Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2006 o 12:24, BlackBomb napisał:

Miejmy nadzieję że dziś wygra przynajmniej 2:0


Ja juz odprawilem rytualy za Milan, powinno byc dobrze :)
Choc Kaka potwierdzil juz, ze w meczu nie wystapi (Szewczenko i Nesta owszem, maja grac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 12:30, BlackBomb napisał:

Jednak MILAN będzie pozbawiony dobrego zawodnika.

Napisz może jednaego "dłuższego" posta tak by zawieram kilka twoich przemyśleń, zamiast co chwilę pisać po 5-10 słów. Widzę, że piszesz chyba tylko dla samego pisania, jak masz coś do powiedzenia, to pisz, a jak nie masz nic konkretnego, to poczekaj, aż coś wymyślisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 12:29, spider88 napisał:

Pozwolę sobie nie zgodzić się . Mieliśmy wszystko w tym meczu , ciekawe akcje, karny , emocje
do samego końca fakt że brakło wiewiórek ale mecz był fascynujący szkoda tylko że bramki nie
padły.


Tyle, ze gra byla rwana, mielismy mnostwo niecelnych podan, nie bylo ciekawszych dryblingow itd. W grze bylo mnostwo przypadku. Emocje oczywiscie byly, bo i Villareal i Arsenal mialy sytuacje, a karny w 88. min. moze przyprawic o atak serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 12:32, paweusz napisał:

> Jednak MILAN będzie pozbawiony dobrego zawodnika.
Napisz może jednaego "dłuższego" posta tak by zawieram kilka twoich przemyśleń, zamiast co
chwilę pisać po 5-10 słów. Widzę, że piszesz chyba tylko dla samego pisania, jak masz coś do
powiedzenia, to pisz, a jak nie masz nic konkretnego, to poczekaj, aż coś wymyślisz...


No dobra. A na ile obstawiacie dzisiejszy mecz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 12:35, Hegemon napisał:

Tyle, ze gra byla rwana, mielismy mnostwo niecelnych podan, nie bylo ciekawszych dryblingow
itd. W grze bylo mnostwo przypadku. Emocje oczywiscie byly, bo i Villareal i Arsenal mialy
sytuacje, a karny w 88. min. moze przyprawic o atak serca.

Jeśli 11 zawodników przez cały mecz muruje swoją bramkę i zagęszcza pole przed polem karnym to takich akcji być nie może .Nawet strzały z dystansu były niemożliwe a jak Arsenal przez 90min oddał jeden strzał i to w 90minucie to naprawdę mi szkoda Anglików .Najlepszy był kibic wbiegający z koszulką Barcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 12:32, Hegemon napisał:

Ja juz odprawilem rytualy za Milan, powinno byc dobrze :)
Choc Kaka potwierdzil juz, ze w meczu nie wystapi (Szewczenko i Nesta owszem, maja grac).


No to pięknie, Kaka kontuzja, Ambrossini kontuzja i pewnie zagra Costa który jest kompletnie bez formy. Szczęście że atak Szewczenko-Inzaghi zagra, tylko czy będzie miał na tyle okazji by strzelić te 2 bramki? Jestem całym sercem za Milanem ale będzie ciężko, bardzo ciężko - za to emocje gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj. Jak mi szoda Villareal.
Riquelme, podejżewam strzeliłby 99/100 karnych, ale akurat teraz walnął kartofla.
Ale cóż, jak takich sytuacji się niewykorzystuje to się nie wygrywa meczów.
Najbardziej żałuje że" moja" ostatnia drużyna odpadła.
Pozostaje mi jedynie kibicować Barcelonie, którą daże mniejszą nienawiścią niż pozostałe dwie drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 12:38, spider88 napisał:

Jeśli 11 zawodników przez cały mecz muruje swoją bramkę i zagęszcza pole przed polem karnym
to takich akcji być nie może .


Masz sporo racji, bo Arsenal zrobil w tym meczu wiele, zeby zniechecic do siebie kibicow. Dochodzili mniej wiecej na 30 metrow od bramki Villareal i zaczynali grac w poprzek boiska. Niezaleznie jednak od tego z czyjej winy mecz byl, jaki byl, moim zdaniem stal na niskim poziomie.

Dnia 26.04.2006 o 12:38, spider88 napisał:

Najlepszy był kibic
wbiegający z koszulką Barcy ;)


Chcial Henry''ego do Katalonii sciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 12:52, Quire napisał:

Oj. Jak mi szoda Villareal.
Riquelme, podejżewam strzeliłby 99/100 karnych, ale akurat teraz walnął kartofla.

Tak ciekawe jakiego ma dzisiaj kaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż Lehmann powiedział, że oglądał karne wykonywane przez Riquelme, ich styl, miejsce egekwowania. Rzucił się
no i obronił. Nie wiem czemu się Niemcy denerwują, że Klinsman chce stawiać na Jensa, przecieżlepiej gra niż Kahn. A co trener Niemców ma stawiać na bramkarza Bayernu za zasługi, czy też by efektownie zakończył karierę ? Gdyby Kahnprezentował dobrą formę, to nie martwiłby się o pierszeństwo w bramce reprezentacji niemieckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 12:42, Chaszu napisał:

czy będzie miał na tyle okazji
by strzelić te 2 bramki?


Wystarczy jedna i karne. W karnych to i Ronaldinho moze nawalic. :) Ale gdyby rzeczywiscie udalo sie strzelic 2 bramki na Camp Nou to mysle, ze to Milan by awansowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 12:55, Hegemon napisał:

Niezaleznie
jednak od tego z czyjej winy mecz byl, jaki byl, moim zdaniem stal na niskim poziomie.

Tu się dalej niezgodzę bo dzisiaj będzie prawdopodonie jeszcze nudniej ;(

Dnia 26.04.2006 o 12:55, Hegemon napisał:


Chcial Henry''ego do Katalonii sciagnac.

I pewnie dopnie swego tym bardziej że odchodzi Larson .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 12:57, Hegemon napisał:

Wystarczy jedna i karne. W karnych to i Ronaldinho moze nawalic. :) Ale gdyby rzeczywiscie
udalo sie strzelic 2 bramki na Camp Nou to mysle, ze to Milan by awansowal.


Jeżeli chodzi o wykonywanie karnych przez Milan, to wolałbym by jednak do nich nie doszło - patrz finał w zeszłym roku ;). Przez to mógłbym nie wytrzmać nerwowo. A tak serio to oczywiście kazdy wynik promujący Milan ucieszy mnie niezmiernie, choć wolałbym te 2:0 to byłby dopiero triumf, choć jak pisałem już o taki wynik będzie bardzo trudno. Przpuszczam, że Barca zagra bardziej swobodnie, bedzie miała więcej okazji do strzelania bramki. Czyli do trudnego zadania odrobienia strat dojdzie tak samo trudne - samemu nie stracić gola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 13:20, paweusz napisał:

Celtic szuka następcy Petrowa, przymiezrany na jego pozycje jest Szymkowiak, co popieram, mam
nadzieję, że tam trafi i polacy z Celticiem pokażą się w przyszłym sezonie LM. http://sport.onet.pl/1312505,wiadomosci.html

Nooooo , Szymkowiak z Żurawskim rozumią się bez słów to było by wzmocnienie .Swego czasu Szymkowiak namawiał Żurawia teraz może być na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 12:55, spider88 napisał:

Tak ciekawe jakiego ma dzisiaj kaca ;)


Jak jest zawodowcem pełna gęba, to w lidze wyjdzie i "opieprzy" trawę z korzeniami:P
A tak na poważnie. To raczej teraz ta sytuacja, będzie go mobilizować do jeszcze lepszej gry. Oby w MU już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 14:33, Quire napisał:

Jak jest zawodowcem pełna gęba, to w lidze wyjdzie i "opieprzy" trawę z korzeniami:P
A tak na poważnie. To raczej teraz ta sytuacja, będzie go mobilizować do jeszcze lepszej gry.
Oby w MU już:)

Bylo widać że był mocno załamany,tym bardziej że wie co zaprzepaścił .Co innego gdyby do końca było więcej czasu ale tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze Szymkowiak pasowalby tam jak ulał, tym bardziej ze obaj zawodnicy rozumieją się doskonale, dzieki czemu widzielibysmy wiecej bramek w wykonaniu Zurawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 14:36, spider88 napisał:

Bylo widać że był mocno załamany,tym bardziej że wie co zaprzepaścił .Co innego gdyby do końca
było więcej czasu ale tak .


No marnie wyglądał to fakt.Myślę że kibice mu już wybaczyli, w końcu naprawdę dużo zrobił dla tego klubu.
Bardzo lubię tego zawodnika i naprawdę szkoda mi go. Teraz powinien sie przenieść do jakiegoś lepszego klubu (np. MU), bo tutaj raczej długo będzie czekał na podobna szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować