Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

No ciekawe a w zadnym zestawieniu nie ma w ogole defensywnych pomocnikow a w tym internetowym tak naprawde jest tylko jeden pomocnik srodkowy,rozumiem ze Ci zawodnicy sie wyrozniali ale chyba chodzi o zbudowanie 11 marzen i wyborze najlepszego zawodnika na kazdej pozycji wiec nie wiem jak mogla by wygladac druzyna z 4 obroncami i 6 napastnikami chyba zlatan by gral jako defensywny bo on to wszystko moze,troche bez sensu i skad tam Rues i Oezil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lahm może grać jako defensywny pomocnik, Bale od biedy może być bocznym obrońcą (nie wiem czy na takiej pozycji nie zaczynał). Jakoś by się to ustawiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2014 o 22:30, pawbuk napisał:

Lahm może grać jako defensywny pomocnik, Bale od biedy może być bocznym obrońcą (nie
wiem czy na takiej pozycji nie zaczynał). Jakoś by się to ustawiło :D



HaHaHa,bardzo smieszne a podobno Nouer tez moze grac na kazdej pozycji bo jest taki zajebisty to zagra jako napastnik a Krysia ze zlota pilka stanie na budzie...(tak Bale zaczynal jako lewy obronca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2014 o 14:32, pawbuk napisał:

Team of the Year 2013 ( http://en.toty.uefa.com/) wybrany przez internautów trochę się
różni od tego:
http://www.fifa.com/ballondor/world11/index.html

Tak jakby graczy Barcelony było mniej... :D

Bo taka prawda! Barca dała ciała w zeszłym roku. Bale można byłoby przesunąć na obronę, Kryśkę do pomocy i by się miejsce dla Lewego znalazło ;)

Lahm ma wielki łeb na tej stronce UEFA :P troszkę go śmiesznie powiększyli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lahm grał już jako defensywny, Bale by sobie poradził na obronie, Alaba może grać na pozycji środkowego pomocnika (gra tak w repreżentacji). Przejście na system z trzema obrońcami można by też było rozważyć :D
Na przykład Neuer - Ramos, Silva, Alaba - Lahm, Oezil - Bale, Reus, Ribery - Ronaldo - Ibra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe troche za duzo zachodu jak dla mnie ;) pewnie sami pilkarze by sie w tym wszystkim pogubili,a wystarczyloby zamiast Ruesa powolac Xaviego albo Inieste a Oezila zamienic na Toure/Swainstaiger i problem rozwiazany 11 marzen jak sie patrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2014 o 23:22, pawbuk napisał:

Ten sezon Reus miał na pewno lepszy od Xaviego czy Iniesty :D


Barca mistrzostwo PD i puchar a Reus co? Final LM nie przesadzajmy az tak nie blyszczal,jezeli uwzglednic w zestawieniu klasycznego pomocnika ktorego brakuje to pada na albo xavi albo iniesta,chyba ze wiem!Zapomniano o bardzo waznym Panu ,Chilijczyk Vidal z Juve rowniez moglby sie tu znalezc a wrecz powinnien!to hanba poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Reus grał znakomicie - wicemistrzostwo Niemiec i finał Ligi Mistrzów. To mało? BVB w zeszlym sezonie było znacznie bliższe poziomu Bayernu niż Barcelona, w tym duża była zasługa Reusa. Iniesta jest bardzo dobrym graczem, ale w kontekście całego roku chyba też bym postawił na Reusa, gdybym musiał ich porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrze na skład na Norwiegie, a tu Legia sama... tylko Linetty i Teo z Lecha mogą coś zdziałać. Słabo widzę ten mecz a postawiłem na Polaków w lidze typera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 14:31, Paoro napisał:

Patrze na skład na Norwiegie, a tu Legia sama... tylko Linetty i Teo z Lecha mogą coś
zdziałać. Słabo widzę ten mecz a postawiłem na Polaków w lidze typera..


No i co teraz powiesz ? :D Wygrana 3:0 niech nie zmyli tych którzy nie oglądali - znowu zagraliśmy słabo ale ważne że na zero z tyłu, według mnie najlepszy Brzyski i Linetty. Reszta tak sobie, cała masa niedokładności i czasami wręcz frustrujące straty, gdyby nie to że Norwegowie przyjechali się poopalać to przez te niedokładności wszystko mogło skończyć się zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 18:48, SirGracz napisał:

> Linetty i Teo z Lecha mogą coś zdziałać.

No i co teraz powiesz ? :D Wygrana 3:0 niech nie zmyli tych którzy nie oglądali - znowu
zagraliśmy słabo ale ważne że na zero z tyłu, według mnie najlepszy Brzyski i Linetty.
Reszta tak sobie, cała masa niedokładności i czasami wręcz frustrujące straty, gdyby
nie to że Norwegowie przyjechali się poopalać to przez te niedokładności wszystko mogło
skończyć się zupełnie inaczej.

Przecież napisałem, że Linetty może coś zdziałać! :P A grali słabawo, więc też się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dużą absencję w obserwowaniu piłki nożnej aż do teraz. Czy może mi ktos przybliżyć co się działo w Wiśle Kraków od czasu gdy odszedł z niej Skorża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MU się skończyło, Czerwone Diabły znaczyły coś tylko za Fergusona to ile od znaczył widać teraz, potrafił wycisnąć maksimum z przeciętych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie wpisy :D Nic się nie skończyło, tylko trwa okres przejściowy, szczególnie trudny dla United, które przez wiele lat miało tego samego menedżera. Teraz nastąpi słabszy okres, ale w końcu wszystko wróci do normy - pójdą pieniądze na duże transfery, być moze nastąpi zmiana na stanowisku szkoleniowca. MU jest notowany na giełdzie, w związku z czym właściciele będą musieli coś zrobić. Być może przyszły sezon będzie bez rozgrywek europejskich, będzie to oznaczało spore straty finansowe, ale klub jest bogaty, ma wielu fanów na całym świecie i jakoś sobie poradzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 19:08, Paoro napisał:

Czerwone Diabły znaczyły coś tylko za Fergusona

Bo wcześniej to był anonimowy klub bez sukcesów a Matta Busby''ego wymyśliła glazerowska propaganda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 18:48, SirGracz napisał:

> Patrze na skład na Norwiegie, a tu Legia sama... tylko Linetty i Teo z Lecha mogą
coś
> zdziałać.


Nie wiem skąd ta wiara w Teodorczyka ? Dziwię się że w Lechu go wystawiają a co dopiero w kadrze.
Zresztą, zmarnował setkę i w dodatku czerwień - czyli poakazał się ze swojej najlepszej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 14:30, wolverine napisał:

Nie wiem skąd ta wiara w Teodorczyka ? Dziwię się że w Lechu go wystawiają a co dopiero w kadrze.

Ja się dziwię co przez te wszystkie lata w kadrze robi Wawrzyniak. Zawodnik tej klasy jest za słaby nawet na poziom Ekstraklasy, a co dopiero mówiąc o kadrze. Swoisty ewenement, obrońca który nie umie grać w obronie. Piłkarz tej klasy to potwarz dla funkcji reprezentowania kraju jakowa by ta kadra by nie była.
Może to i jest problem (pozycja lewego obrońcy), ale kto jest gorszy od "Wawrzona"?
Czerwoną kartkę powinien dostać Wawrzyniak, na występy w naszej reprezentacji. Dla mnie osobiście, to jest obraza powoływania regularnego tego amatora do kadry mego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głowacki to samo. Jego fenomenu nie rozumiem jeszcze bardziej. Nie oglądałem meczu z nim w którym nie miał krytycznego błędu, nie faulował brutalnie, nic nie pokazywał albo nie strzelił samobója. Piłkarskie zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować