Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest pierwsza grafika z nowej gry BioWare`u

61 postów w tym temacie

Uffff, na całe szczęście. Grafika pokazuje, że na 100000% nie będzie to Baldur''s Gate 3. Zdebilnienia kolejnej świetnej serii bym nie zdzierżył - a po BioWare niczego innego się spodziewać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, z pierwszego screena wynika, że szykuje się nam RPG na miarę Mass Effect...

A tak na serio: mam nadzieję, że BW w końcu zrobią jakąś strzelankę, bo mieli całkiem niezły silnik z którego można by było zrobić fajne strzeladło, zamiast robić kolejnego RPG-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 20:07, Sipso2008 napisał:

Emm. Odpowiedź BioWare''u na Rage/Borderlandsy?


Moje pierwsze wrażenie podobne :) wydaje się jakby coś w klimatach Mad Maxa. Albo np pierwsze wyścigi pustynne z elementami RPG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 20:18, Eff3ctiv3 napisał:

> Mhm, czyli kolejna gra akcji, mhmmm...
A co w tym złego?


Jak podpisza pod tym RPG to sie dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 20:18, Eff3ctiv3 napisał:

A co w tym złego?


Nic, ale BioWare potrafiło robić dobre erpegi, szkoda że w ich grach widać coraz mniej tego gatunku. Po prostu nie podoba mi się to co widzę na tym obrazku (pierwsza grafika, a nie nastraja pozytywnie). ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 20:18, Eff3ctiv3 napisał:

> Mhm, czyli kolejna gra akcji, mhmmm...
A co w tym złego?


Jak dla mnie gry akcji wychodzą BioWare okropnie. Żeby nie było, bardzo mi się podobał ME 1 i 2, ale nie ze względu na mechanikę walki, a ze względu na filmową narracje, fajną fabułe i epickie sceny. Sama walka była dla mnie dramatem i smutnym obowiązkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 20:11, Dared00 napisał:

A tak na serio: mam nadzieję, że BW w końcu zrobią jakąś strzelankę, bo mieli całkiem
niezły silnik z którego można by było zrobić fajne strzeladło, zamiast robić kolejnego
RPG-a.


Chyba chciałeś napisać "pseudo RPG-a"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama walka była dla mnie dramatem i smutnym obowiązkiem.
O chopie to takiej męczarni przez 20+ godzin Ci nie zazdroszczę szacun itd.
...
Filmowa narracja filmową narracją, ale ja bym nie wytrzymał te kilka(dziesiąt/naście) godzin jeśli gra by mnie nudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, ktoś pozazdrościł Bethesdzie (?) RAGE''a i Fallouta. Czekam na kolejne epickie arpidżi od Bioware łudząc się, że ich gra będzie miała coś z tym gatunkiem wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 20:09, Tenebrael napisał:

Uffff, na całe szczęście. Grafika pokazuje, że na 100000% nie będzie to Baldur''s Gate
3. Zdebilnienia kolejnej świetnej serii bym nie zdzierżył - a po BioWare niczego innego
się spodziewać nie można.

oj umówmy się, BG jako seria nigdy specjalnie głębokie nie było - Tron Bhaala to bardziej slasher w klimatach ''Nieśmiertelnego'', jedynka nie ma nawet dialogów (no chyba że dialogiem nazwiemy monolog NPCa na który możemy odpowiedzieć ''koniec'', z rzadka zamieniany monologiem który można zakończyć kwestią przyjacielską lub wrogą - prawdziwych rozmów to było w grze ledwie kilka), tylko Cienie Amn się jakoś bronią.

Uffać można najwyżej dlatego, że Tron Bhaala zamykał sagę i raczej nie dawał pretekstu do dalszego biegania naszym przepakowanym bohaterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 20:09, Tenebrael napisał:

Uffff, na całe szczęście. Grafika pokazuje, że na 100000% nie będzie to Baldur''s Gate
3. Zdebilnienia kolejnej świetnej serii bym nie zdzierżył - a po BioWare niczego innego
się spodziewać nie można.


Ja się cieszę, że jednak nie będzie to kolejna ultima. O BG 3 plotki pojawiają się regularnie, ale od czasu anulowanego Black Hound''a nie było raczej żadnego poważnego podejścia do tematu i chyba już nie będzie.

@dark_master - przesadzasz trochę. Nawet BG 1 miało pewną RPGową głebię i jednak detale takie jak lepsza nagroda za questa dla postaci z wysoką charyzmą były miłe (np. sztylet +1 w Candlekeep na samym początku). Co nie zmienia faktu, że mimo iż jest to jedna z moich ulubionych pozycji, daleko jej w możliwościach odgrywania i ogólnej swobodzie do najlepszych gier z gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować