Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Parodii z mundialem w 2022 r. ciąg dalszy.

Szanowni włodarze postanowili, że turniej odbędzie się zimą, bo jest chłodniej. Połowa lig będzie miała przez to mocno przerąbane, bo weź tu powysyłaj zawodników w samym środku rozgrywek.

O sprawach pozasportowych to nie chce mi się nawet wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2014 o 12:35, NeroNarmeril napisał:

Szanowni włodarze postanowili, że turniej odbędzie się zimą, bo jest chłodniej.

I finał w wigilię podczas pasterki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy menedżerowie Premier League narzekający na napięty grudniowy termin i brak odpoczynku myśleli o takiej przerwie zimowej. ;p

Choć w sumie termin okołogwiazdkowy dla mnie jako widza (który mecze będzie oglądał w TV) taki zły nie jest, sporo wtedy wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2014 o 13:56, cubbek napisał:

> Szanowni włodarze postanowili, że turniej odbędzie się zimą, bo jest chłodniej.
I finał w wigilię podczas pasterki :D


Termin mogą w sumie dać dowolny, przedział jest listopad - styczeń. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2014 o 14:21, Diverso napisał:

Czyli mundial będzie w Katarze jednak?


Za dużo kasy szejkowie im podarowali, żeby to odkręcić. Chociaż pierwsza wiadomość była taka, że w ogóle rezygnują z Kataru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2014 o 14:38, NeroNarmeril napisał:

Termin mogą w sumie dać dowolny, przedział jest listopad - styczeń. :P

Właśnie, przeczytałem, że turniej będzie od 15 listopada do 15 stycznia, tylko którego roku? 15 listopada 2022 - 15 stycznia 2023, czy 15 listopada 2021 - 15 stycznia 2022? Chyba to pierwsze, ale pewności nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2014 o 15:11, ManweKallahan napisał:

> Termin mogą w sumie dać dowolny, przedział jest listopad - styczeń. :P
Właśnie, przeczytałem, że turniej będzie od 15 listopada do 15 stycznia, tylko którego
roku? 15 listopada 2022 - 15 stycznia 2023, czy 15 listopada 2021 - 15 stycznia 2022?
Chyba to pierwsze, ale pewności nie mam.


Sam się zastanawiam. W 2023 jest taki Puchar Narodów Afryki, ale jak widać na powyższym przykładzie, FIFA ma gdzieś rozgrywki narodowe, pucharowe i ligowe rozgrywające się w tym czasie.

Chciałbym zobaczyć minę włodarzy Premier League, jak się dowiedzieli o terminie mundialu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2014 o 15:18, NeroNarmeril napisał:

Sam się zastanawiam. W 2023 jest taki Puchar Narodów Afryki, ale jak widać na powyższym
przykładzie, FIFA ma gdzieś rozgrywki narodowe, pucharowe i ligowe rozgrywające się w
tym czasie.

Chciałbym zobaczyć minę włodarzy Premier League, jak się dowiedzieli o terminie mundialu.
:P

Ten sezon będzie na pewno oryginalny, zaczną chyba na początku sierpnia, a skończą w lipcu z dwumiesięczną przerwą w połowie... To będą niezłe jaja, rozciągnie się to jakby zmieniali system z jesień-wiosna na wiosna-jesień :D Ale może jeszcze będzie jakiś bojkot i coś się zmieni. Protestować będą na pewno. A w ogóle, to od kiedy MŚ trwają 2 miesiące? Zawsze uwijali się w miesiąc. Chyba, że to jeszcze nie ostateczne terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2014 o 15:30, ManweKallahan napisał:

A w ogóle, to od kiedy MŚ trwają 2 miesiące?
Zawsze uwijali się w miesiąc. Chyba, że to jeszcze nie ostateczne terminy.


To po prostu proponowane terminy, kiedy w Katarze jest najchłodniej (''tylko'' 25-30 stopni, a nie 40-50).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2014 o 12:35, NeroNarmeril napisał:

Szanowni włodarze postanowili, że turniej odbędzie się zimą, bo jest chłodniej.

I właśnie z tego powodu kraje, które przegrały z Katarem wyścig o organizację tego mundialu powinny go zbojkotować. No bo jak to - przyznając organizację nie pomyśleli o tym? TERAZ to jest problem? Podczas wyboru i liczenia pieniędzy najwyraźniej nie był -_- Podejrzewam, że kluby dostaną rekompensaty finansowe liczone np. od każdego reprezentanta. Nie wiem. Nie podoba mi się to. Blatter jedzie po Brazylii, że odda stadion na 6 tygodni przed otwarciem mundialu a tu to co to jest? Jak na mój gust to powinni już w momencie wyboru rozwiązać ten problem tzn. nie wybierać ich wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podobno problem miały rozwiązać klimatyzowane stadiony. Przynajmniej kiedyś coś takiego mi się obiło o uszy. W końcu to już daleka przyszłość (pod względem planowania imprez) i w tym czasie można by już technologicznie rozwiązać problem temperatury. Ale chyba jednak się nie da i trzeba grać zimą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2014 o 17:24, Wszystkozajete napisał:

A podobno problem miały rozwiązać klimatyzowane stadiony.

Ale to problem nie tylko samych zawodników, lecz również kibiców (zwłaszcza niezbyt przystosowanych do takiej pogody Europejczyków), których sporo przyjedzie i na pewno nie wszyscy zmieszczą się na stadion. Dobrze by było, by poszli do strefy kibica, pozwiedzali, popstrykali fotki, zrobili atmosferę i reklamę. Przy takiej pogodzie będą leżeć plackiem w klimatyzowanych pokojach hotelowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 18:33, Kraju napisał:

Pytanie teraz co z Mandzukiciem. Czasami nawet dla niego nie ma miejsca w pierwszej "11",
a teraz będzie miał poważnego konkurenta. Zakładając, że zostanie. Stawiam, że pójdzie
gdzieś to Anglii lub Włoch.


W sumie Mandzukic ma chyba najwięcej trafień w Bayernie w tym sezonie na obecną chwilę, jeśli nie odejdzie to jeden z panów na ławę, chociaż myślę podobnie Anglia lub Włochy, skoro Juve jest nim tak zainteresowana. Nie wystarcza im Tevez czy Vidal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2014 o 20:58, ManweKallahan napisał:

> Vidal.
A co ma Vidal do napastników? Przecież to def pom :D Bramkostrzelny, ale jednak ;)

Na Vidala zdarza mi się mówić Zorro :D A to dlatego że zawsze pojawia się zwykle znikąd, strzela bramkę i robi swój znak charakterystyczny po czym ponownie znika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2014 o 20:58, ManweKallahan napisał:

> Vidal.
A co ma Vidal do napastników? Przecież to def pom :D Bramkostrzelny, ale jednak ;)


No dlatego też powiedziałem, że im nie wystarczają Ci zawodnicy. W sumie Vidal mógłby spokojnie grać na napadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować