Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2006 o 19:05, Bambusek napisał:

Po takim numerze jaki odstawił w Doniecku to powinni go zawiesć. Ale zapewne dla UEFY to był tylko maltki wypadek przy pracy. Taaaa.

- Poll nie zostal zawieszony, wiec jego mieliby zawiesic ? ;) Moze wyciagnieto by konwekwencje, gdyby zasedziowal tak w meczu wyzszej rangi, polfinal LM np, a kto by sie przejmowal wpadka w meczu z jakas Legia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OSTATECZNIE ZWĄTPIŁEM W TAKIE COŚ JAK "GEST GARRINCHY"

K.*.*.*.a mać, takie coś już naprawdę nie istnieje, nie istnieje. Wisła traci kolejną bramkę po tym jak jeden z ich piłkarzy leży nie boisku. Z Grekami był to Brożek, teraz Dudka (chociaż akurat do niego mam pretensje, bo mógł ruszyć dupsko i wstać).

Co do wyniku - szkoda, wielka szkoda. Z remisu strasznie bym się cieszył, ale cóż... nawet oglądając mecz z trybun nie widziałem strzałów Wisły na bramkę gości.

Teraz trzeba chociaż zremisować we Francji... WISŁA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 20:08, .Darnok napisał:

Wisła traci kolejną bramkę
po tym jak jeden z ich piłkarzy leży nie boisku. Z Grekami był to Brożek, teraz Dudka (chociaż
akurat do niego mam pretensje, bo mógł ruszyć dupsko i wstać).

Dodać do tego można bramkę Victorii Gimaraes (nie jestem pewien pisowni). Nie wiem dlaczego Wiślacy przestają grać gdy w ich polu karnym leży krakowski zawodnik. No nic trudno trzeba mieć nadal nadzieję, szansa nadal jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od rana napiepszałem ze dudke trzeba wymienic na kokoszke i niestety go nie wymienili.nie wiem co ci trenerzy widza w dudce,przecierz on nie moze grac na stoperze.od paulisty to chyba kazda piłka sie odbijała,on moze robi kupe wiatru ale napewno granie w piłke sprawia mu kłopotu.na poczatku bardzo narzekałem na cantoro ze gra za wolno,ale gola ubił.trzeba pochwalic błaszczykowskiego dolhe clebera mijajlowicia i błaszczykowskiego a reszta była psychicznie bardzo wypalona-przecierz oni umieja lepiej grac.ogulnie blackburn to bardzo przecietny zespól i był do przejscia w cuglach.ps.dudka to amator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Zdążyłem obejrzeć tylko drugą połowę. I co? Jak mnie nie było to Wisła prowadziła 1:0, a jak tylko przyszedłem i włączyłem tv to od razu potracili bramki;(
Rzeczywiście szkoda meczu ale nie ma chyba (przynajmniej jeszcze) co rozdzierać szat. Wczoraj mieli pecha. Dudka faktycznie na koniec zajął się bardziej swoją twarzą niż sytuacją na boisku chociaż on sam tylko wie jak mocno dostał;) Ale w przy tej drugiej bramce dla Anglików chyba brakło asekuracji dla obrońców - Dudka się położył więc Baszczu wszedł do środka aby załatać tą dziurę, a lewa strona pola karnego została nieobstawiona. Co do Paulisty. Prawda, że pogubił większość piłek ale też sporo namieszał. Wiem, że teraz to szukam całego w dziurze, bo co z tego, że trochę postraszył obrońców skoro nic z tego nie wyszło. Ale dzięki niemu dwóch zarobiło żółtka i jakby się przy którymś jeszczeraz odpowiednio przewrócił;) Zobaczymy co pokażą z Farncuzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 20:08, .Darnok napisał:

OSTATECZNIE ZWĄTPIŁEM W TAKIE COŚ JAK "GEST GARRINCHY"

nigdy nie byłem za tym gestem.piłka nozna to nie koszykówka i jest sportem kontaktowym.futbol to taka mała wojna,miedzy dzielnica regionem miastem panstwem i trzeba grac do upadłego a nie udawac klauna.to samo było z panatinajkosem.nasi zawodnicy sa nauczeni ze jak sie przewruca to sedzia odrazu gwizdze wolnego,czes to zmienic,oni sa zbyt delikatni.siedze tak na dudce bo jestem bardzo zły,a pamietacie zurawskiego po meczu z portugalia,jak prawie płakał bo dostał reka w twarz,czy ktos widział ze on lezy?tym sie rozni zawodowiec od amatora

Dnia 19.10.2006 o 20:08, .Darnok napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie!!!
http://www.legia.net/news.php?id=22815

Prze całą kadencję, prawie 4 lata, rada miasta nic nie potrafiła ustalić w tym temacie, a wczoraj na jednym posiedzeniu bodajże w ciągu 4 godz. udało im się wszystko ustalić.
Widać jak im starsznie zależy na stołkach na kolejne 4 lata. Nieróbstwo tej grupy jest porażające.
Teraz sobie przypomnieli na 24 dni przed wyborami.
Echhh. Szkoda gadać bo jakbym napisał co myślę o tym towarzystwie wzajemnej adoracji to by mnie zabnowali tutaj za bluzgi obelgi.

No nic to teraz trzebna tylko czekać na terminy rozpoczęcia i zakończenia budowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 20:08, .Darnok napisał:

OSTATECZNIE ZWĄTPIŁEM W TAKIE COŚ JAK "GEST GARRINCHY"


Niesty to co teraz jest nazywane Gestem Garrinchy nie ma z nim nic wspólnego.
Nawet jak oddają piłkę to wywalą ją w kosmos. Zresztą jedni wybija piłke na aut a tu zawodnik już się zbiera z boiska bo noga się "zrosła", przestał boleć paluszek itp.

Dnia 19.10.2006 o 20:08, .Darnok napisał:

K.*.*.*.a mać, takie coś już naprawdę nie istnieje, nie istnieje. Wisła traci kolejną bramkę
po tym jak jeden z ich piłkarzy leży nie boisku. Z Grekami był to Brożek, teraz Dudka (chociaż
akurat do niego mam pretensje, bo mógł ruszyć dupsko i wstać).


Akurat Dudka to dał ciała na całej linni. Ledwo go musnął a padł jak porażony proądem i jeszcze dzisiaj czytam że go przymroczyło. Głupio mu było sie odrazu podnieść i wyjść na ściemniacza to se poleżał.

Dnia 19.10.2006 o 20:08, .Darnok napisał:

Co do wyniku - szkoda, wielka szkoda. Z remisu strasznie bym się cieszył, ale cóż... nawet
oglądając mecz z trybun nie widziałem strzałów Wisły na bramkę gości.


Ja meczu widziałem raptem ostatnie 10 min. Także nie jestem w stanie stwierdzić czy remis byłby zasłużony, ale z tego co czytam dzisiaj, to byłby sprawiedliwszy.

Dnia 19.10.2006 o 20:08, .Darnok napisał:

Teraz trzeba chociaż zremisować we Francji... WISŁA!


A dlaczego nie wygrać ??!!

Mam jedną ale.
Niech teraz Wisła się modli, żeby im nie wpieprzyli kary za debilne zachowanie Mijajlovica.
Dobrze wiadomo jak UEFA i FIFA są uczulone na wszellkie przejawy rasizmu, a jeszcze to druzyna z Poslki a nie np. Hiszpańska czy Włoska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 10:21, Quire napisał:

Nawet jak oddają piłkę to wywalą ją w kosmos.

Heh, nie rozumiem co w tym złego ?

Dnia 20.10.2006 o 10:21, Quire napisał:

Dobrze wiadomo jak UEFA i FIFA są uczulone na wszellkie przejawy rasizmu, a jeszcze to druzyna
z Poslki a nie np. Hiszpańska czy Włoska.

No i co z tego, że z Polski ? -_-"
A karę to niech walną największa jaką się da, ale tego %$^#$^#^, a żeby klub nie ucierpiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Dnia 20.10.2006 o 15:06, Vaxinar napisał:


No i co z tego, że z Polski ? -_-"


To z tego, że każdy przypadek wszelkiego łamania regulaminu czy jakichkolwiek pseudoreguł UEFA w takich Włoszech czy Hiszpanii przechodzi niezauważony, a w innych krajach robi się z tego aferę.

Dnia 20.10.2006 o 15:06, Vaxinar napisał:

A karę to niech walną największa jaką się da, ale tego %$^#$^#^, a żeby klub nie ucierpiał.


Taaa. Teraz to każdy murzyn albo latynos może sobie prowokować kogo chce na boisku, a w razie czego oskarżyć przeciwnika o rasizm. W dupie mam taką poprawność polityczną, psia jego mać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 10:21, Quire napisał:


Akurat Dudka to dał ciała na całej linni. Ledwo go musnął a padł jak porażony proądem i jeszcze
dzisiaj czytam że go przymroczyło. Głupio mu było sie odrazu podnieść i wyjść na ściemniacza
to se poleżał.


Dzisiaj widziałem go na Rynku. Cholera jasna, szedłem razem z ojcem i obydwoje mieliśmy straszną ochotę żeby go uderzyć ;)

Dnia 20.10.2006 o 10:21, Quire napisał:

(...)
A dlaczego nie wygrać ??!!


Napisałem "chociaż" :)
Myślałem, że nie muszę podkreślać tego słowa :]

Dnia 20.10.2006 o 10:21, Quire napisał:

Mam jedną ale.
Niech teraz Wisła się modli, żeby im nie wpieprzyli kary za debilne zachowanie Mijajlovica.
Dobrze wiadomo jak UEFA i FIFA są uczulone na wszellkie przejawy rasizmu, a jeszcze to druzyna
z Poslki a nie np. Hiszpańska czy Włoska.


Wydaje mi się, że sprawa przycichnie - angole pewnie bardziej by to rozdmuchały, gdybyśmy grali systemem mecz-rewanż. Skoro wygrali, to chyba nie będą już sobie zaprzątać tym głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 09:44, Quire napisał:

No wreszcie!!!
http://www.legia.net/news.php?id=22815
(...)
No nic to teraz trzebna tylko czekać na terminy rozpoczęcia i zakończenia budowy.


Na Twoim miejscu uwierzyłbym dopiero w momencie kiedy koparki wjadą na plac budowy. Bo naprawdę co jak co, ale nikt tak nie potrafi spieprzyć projektów i terminów jak Polacy. Ja nie narzekam na niedociągnięcia naszego projektu, ważne, że budowa drugiej nowej trybuny zbliża się do końca.

Trzymam kciuki, stolica musi mieć porządny stadion. No i będą fajniejsze wyjazdy, może nie będę musiał oglądać pierwszej połowy meczu stojąc pod drzewem koło toy-toya :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 09:44, Quire napisał:

A wiadomo może kiedy mają wybudować ten stadionik? Bo np. stadion Wisły miał być na ten rok, a zakończą pracę w 2009r. Jednak Korona wybudowała wszystko zgodnie z planem, miejmy nadzieję, że i tym razem tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) Bo np. stadion Wisły miał być na ten rok,

Dnia 20.10.2006 o 19:44, Danio X napisał:

a zakończą pracę w 2009r.


Które prace zakonczą? :] Chyba jak dobrze pójdzie, to wykończenie zaplecza trybuny E ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 04:21, .Darnok napisał:

Które prace zakonczą? :] Chyba jak dobrze pójdzie, to wykończenie zaplecza trybuny E ;P

Ja nie wiem ale zamiast pisać o stadionie to chyba lepiej o nim pośnić bo jak widzę godzinę posta to pora chyba odpowiednia ;p
Co do stadionów to nie lubię gdy wokoło nich jest tyle zamieszania, popatrzcie tylko na Kielce, zbudowali bez trąbienia i teraz na długo będą mieli fajny stadionik. A stolicy jak zwykle wiele szumu tylko czy jest o co??
Na zachodzie stadiony buduje się w ciągu praktycznie jednego sezonu a my pewnie plac budowy w W-wie będziemy podziwiać przez dekadę podobnie jak w K-wie,Poznaniu i Chorzowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 08:27, spider88 napisał:

Na zachodzie stadiony buduje się w ciągu praktycznie jednego sezonu (...)

Nowe Wembley budują już któryś sezon z rzędu i końca nie widać - także przy udziale Polaków tam pracujących, którzy zakładali się, że nie zdążą go oddać na czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 08:27, spider88 napisał:

Na zachodzie stadiony buduje się w ciągu praktycznie jednego sezonu a my pewnie plac budowy
w W-wie będziemy podziwiać przez dekadę podobnie jak w K-wie,Poznaniu i Chorzowie .

A orientujesz się jaki jest koszt budowy przeciętnej wielkości stadionu?
Akurat u nas wczoraj wieczorem w TVP była debata prezydencka (przed wyborami samorządowymi) i m.in. rozmawiano o kosztach budowy stadionu. Padały kwoty od 60 mln. zł do 800 mln. euro :-)
Rozpiętość imponująca, co dowodzi jak przyszli prezydenci byli przygotowani do merytorycznej dyskusji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 11:11, A-cis napisał:

Rozpiętość imponująca, co dowodzi jak przyszli prezydenci byli przygotowani do merytorycznej
dyskusji ;-)

Z tego co się orjętuje to w każdym normalnym kraju najpierw powinien powstać dokładny kosztorys inwestycji , ty, bardziej jeśli ma to inwestować miasto.Przecierz oni muszą wiedzieć ile mają zarezerwować pieniędzy w budżecie , ale u nas jak zawsze wszystko na opak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 17:09, .Darnok napisał:

Trzymam kciuki, stolica musi mieć porządny stadion. No i będą fajniejsze wyjazdy, może nie
będę musiał oglądać pierwszej połowy meczu stojąc pod drzewem koło toy-toya :P


To trza sobie bilet kupić na trybunę, a nie poza stadionem gdzieś siedzisz "na czarno". :P
A co do tych stadionów, to z tego co się orientuję poznański Lech ma stadion super, więc po co budować nowy ? Nowy stadion Legii by się przydał, Wisły zresztą też, ale mam takie dziwne przeczucie, że to jakby na pokaz ze względu na to Euro 2012, którego może będziemy gospodarzami. A jak wszystko szlag trafi to i stadionów nie zrobią. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 08:27, spider88 napisał:

(...)
Ja nie wiem ale zamiast pisać o stadionie to chyba lepiej o nim pośnić bo jak widzę godzinę
posta to pora chyba odpowiednia ;p


Kraków nigdy nie śpi :P

Dnia 21.10.2006 o 08:27, spider88 napisał:

Co do stadionów to nie lubię gdy wokoło nich jest tyle zamieszania, popatrzcie tylko na Kielce,
zbudowali bez trąbienia i teraz na długo będą mieli fajny stadionik.


Mi się tam średnio podoba, czemu nie mogli zainstalować chociażby ładniejszych krzesełek? Co prawda szczegóły, może i się czepiam, ale taki trochę "surowy" mi się zdaje.
Nie zmienia to jednak faktu, że wolałbym widzieć taki stadionik u większości polskich klubów, szczególnie takich Wodzisławiach czy innych.... Kielce dały znakomity przykład i wszystkie samorzady powinni brać z nich przykład. Zresztą tam bardzo dobrze wygląda nie tylko budowa stadionu, ale także całej drużyny i wszystkich elementów z nią związanych.

Dnia 21.10.2006 o 08:27, spider88 napisał:

A stolicy jak zwykle wiele
szumu tylko czy jest o co??
Na zachodzie stadiony buduje się w ciągu praktycznie jednego sezonu a my pewnie plac budowy
w W-wie będziemy podziwiać przez dekadę podobnie jak w K-wie,Poznaniu i Chorzowie .


Bo chyba tylko u nas są takie jaja z właścicielami gruntów itd.
Poza tym jest róznica między budowaniem całego stadionu od podstaw a dobudowywaniem/modernizacją kolejnych poszczególnych trybun - jak to ma miejsce chociażby w Krakowie czy Poznaniu (ale tam pracę przynajmniej jakoś postępują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować