Zaloguj się, aby obserwować  
Pyton01

Skąd dowiedzieliście sie o gram.pl?

236 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2006 o 14:55, Soleila napisał:

> a ja niedawno założyłem sobie neta - więc, specjalnie nie wiedząc, co zrobic z tym fantem
(do
> tej pory korzystałem tylko z allegro i ściągałem informacj do szkoły - wszystko u kumpla)
postanowiłem
> znaleźć sobie zajęcie i poszukałem jakiegoś forum. a że jestem zapalonym graczem (w sensie

> metaforycznym) to trafiłem tutaj.


O! Widzisz jak dobrze trafiłeś? O grach pogadasz, o TH (dalej nie wiem co to), a i różańca
się nauczysz.. :P



TH to prostu Tokio Hotel z tego co wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2006 o 14:55, Soleila napisał:

O! Widzisz jak dobrze trafiłeś? O grach pogadasz, o TH (dalej nie wiem co to), a i różańca
się nauczysz.. :P


TH? może coś w stylu ''True Hell'' ? :)

i racja, to jedno z najbardziej przyjaznych for(ów - nie wiem, jak sie odmienia :)) z jakimi miałem styczność. a i udzie o podobnych zainteresowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie była to informacja w serwisie o grach na jednym z portali (nazwa zaczyna się na "o";). Przeczytałem, bo nieco wcześniej sporo czasu spędziłem na starym forum CDP. Potem musiałem zniknąć choć od czsu do czasu tam zaglądałem. Na stare forum trafiłem przypadkiem wchodząc na strony CDP, gdy szukałem czegoś na temat HOMM IV. Jakimś cudem zarejestrowałem się w pierwszy dzień jego funkcjonowania. I tak bywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd się dowiedziałem? Kupiłem gierkę z CDP i just like that zobaczyłem Waszą broszurkę. A że nie miałem neta, to musiałem czekać, żeby do GROWEJ społeczności dołączyć. I dołączyłem... :O Jestem Przodownikiem. Woohoo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc tak... Czytałem CDA, widziałem reklamy nowego portalu gram.pl (super zestaw komputerowy rządzi ;) ), ale nie miałem jeszcze wtedy neta, więc niezbyt dużo mnie to obchodziło... Potem założyłem neta i... dalej mnie to nie interesowało (profaństwo... wiem ;) ). Ale pewnego dnia coś mnie tknęło i zarejestrowałem wszystkie moje gry od CDP. Poznałem forum... i tak się zaczęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ups pomyliłem się
po prostu przeczytałem w cd action że można kupić specjalną edycję Company of Heroes w pudełku po amunicji (swoją drogą to zamuwiłem ES i dostałem pudło z napisem jakieś numery a potem
GREN.HAND,SMK
TA.PRACTICE. M83
i zamazany napis (chwilowo nie mogę dać screena) więc dostałem pudło po granatach ćwiczebnych!!
W dodatku jedna stona ( ta na której jest napis) jest pomalowana na beżowo-kremowo.
Ale ogólnie jest fajna) :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 20:22, Arthur1803 napisał:

Ja dowiedziałem się z rok temu, bo kupiłem grę z WPL, zarejestrowałem się w lipcu 1 raz, ale
obecny login powstał na początku sierpnia (tego roku)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o serwisie Gram.pl wiedziałem od początku jego istnienia.
Dlatego że, rejestrowałem się jeszcze na cdprojekt.info - o którym, większość z Was pewnie nawet nie słyszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować