazylię i przerzucam
się na szachy.



Heh... bez przesady ;-P (?) A ty myślisz że Anglia przegra?... i zapomniałeś o Ukrainie - Włochy.... Włochy wygrywają! 1-0 w 6 minucie!... Nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować