Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Powiedz to Del Bosque :P On ma swoich faworytów i swoją taktykę. Nie wygląda mi na elastycznego szkoleniowca. Zresztą, nie do końca rozumiem jego postępowanie. Mówił, że tylko u jednego piłkarza widział ogień w oczach podczas mundialu (Koke), a dalej stawia na tych powypalanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2014 o 16:39, Kadaj napisał:

Kiedyś była standardowa kolejka na dzień-dwa, teraz jedni grają w czwartek i niedzielę,
inni w sobotę i wtorek, a jeszcze ktoś pomiędzy. ;p

Ostatnio chyba UEFA przeprowadziła jakąś taką mini-reformę mającą na celu bodajże uatrakcyjnienie eliminacji ;) Żeby nie było 30 meczów jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 12:00, Wszystkozajete napisał:

Chiellini nietypowego hattricka wczoraj ustrzelił, do tego wszystkie gole po rzutach
rożnych ;]


3 samobóje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 19:18, Kamiloos napisał:

To co? Jaki łomocik obstawiamy dzisiaj? :D

Łomotu to raczej nie będzie bo Niemcy się nie dadzą, ale myślę, że 1:0 albo 2:1 ugramy Kappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie zluzujcie. Jak my to zremisujemy to bedzie elegancko. Przypominam ze gramy z MISTRZAMI ŚWIATA! Licze ze nie stracimy szybko bramki,bo to by zabiło mecz. Musimy liczyc na kontry moim zdaniem i moze jakies pkt sie uda zdobyc. Przede wszystkim wygrac ze Szkocja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ataki Niemców coraz groźniejsze. A znajac ich, to w drugiej połowie wcale nie będzie łatwiej.
Accid, Podtrzymujesz swoje typowanie wyniku? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że po 15-20 minutach drugiej połowy będzie naszej drużynie siadała kondycja i prędzej czy później Niemcy nam dowalą jednego gola i będą trzymali wynik do końca meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 21:48, Tyler_D napisał:

Obstawiam że po 15-20 minutach drugiej połowy będzie naszej drużynie siadała kondycja
i prędzej czy później Niemcy nam dowalą jednego gola i będą trzymali wynik do końca meczu.

No to już się nie sprawdziło xd


Teraz byle nie starcić bramki i jesteśmy w domu :D Co nie zmienia faktu, ze chciałoby się zobaczyć jeszcze z jednego gola. Szczęsny dzisiaj ratuje tą zbieraninę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 21:39, A-cis napisał:

Ataki Niemców coraz groźniejsze. A znajac ich, to w drugiej połowie wcale nie będzie
łatwiej.
Accid, Podtrzymujesz swoje typowanie wyniku? ;-)

Nadal. Czekałem na tego gola i go mam wreszcie. To nie jest dzień niemców. 11 październik jest nasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Fajnie że w końcu wygraliśmy z kimś innym niż Gibraltar czy inne San Marino. Serio.

Ale sypanie jakiegoś tekstu o tym że spełniają / oby się spełniły marzenia piłkarzy tak jak się spełniły marzenia siatkarzy ... no to już jest lekka przesada.

Fakt - wygraliśmy z mistrzami świata ale ... to jest jeden mecz który na dobrą sprawę niczego nie zmienia. Po drugie - Niemcy byli bardzo osłabieni. Na pewno sporo zyskaliśmy przez interwencje bramkarza. Ogólnie było całkiem nieźle, na pewno są pewne powody do jakiejś tam ''dumy'' ale nie ma co zaraz się łudzić że mamy podobną drużynę która była parę dziesiątek lat temu gdy wygrywaliśmy ze światowymi potęgami ... Wygraliśmy jeden mecz, ot co. Nie ma co tutaj robić histerii i siać mega optymizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol. Mam wrażenie jakbym czytał komentarz po meczu z Gibraltarem właśnie. Przegrywamy - źle, wygrywamy z mistrzami świata - nie ma się co przesadnie cieszyć. Nie jesteśmy żadną potęgą więc takie zwycięstwo to wielki sukces. San Marino celebrowało jednego gola, ale Polaka nasycić trudno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sie dzieje Wąski? Gralismy srednio ale pierwszy raz pokazalismy jaja, i WIELKA walecznosc. Brawo Polacy bo raz mnie milo zaskoczyli od czasu meczu z Portugalia w Chorzowie. Idzcie za ciosem we wtorek prosze was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować