Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2008 o 19:54, ziomal69 napisał:

No gdyby chodziło tylko o samochód to faktycznie, nie chce się wierzyć.

Ale tu chodzi o słowa Calderona i przedewszystkim słowa Ronaldo, o doniesienia prasy.
Sumując wszystko transfer jest blisko jak nigdy.


Mam nadzieję, że do niego nie dojdzie. Za 80-100 milionów można uzupełnić skład kilkoma świetnymi graczami. Wydawać pieniądze na zawodnika który nie jest Realowi specjalnie potrzebny to głupota. Znowu zaczyna się głupie wydawanie pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 19:59, Miluś napisał:

Mam nadzieję, że do niego nie dojdzie. Za 80-100 milionów można uzupełnić skład kilkoma
świetnymi graczami. Wydawać pieniądze na zawodnika który nie jest Realowi specjalnie
potrzebny to głupota. Znowu zaczyna się głupie wydawanie pieniędzy...

Wydawanie? Chyba zarabianie. Z Becksa było 500 milionów euro, to ile będzie z Ronaldo. xD

Cris niepotrzebny? Czemu tak uważasz?
Prawego skrzydła w Realu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2008 o 20:04, ziomal69 napisał:

> potrzebny to głupota. Znowu zaczyna się głupie wydawanie pieniędzy...
Wydawanie? Chyba zarabianie. Z Becksa było 500 milionów euro, to ile będzie z Ronaldo.
xD

Cris niepotrzebny? Czemu tak uważasz?
Prawego skrzydła w Realu nie ma.


Prawda jest taka, że to nie jest kupno piłkarza tylko maszynki do darmowej promocji klubu. Beckham''a szanuję jako piłkarza, a jego "rogale" nieraz przeważały o losach meczów. Szanuję go również za to, że mimo całej medialnej gawiedzi na boisku nie "gwiazdorzył" a robił swoje. Ronaldo jest jego przeciwieństwem dlatego nie chcę go widzieć w barwach królewskich. Nawet jeśli to wolałbym aby wykorzystano pewien zapis w zasadach UEFA/FIFA i Calderon zapłacił za niego wiele mniej niż 80 mln i za resztę sprowadził Kuna Aguero lub Ville oraz jednego pomocnika "walczaka" i obrońcę który mógłby być zmiennikiem któregoś z obecnych.
Jeśli tak bardzo chce grać w Madrycie to Atletico byłoby pewnie zainteresowane ;-P

PS. Mam nadzieję, że Robinho nie dogada się Z Chelsea i nie przejdzie do The Blues. Nic do nich nie mam ale wolałbym żeby jeśli miałby już gdzieś przechodzić to tylko do Milanu ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robinho nie odejdzie, to pewne. Jest potrzebny drużynie.

A Ronaldo nie robi swojego? No tak, 41 goli, co tam. Co tam, że gdyby nie on ManU nie miało by majstra i LM. Co tam. Ronaldo gwiazdorzy. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 18:01, ziomal69 napisał:

Kurczę, czemu na tym forum nie ma emotikonek, bo nie moge pokazać jak śmieję się z twojej
wypowiedzi. :(


uh, uh, jakże mądra i cięta riposta

Dnia 24.05.2008 o 18:01, ziomal69 napisał:

Ty martw się, żeby ManU nie straciło swojego najlepszego piłkarza, a dopiero potem transfery.


To Rooney odchodzi ?;)
Podniecasz się tym Ronaldo, jakby miał zbawić Real. Raz mówi, że zostaje a raz, że odchodzi. A i tak na 99% zostanie, ale jeśli odejdzie za ponad 100 mln euro to płakał po nim nie będę.
A w Madrycie na pewno zgaśnie.

Dnia 24.05.2008 o 18:01, ziomal69 napisał:

Benzemy nie wyciągniecie, to pewne na 100%.


Taa, a skąd ty to możesz wiedzieć ?

Dnia 24.05.2008 o 18:01, ziomal69 napisał:

A to Arsenal liczył się w Europie przedewszystkim obok ManU, Chelsea, Liverpoolu? Aha.


Tak, Arsenal pokonał Milan i przed meczem ćwierćfinałowym był faworytem do zwycięstwa w LM i Premiership, więc nie mów, że się nie liczył.

Dnia 24.05.2008 o 18:01, ziomal69 napisał:

Real popadł w przeciętność, a Inter nie, groźny będzie ale oni nie wiedzieć czemu nic
w LM osiągnać nie mogą. Aha. xD


Inter będzie miał Murinho, a poza tym ma silniejszy od Realu skład.

Dnia 24.05.2008 o 18:01, ziomal69 napisał:

Ciekawy jestem formy Bayernu, wydaje się, że mogą być silni. Bayern, którego robił Zenit
może być silny, a Real popadł w przeciętność. xD


Real został rozbity przez Rome w dwumeczu jak dobrze pamiętam 4-2. Przez ta samą Romę, która w poprzednim sezonie przegrała z United 7:1, a w tym sezonie poległa 3:0 w dwumeczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 20:44, temek napisał:

uh, uh, jakże mądra i cięta riposta

W porównaniu do twojej, rzeczywiście. xD

Dnia 24.05.2008 o 20:44, temek napisał:

To Rooney odchodzi ?;)

Nie.

Dnia 24.05.2008 o 20:44, temek napisał:

Podniecasz się tym Ronaldo, jakby miał zbawić Real. Raz mówi, że zostaje a raz, że odchodzi.

Ja się wcale nie podniecam, bo na dobrą sprawę w Realu chcę go średnio. Ma zbawić Real? Realu nie trzeba zbawiać, bo Real jest już po przebudowie i w doskonałej sytuacji, więc czy ROnaldo dojdzie, czy nie, przyszłość Realu jest bardzo jasna.

Dnia 24.05.2008 o 20:44, temek napisał:

A i tak na 99% zostanie, ale jeśli odejdzie za ponad 100 mln euro to płakał po nim nie
będę.

Dobra wymiana. 100 milionów, za Ronaldo i 100 milionów rocznie. xD

Dnia 24.05.2008 o 20:44, temek napisał:

A w Madrycie na pewno zgaśnie.

Ja też chce zobaczyć co tam w tej twojej kuli się objawia!

Dnia 24.05.2008 o 20:44, temek napisał:

Taa, a skąd ty to możesz wiedzieć ?

A czy są jakieś przesłanki jakoby Benzema miał odejść? Nie. Prezes Lyonu zapewnia, że nie odejdzie ejszcze w tym okienku. To samo robi piłkarz i jego agent. Za rok Benzema może odejść, ale w tym okienku to wykluczone.

Dnia 24.05.2008 o 20:44, temek napisał:

Tak, Arsenal pokonał Milan i przed meczem ćwierćfinałowym był faworytem do zwycięstwa
w LM i Premiership, więc nie mów, że się nie liczył.

Przed meczem z Romą, Real był faworytem do LM. Ojej jak mi przykro.

Dnia 24.05.2008 o 20:44, temek napisał:

Inter będzie miał Murinho, a poza tym ma silniejszy od Realu skład.

Będzie miał Mourinho? Znów ta twoja kula błyszczy się. Ma silniejszy skład? A to ci dopiero. 1>2 xD

Dnia 24.05.2008 o 20:44, temek napisał:

Real został rozbity przez Rome w dwumeczu jak dobrze pamiętam 4-2. Przez ta samą Romę,
która w poprzednim sezonie przegrała z United 7:1, a w tym sezonie poległa 3:0 w dwumeczu.

Real został rozbity przez Romę. Znów brakuje emotikonek, bo to co ty tutaj wypisujesz jest tak głupie, że aż śmieszne. Widzę, że masz swój świat wyników itd. Co z tego, że Real był w dwumeczu drużyną lepszą, i zauważyły to wszystkie media. Temek wie lepiej! Real został ROZBITY! Łał, jak to brzmi! Ale ten Real słaby! On został rozbity 4-2 przez romę która została rozbita 7-1 przez ManU. Z tego wniosek, że Real by przegrał z ManU 14-2! Ale ten Real słaby. Jeeeeeeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 23:03, Ecko09 napisał:

Mourinho od następnego sezonu trenerem Interu!
http://sport.onet.pl/0,1248705,1755121,wiadomosc.html


Cholercia... A tak się modliłem, aby to nie był Inter. Znów ulubiony trener, tym razem w znienawidzonym klubie, bo Chelsea jeszcze znosiłem. :(

http://sport.onet.pl/74327.1,1248702,1755183,,chelsea_grant_zwolniony_po_poraz ce_z_mu,wiadomosc.html

Ciekawe kto za niego? Rijkard? Czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 20:44, temek napisał:

Real został rozbity przez Rome w dwumeczu jak dobrze pamiętam 4-2. Przez ta samą Romę,
która w poprzednim sezonie przegrała z United 7:1, a w tym sezonie poległa 3:0 w dwumeczu.


W zeszłym sezonie. Racja. Ja nie muszę Ci przypominać ile razy ManU było rozbijane przez Real w zeszłych latach prawda? Jak chcesz to napiszę ;-] Może Ci się utrwali.

@ziomal69

Tak się zaaferowałem, że nie przeczytałem tego co napisałeś. Racja. Jakbyśmy szli jakże mądrą ścieżką rozumowania temka to wyszłoby, że Real przegrałby 14:2 ;-D Brawo. Ubawiłem się ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 23:49, Vaxinar napisał:

Ciekawe kto za niego? Rijkard? Czemu nie...

Pewnie Mancini skoro Jose będzie trenował Inter. Trochę mi Granta szkoda, "naprawił" sezon,który z początku wydawał się stracony,ale w najważniejszych momentach poległ, nie ugrał ani jednego trofeum,a na tym Abramowiczowi zależy najbardziej. Teraz na pewno będzie to "sukces Mourinho" skoro Izraelczyk okazał się trenerm przejściowym,choć na jakiejś funkcji z pewnością w Chelsea zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 23:03, Ecko09 napisał:

Mourinho od następnego sezonu trenerem Interu!
http://sport.onet.pl/0,1248705,1755121,wiadomosc.html


A to teraz jakby Inter sobie odżył z nowym trenerem nie przepadam za tą drużyną ale jak czasami oglądam ich mecze to są całkiem niezłe nie mogę temu zaprzeczyć.Ale co pokaże Inter w następnym sezonie z nowym trenerem to jeszcze musimy trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W porównaniu do twojej, rzeczywiście. xD

Znów cięta riposta, rozwijasz się, już chyba możesz zacząc pisać komantarze na onecie

> Ja się wcale nie podniecam, bo na dobrą sprawę w Realu chcę go średnio. Ma zbawić Real?
> Realu nie trzeba zbawiać, bo Real jest już po przebudowie i w doskonałej sytuacji, więc
> czy ROnaldo dojdzie, czy nie, przyszłość Realu jest bardzo jasna.

A może zdradzisz mi czemu przyszłosć Realu jest taka jasna ?
Ba ja słyszę, że Real jest w przebudowie już od 5 lat.

> Ja też chce zobaczyć co tam w tej twojej kuli się objawia!

Przed sezonem pisałem, że LM i Premiership wygra Manchester. Pisałem też między innymi, że Real nie wyjdzie z 1/8, a Ligę Mistzrów zdominują anglicy. Faktyczni nie sprawdziło się.

> A czy są jakieś przesłanki jakoby Benzema miał odejść? Nie. Prezes Lyonu zapewnia, że
> nie odejdzie ejszcze w tym okienku. To samo robi piłkarz i jego agent. Za rok Benzema
> może odejść, ale w tym okienku to wykluczone.

Na pewno przyjdzie ktoś z trójki Banzema, Berbotov, Huntelaar. Jeśli nie będzie to Benzema to szkoda ale dwaj pozostali też gwarantują świetną gre.

> Przed meczem z Romą, Real był faworytem do LM. Ojej jak mi przykro.

Real był faworytem ?Hahaha, chyba tylko wśród niekótych kibiców tego klubu.

> Będzie miał Mourinho? Znów ta twoja kula błyszczy się. Ma silniejszy skład? A to ci dopiero.
> 1>2 xD

http://sport.onet.pl/0,1248705,1755121,wiadomosc.html
I co teraz powiesz
Moja kula wszystko widzi :)

> Real został rozbity przez Romę. Znów brakuje emotikonek, bo to co ty tutaj wypisujesz
> jest tak głupie, że aż śmieszne. Widzę, że masz swój świat wyników itd. Co z tego, że
> Real był w dwumeczu drużyną lepszą, i zauważyły to wszystkie media. Temek wie lepiej!
> Real został ROZBITY! Łał, jak to brzmi! Ale ten Real słaby! On został rozbity
> 4-2 przez romę która została rozbita 7-1 przez ManU. Z tego wniosek, że Real by przegrał
> z ManU 14-2! Ale ten Real słaby. Jeeeeeeeeee!

Śmieszny jesteś, chyba nikt ci nie powiedział, że mecz wygrywa zespół który strzeli więcej goli, a nie ten, który częściej będzie przy piłce, czy stworzy wiećej sytuacji do zdobycie bramki.
Więc nie pisz bredni, ze Real był lepszy.
Widzę, że coś ciśnienie ci skacze, ale tak to jest gdy sie pisze głupoty ;P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 10:34, temek napisał:

Znów cięta riposta, rozwijasz się, już chyba możesz zacząc pisać komantarze na onecie

No i znów w porównaniu do twojej rzeczywiście cięta.

Dnia 25.05.2008 o 10:34, temek napisał:

A może zdradzisz mi czemu przyszłosć Realu jest taka jasna ?
Ba ja słyszę, że Real jest w przebudowie już od 5 lat.

Od 5? To dobry słucha ma. Real jest w przebudowie od 2 lat. Zobacz ile w ostatnich dwóch sezonach przyszło piłkarzy, a ile odeszło. W tym sezonie będzie jeden, dwa transfer, bo drużyna jest kompletna.

Dnia 25.05.2008 o 10:34, temek napisał:

Przed sezonem pisałem, że LM i Premiership wygra Manchester. Pisałem też między innymi,
że Real nie wyjdzie z 1/8, a Ligę Mistzrów zdominują anglicy. Faktyczni nie sprawdziło
się.

Ojej, niemożliwe. A ja pisałem przed sezonem, że Real wygra La Liga i wygrał.

Dnia 25.05.2008 o 10:34, temek napisał:

Na pewno przyjdzie ktoś z trójki Banzema, Berbotov, Huntelaar. Jeśli nie będzie to Benzema
to szkoda ale dwaj pozostali też gwarantują świetną gre.

Ja wam rzyczę Berbe lub Huntera. xD Piłkarze na ManU!

Dnia 25.05.2008 o 10:34, temek napisał:

Real był faworytem ?Hahaha, chyba tylko wśród niekótych kibiców tego klubu.

Niewiedziałem, że bukmacherzy są kibicami Realu. LOL

Dnia 25.05.2008 o 10:34, temek napisał:

http://sport.onet.pl/0,1248705,1755121,wiadomosc.html
I co teraz powiesz
Moja kula wszystko widzi :)

Onet.pl. Pozwolę sobie poczekać na pewniejsze info niż "sms do essiena".

Dnia 25.05.2008 o 10:34, temek napisał:

Śmieszny jesteś, chyba nikt ci nie powiedział, że mecz wygrywa zespół który strzeli więcej
goli, a nie ten, który częściej będzie przy piłce, czy stworzy wiećej sytuacji do zdobycie
bramki.

I to jest oczywiste. Co nie zmienia faktu, że to Real był w dwumeczu drużyną lepszą, ajuż napewno nie słabszą. Podobnie zresztą jak Barcelona w dwumeczu z ManU. Ta słaba Barcelona którą Real jechał jak chce w tym sezonie, była równożędnym przeciwnikiem dla ManU, które w pierwszym meczu oddało cztery razy mniej strzałów niż rywal. :>

Dnia 25.05.2008 o 10:34, temek napisał:

Więc nie pisz bredni, ze Real był lepszy.

Dobrze, już nie bede.

Dnia 25.05.2008 o 10:34, temek napisał:

Widzę, że coś ciśnienie ci skacze, ale tak to jest gdy sie pisze głupoty ;P

Gdyby tak było to by ci misiu tętnice rozsadziło. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Ja wam rzyczę Berbe lub Huntera. xD Piłkarze na ManU!
Nie bardzo wiem co do stwierdzenie ma oznaczać. Huntelaar to taki typowy łowca bramek,stylem gry przypomina mi Ruuda van Nisterlooy''a,świetnie gra głową, znakomicie się ustawia,ma takiego nosa do strzelania bramek z każdej sytuacji. Berbatov to zawodnik bardziej kompletny,świetna technika,strzał z dystansu, potrafi wziąść na siebie ciężar gry także w środku pola, nie jest tak,że gdy nie dostaje podań to nie istnieje sam potrafi sobie stwarzać sytuację. Benzema gra podobnie przy czym jest zawodnikiem młodszym czyli mniej ukształtowanym,w jego przypadku byłaby więc to inwestycja w stylu Naniego czy Andersona. Sporo pieniędzy za piłkarza,który może być wielką niewiadomą. Mówisz,że jest nie do wyciągnięcia? Moim zdaniem to czy piłkarz jest do wyciągnięcia zależy od tego ile ktoś chce za niego zapłacić. W każdym bądź razie każdy z tch piłkarzy dałby sobie w ManU radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 09:02, mati285 napisał:

Abramowiczowi zależy najbardziej.


A komu na tym nie zależy? :D

A co do napastników. Typowy łowca bramek, to jest Filippo Inzaghi. :) RvN czy Huntelaar coś tam wypracować sobie umieją. Moim zdaniem główni napastnicy Man United czyli Rooney albo Tevez to tacy właśnie jak RvN czy Huntelaar. No może troszkę mniej. :) Berbatov to tak jak mówisz - pół napastnik, pół ofensywny pomocnik, albo tzw. cofnięty napastnik (teraz operuję pojęciami jak Gmoch :P). Takich jak Berbatov w Man U nie trzeba, bo tam ma kto wypracować sytuację, trzeba drugiego Inzaghiego, bo takiego nie mamy - musisz przyznać, że Rooney czy Tevez to tacy pośrodku Inzaghiego a Berbatova.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 13:12, Vaxinar napisał:

A co do napastników. Typowy łowca bramek, to jest Filippo Inzaghi. :)

No ba :) Podobno facet nigdy w życiu nie strzelił ładnej bramki,ale za to ile brzydkich xD

Dnia 25.05.2008 o 13:12, Vaxinar napisał:

RvN czy Huntelaar
coś tam wypracować sobie umieją. Moim zdaniem główni napastnicy Man United czyli Rooney
albo Tevez to tacy właśnie jak RvN czy Huntelaar.

Patrząc na warunki Teveza to bym tak nie powiedział,choć trzeba przyznać,że głową gra znakomicie. A Rooney to mi bardziej takiego Drogbę przypomina: potężnie zbudowany,strzał z dystansu genialny.

Dnia 25.05.2008 o 13:12, Vaxinar napisał:

No może troszkę mniej. :) Berbatov
to tak jak mówisz - pół napastnik, pół ofensywny pomocnik, albo tzw. cofnięty napastnik
(teraz operuję pojęciami jak Gmoch :P).
Takich jak Berbatov w Man U nie trzeba, bo tam
ma kto wypracować sytuację,

Fakt,ale egzekutor z Berby też nie zgorszy :)
>trzeba drugiego Inzaghiego, bo takiego nie mamy
O to może być ciężko. Inzaghi jest napastnikiem trochę "starej daty" a takich to teraz ze świecą szukać,a sam Pippo jest z San Siro nie do ruszenia :)

Podobno Tottenham interesuje się niechcianą w Chelsea dwójką:Anelka i SWP. W tych wszystkich doniesieniach transferowych można się już pogubić,choć to-muszę przyznać- brzmi interesująco. Już pal licho Anelkę,który moim zdaniem napastnikiem jest co najwyżej średnim,ale mając na skrzydłach Shauna i Lennona sporo moglibyśmy zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 13:37, mati285 napisał:

O to może być ciężko. Inzaghi jest napastnikiem trochę "starej daty" a takich to teraz
ze świecą szukać,a sam Pippo jest z San Siro nie do ruszenia :)

Wcale się nie łudzi sprowadzeniem Pippo do Man United i faktycznie trudno znaleść kogoś w ten gust, ale gdyby się udało to warto.

Dnia 25.05.2008 o 13:37, mati285 napisał:

Podobno Tottenham interesuje się niechcianą w Chelsea dwójką:Anelka i SWP.

Mam takie samo zdanie. Dla dobra Tottenhamu SWP tak, Anelka nie.

http://www.devilpage.pl/index/news/komentarze/14968/ferguson_za_trzy_lata_mn ie_tu_nie_bedzie?PHPSESSID=c3ca3fac96d2a0741a8c52febf7a994c

Już wiele lat jestem z Man United. Czy to będą te same Diabły bez niego? Szkoda, że w Anglii moda na trenera, który jest "bossem" już zanika i pewnie Man United dostanie zwykłego trenera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że teraz 90% wypowiadających się o piłce nożnej jest już od lat za Manchesterem United. Rok temu prawie wszyscy byli za AC Milan a teraz za ManU. Niestety to są skutki zwycięstw i strasznie denerwują mnie tacy sezonowcy jak co poniektórzy.

Ja już od 8 lat jestem zadeklarowanym kibicem Realu Madryt, od 5 lat kibicuję Milanowi, a od dwóch lat jestem również za Arsenalem chociaż przyznam, że odejście Henry''ego (który jest według mnie najlepszym napastnikiem) trochę mnie podłamało, ale ja nie zmieniam swoich preferencji jak chorągiewka na wietrze tylko stale wspieram tych co zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 14:04, Miluś napisał:

Zauważyłem, że teraz 90% wypowiadających się o piłce nożnej jest już od lat za Manchesterem
United. Rok temu prawie wszyscy byli za AC Milan a teraz za ManU. Niestety to są skutki
zwycięstw i strasznie denerwują mnie tacy sezonowcy jak co poniektórzy.

Proszę podać przykłady takich chorągiewek z tego tematu.

Dnia 25.05.2008 o 14:04, Miluś napisał:

ja nie zmieniam swoich preferencji jak chorągiewka na wietrze tylko stale wspieram tych co zawsze.

Z tego co obserwuję w tym temacie nie ma chorągiewek. Od kiedy pamiętam każdy jest za tym, za kim był kiedy temat powstał. Niektórzy jak np. walgierz mało już piszą, ale nie zmienia to faktu, że gość dalej jest i był za Barcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować