Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Quire myślałem, że przepadłeś na dobre, a tu rozpoczynamy lada dzień typowanie, a nasz Czempion już zapowiedział, że wygra. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 11:12, Vaxinar napisał:

Quire myślałem, że przepadłeś na dobre, a tu rozpoczynamy lada dzień typowanie, a nasz Czempion
już zapowiedział, że wygra. :P


Jestem i mam się dobrze. Zmieniłem prace i jakoś okazało się że mi zbrakło czasu na niektóre przyjemności. I tak forum ucierpiało:(

O typach nie zapominam a jakos tak wychodzi że wiosnę mam zawsze lepszą niż jesień.
A czempion niech tak buńczucznie nie zapowiada się bo jak potem upadnie to się strasznie potłucze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 11:29, Quire napisał:

Jestem i mam się dobrze. Zmieniłem prace

Mhmmmm, ale dalej zamieszkujesz Warszawę? ;-)

Dnia 12.02.2007 o 11:29, Quire napisał:

O typach nie zapominam a jakos tak wychodzi że wiosnę mam zawsze lepszą niż jesień.

Zupełnie jak Zagłębie, Zaiwsza wyeliminowany, a pierwszy meczyk z Piastem Gliwice. Trzeba się odgryść na Ślązaczkach za 4:0 na jesień.

Dnia 12.02.2007 o 11:29, Quire napisał:

A czempion niech tak buńczucznie nie zapowiada się bo jak potem upadnie to się strasznie potłucze:D

To już do czempiona. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 11:35, Vaxinar napisał:

Mhmmmm, ale dalej zamieszkujesz Warszawę? ;-)


Nie wybieram się na razie nigdzie. Co najwyżej pod Warszawę się wyprowadze. Tak na rzut beretem.:)

Dnia 12.02.2007 o 11:35, Vaxinar napisał:

Zupełnie jak Zagłębie, Zaiwsza wyeliminowany, a pierwszy meczyk z Piastem Gliwice. Trzeba się
odgryść na Ślązaczkach za 4:0 na jesień.


Za tamten mecz to grajki powinny w łeb dostać. Jak teraz nie pojadą po nich z 3:0 to ich ze stadionu nie wypuśćcie:D
Chciaż ja najbardziej boje się "zielonego stolika" i afery Fryzjera.

Dnia 12.02.2007 o 11:35, Vaxinar napisał:

To już do czempiona. :P


Przeczyta i to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 11:58, Quire napisał:

Za tamten mecz to grajki powinny w łeb dostać. Jak teraz nie pojadą po nich z 3:0 to ich ze
stadionu nie wypuśćcie:D

To już jest paroletnią tradycją Zagłębia, rozpocząć sezon bardzo źle. Ja pamiętam, jak jeszcze byłem na wakacjach w tym roku i w gazecie czytałem po 3 kolejkach bylismy w grupie spadkowej. Tej pewnej. :D

Dnia 12.02.2007 o 11:58, Quire napisał:

Chciaż ja najbardziej boje się "zielonego stolika" i afery Fryzjera.

Ja mam nadzieję, że to już minęło. Szkoda tylko, że Polacy nie mogą tego tak załatwić jak Włosi. Wszystkich pod sąd, zatrudnić nowych.

Dnia 12.02.2007 o 11:58, Quire napisał:

Przeczyta i to :)

Żeby nie być gołosłownym. :D
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=160&pid=2028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 11:09, Quire napisał:

(...)
Czym??? Tam go chcieli i było okienko otwarte jeszcze. W kraju może i by go ktoś chciał ale
jak Suś za pół roku chce jakieś 200 tys EURO to niech zapomni.


Jak dla mnie bał się kompromitacji w Polsce. Tam to chociaż nikt znajomy go nie zobaczy, a u nas to by się błaźnił pewnie co kolejkę kolejnymi wywrotkami [ co nie znaczy, że tam nie będzie ;D ].

Dnia 12.02.2007 o 11:09, Quire napisał:

Zawsze mógł do Rosji sobie pojechać:D


Może jakby się trochę napił to by się lepiej trzymał na boisku? Ktoś go popycha, on leci w lewo, a gorzała przeciąga go w prawo... ;P

Dnia 12.02.2007 o 11:09, Quire napisał:

Zapewne chodzi, ale chyba kolegom ręczniki podaje:D


Ręczniki to Wy będziecie mi podawać jak przegracie kolejną edycję typowania, panowie amatorzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 12:06, Vaxinar napisał:

To już jest paroletnią tradycją Zagłębia, rozpocząć sezon bardzo źle. Ja pamiętam, jak jeszcze
byłem na wakacjach w tym roku i w gazecie czytałem po 3 kolejkach bylismy w grupie spadkowej.
Tej pewnej. :D


Przez tę tradycję to zawsze kilku punktów brakuje na koniec sezonu i nici z awansu.

Dnia 12.02.2007 o 12:06, Vaxinar napisał:

Ja mam nadzieję, że to już minęło. Szkoda tylko, że Polacy nie mogą tego tak załatwić jak Włosi.
Wszystkich pod sąd, zatrudnić nowych.


Obawiam się że nie. Patrzeć tylko jak zaraz wyroki polecą. Szczęśli wy to ja jakby co to nie będe ale powiem szczerze że nawet jakby Legie ukarali (pod warun kiem że byliby winni) to bym chodził wku... ale nie zmieniło by to faktu że dobrze by zrobili wywalając łapówkarzy.

Dnia 12.02.2007 o 12:06, Vaxinar napisał:

Żeby nie być gołosłownym. :D
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=160&pid=2028


Typowy Krakus:) (mam nadzieję że się nie pogniewa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 12:26, .Darnok napisał:

Jak dla mnie bał się kompromitacji w Polsce. Tam to chociaż nikt znajomy go nie zobaczy, a
u nas to by się błaźnił pewnie co kolejkę kolejnymi wywrotkami [ co nie znaczy, że tam nie
będzie ;D ].


Myślę że gazety nie omieszkają wspomniec o jego wyczynach:D

Dnia 12.02.2007 o 12:26, .Darnok napisał:

Może jakby się trochę napił to by się lepiej trzymał na boisku? Ktoś go popycha, on leci w
lewo, a gorzała przeciąga go w prawo... ;P


Nauczył by się dryblingu i jak Ronaldinho czy C. Ronaldo.

Dnia 12.02.2007 o 12:26, .Darnok napisał:

Ręczniki to Wy będziecie mi podawać jak przegracie kolejną edycję typowania, panowie amatorzy
:P


Mowię Ci spadniesz z wysokiego konia i się potłuczesz na kamieniach:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 12:38, Quire napisał:

(...)
Mowię Ci spadniesz z wysokiego konia i się potłuczesz na kamieniach:d


Zobaczymy... warszawski cwaniaczku :P

Po waszych reakcjach widzę wyraźnie, jak bardzo bolała was porażka w ostatniej edycji... prawie mi was żal ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 12:28, Quire napisał:

Przez tę tradycję to zawsze kilku punktów brakuje na koniec sezonu i nici z awansu.

My się tak smiejemy, ale to jest prawda niestety.

Dnia 12.02.2007 o 12:28, Quire napisał:

Typowy Krakus:) (mam nadzieję że się nie pogniewa:))

Krakus? Kraków to moje ukochane miasto, więc proszę tutaj bez takich haseł. :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 12:51, boogie85 napisał:

Wy sie kloccie a typowanie wygram JA hehe xD


To ja odrazu powiem, że liczący - znaczy ja - robi screena zaraz po zamieszczeniu posta przez moderatora, aby się upewnić, czy aby jaśnie pan moderator nie edytował sobie posta po skończeniu kolejki. :D
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 12:54, Vaxinar napisał:

To ja odrazu powiem, że liczący - znaczy ja - robi screena zaraz po zamieszczeniu posta przez
moderatora, aby się upewnić, czy aby jaśnie pan moderator nie edytował sobie posta po skończeniu
kolejki. :D
;-)

Ugodziłeś mnie w samo serce ;( Ja niby miałbym oszukiwać? Nieeee ;) Jak mogłeś o tym pomysleć, trochę zaufania :P Poza tym i tak wygram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 12:44, .Darnok napisał:

Zobaczymy... warszawski cwaniaczku :P


Dupa ze mnie a nie rodowity Warszawiak raczej Mazowszanin bym siebie okreslił (urodziłem się w Mińsku Mazowieckim) - to tak w kwesti formalnej. W że tu mieszkam, skończyłem szkoły i pracuje to mnie birorą za Warszawiaka, za co sie nie gniewam. Za cwaniactwo się też nie gniewam bo to jest przypadłość wszystkich Polaków.

Dnia 12.02.2007 o 12:44, .Darnok napisał:

Po waszych reakcjach widzę wyraźnie, jak bardzo bolała was porażka w ostatniej edycji... prawie
mi was żal ;D


To tylko zbawa takze bólu nie czułem:D Zoboleć to może jedynie niektórych jak Legia obroni Mistrza w tym roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 12:45, Vaxinar napisał:

My się tak smiejemy, ale to jest prawda niestety.


Smutna do cholery.

Dnia 12.02.2007 o 12:45, Vaxinar napisał:

Krakus? Kraków to moje ukochane miasto, więc proszę tutaj bez takich haseł. :P :)


Ja tam nic do Krakusów nie mam, nawet mam jednego dobrego kolegę i kilku takich "wirtualnych" i są bardzo podobni z charkteru(specyfika regionu). Podobnie jest w kazej części kraju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 13:33, Quire napisał:

To tylko zbawa takze bólu nie czułem:D Zoboleć to może jedynie niektórych jak Legia obroni
Mistrza w tym roku:D

Albo tych, którzy tak bardzo wierzą że legioniści obronią tytuł mistrza Polski :D Nie sądzę, żeby na wiosnę o tytuł mistrza walczyły ze 2 czy 3 drużyny - uważam, że nawet 5 drużyn będzie miało szanse wygrać ligę. A czego mogę życzyć legii ? Przegrać z Wisełką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 13:36, paweusz napisał:

Albo tych, którzy tak bardzo wierzą że legioniści obronią tytuł mistrza Polski :D Nie sądzę,
żeby na wiosnę o tytuł mistrza walczyły ze 2 czy 3 drużyny - uważam, że nawet 5 drużyn będzie
miało szanse wygrać ligę. A czego mogę życzyć legii ? Przegrać z Wisełką :D



Ależ ja nie twierdze że 2-3 drużyny będą walczyć o mistrza, nawet fajniej bedzie jak więcej ich powalczy.
Życzenia mogą się spełniac, pod warunkiem że wypowiesz je jak zobaczysz spadająca gwiazdę a takiej raczej napewno nie widziałeś dzisiaj także sie nie spełni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:22, Quire napisał:

Ależ ja nie twierdze że 2-3 drużyny będą walczyć o mistrza, nawet fajniej bedzie jak więcej ich powalczy.

Nie zarzucałem tobie, że stawiasz na wąskie grono kandydatów walki o mistrzostwo. To było takie moje własne ... przemyślenie. Najbardziej wzmacniało się Zagłębie Lubin - pytanie tylko jak u nich będzie ze zgraniem. Napewno mają apsiracje i możliwości walki o najwyższe pozycje w tabeli.

Dnia 12.02.2007 o 14:22, Quire napisał:

Życzenia mogą się spełniac, pod warunkiem że wypowiesz je jak zobaczysz spadająca gwiazdę a
takiej raczej napewno nie widziałeś dzisiaj także sie nie spełni:P

Nie wiem co miałoby świadczyć o jakiejś zdecydowanej wyższości legii nad innym drużynami. Silni może są, ale napewno nie bezkonkurencyjni. Jest kilka drużyn, które spokojnie mogę walczyć i pokonać legionistów. Wisła za to jest wielką niewiadomą dla mnie. Nie wiem czego się po nich spodziewać, ale napewno skóry łatwo nie sprzedadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:29, paweusz napisał:

Nie zarzucałem tobie, że stawiasz na wąskie grono kandydatów walki o mistrzostwo. To było takie
moje własne ... przemyślenie. Najbardziej wzmacniało się Zagłębie Lubin - pytanie tylko jak
u nich będzie ze zgraniem. Napewno mają apsiracje i możliwości walki o najwyższe pozycje w
tabeli.


Nie ma przekonania a jeszcze wisi nad nimi topór katowski z - 30 punktami.

Dnia 12.02.2007 o 14:29, paweusz napisał:

Nie wiem co miałoby świadczyć o jakiejś zdecydowanej wyższości legii nad innym drużynami. Silni
może są, ale napewno nie bezkonkurencyjni. Jest kilka drużyn, które spokojnie mogę walczyć
i pokonać legionistów. Wisła za to jest wielką niewiadomą dla mnie. Nie wiem czego się po nich
spodziewać, ale napewno skóry łatwo nie sprzedadzą :)


A gdzie ja napisałem o wyższości Legi. Jako kibic mam prawo być optymistą.hdyby byli bezkonkurencyjni to mieliby 15 zwycięstw na koncie i już świetowali tytuł a tak nie jest, trzeba gonić.

Że Wisła tani skóry nie sprzeda to ja wiem o tym doskonale. Ale może im zbraknąć siły i ławki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 13:33, Quire napisał:

Dupa ze mnie a nie rodowity Warszawiak raczej Mazowszanin bym siebie okreslił (urodziłem się
w Mińsku Mazowieckim) - to tak w kwesti formalnej.

Heh, no ja siebie "również" określam Małopolanem. Czasem żałuję, że nie jesteśmy pod województwem innym, niż tym, pod którym jesteśmy. Urodziłem się co prawda w Sosnowcu, ale jedna strona rodziny pochodzi z różnych mniejszych miasteczek dzisiejszej Małopolski. Duma mnie rozpiera. :D

Dnia 12.02.2007 o 13:33, Quire napisał:

Smutna do cholery.

Dobrze byłoby jakby wszyscy Legioniści tak myśleli. Niestety trzeba powiedzieć, że tych co spotykam u nas na Kresowej 1 to... typowa Warszawka jak to mówi Yarr. "Hej, zobacz na murawe, u nas w Warszawie...", "patrz, mają takie kasy biletowe dziwne, Ty wiesz że u nas w Warszawie...", "gdzie tu kupię bilet, bo u mnie w Warszawie..."

Dnia 12.02.2007 o 13:33, Quire napisał:

Ja tam nic do Krakusów nie mam

A jak tam stosunki z Lechitami? Nawet nie wiedziałem, że szerszeń45 (nie wiem czy gościa kojarzysz) jest Poznaniakiem. :D

Dnia 12.02.2007 o 13:33, Quire napisał:

To tylko zbawa takze bólu nie czułem:D Zoboleć to może jedynie niektórych jak Legia obroni
Mistrza w tym roku:D

No i właśnie sprawa mistrza. Ja mam przeczucie, jak tak ostatnio oglądałem na onecie skróty meczów, że mistrz w tym roku wyląduje w Kielcach, albo Lubinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować