Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyniki konkursu Might & Magic: Heroes VI

18 postów w tym temacie

przez waszą zrytą recenzje kupiłem tą grę i do dzisiaj nie mogę skończyć kampanii przez bugi - o tym jakoś nie wspomnieliście RECENZENCI??!! jest około 186 stron na oficjalnym forum o bugach w tej grze, jak można przeoczyć tak ważny element??

Gram.pl spada na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się! Super!!! Wkrótce poranna kawa będzie miała wyjątkowy smak... Gratuluję pozostałym uczestnikom i jestem bardzo ciekaw co tam naskrobaliście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 17:25, heroespablo napisał:

Pierwszy raz coś wygrałem, super! Jestem tylko bardzo ciekaw innych prac, mam nadzieję, że zobaczę je :)


No widzisz, warto się było zarejestrować na gram.pl dla konkursu, prawda? Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło wygrać na gram.pl, a jeszcze milej zająć pierwsze miejsce :)
Zastanawia mnie, czy nasze wspomnienia będą przedstawiane w całości czy też redakcja pozwoli sobie na ich stosowne przycięcie - ja z trudem zmieściłem się w podanym limicie znaków. Gdyby nie on to nie wiem kiedy bym skończył pisać ;)
Muszę przyznać, że jestem zaskoczony wyborem przez redakcję mojej pracy - liczyłem co najwyżej na bluzę i kubek, a tu taka niespodzianka.

Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu gdyż każdy z was jest zwycięzcą skoro podjął wyzwanie i spisał swoje wspomnienia związane z serią Heroes of Might and Magic. Być może za kilka lat traficie na swoim dysku czy przeglądając rożne sterty papierów w domu na swoją pracę i przypomnicie sobie te piękne chwile spędzone z Herosami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, dzięki za wybranie mojej pracy ;)

Dnia 04.11.2011 o 18:32, betamax napisał:

Muszę przyznać, że jestem zaskoczony wyborem przez redakcję mojej pracy - liczyłem co
najwyżej na bluzę i kubek, a tu taka niespodzianka.

No to jest nas dwóch, tez myślałem, że jeśli uda się cokolwiek wygrać to będzie to kubek lub bluza.

Gratuluję pozostałym zwycięzcom jak i wszystkim, którzy brali udział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 12:49, Redjevel napisał:

Haha :) wygrałem kubek ale na innej stronie... ehh nie ma to jak poczta
*Jakość niby zła ale widać kubeczek ma uraz :)


Zdjęciu przydałby się Rutinoscorbin, bo coś niewyraźnie dziś wygląda :P
Nie masz jak złożyć reklamacji? Może ta "inna strona" uwzględni straty moralne i da się namówić na jakiś duplikacik... A jak nie, zawsze zostaje sklejenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2011 o 13:18, Ring5 napisał:

Zdjęciu przydałby się Rutinoscorbin, bo coś niewyraźnie dziś wygląda :P
Nie masz jak złożyć reklamacji? Może ta "inna strona" uwzględni straty moralne i da się
namówić na jakiś duplikacik... A jak nie, zawsze zostaje sklejenie :(


E tam zwykły kubek... gdybym wygrał archanioła, i takie coś by się stało... ojjj byłaby inna gadka... ale maila już wysłałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 13:21, Redjevel napisał:

gdybym wygrał archanioła


Archaniołów się zachciewa, poganom jednym... :P W każdym razie powodzenia. Oby się udało. I oczywiście gratuluję kubeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować