Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - patch zwiększy komfort zabawy

48 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2011 o 07:11, dariuszp napisał:

To nie jest oszustwo tylko wykorzystanie mechaniki gry. Może to robić więc robi. Z drugiej
strony tylko inżynier może taki numer odwalić.


To się nazywa "exploit" i jest to nadużywanie mechanik gry, bo jakby nie patrzeć, takie naprawianie innym w drużynie nie pomaga i 10000 pts. za samo naprawianie cały czas nie jest "fair"... no i oczywiście można na wielu serwerach dostać za to po prostu bana.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 14:17, Crew_900 napisał:

A jest może gdzieś lista na której pisze co zostało naprawione ?

Szczegółowy changelog ma być dostępny tuż przed publikacją patcha – na razie mamy ogólną rozpiskę (co zaznaczono we wstępie i co możecie zobaczyć w źródle).
Z konkretów jako takich w sumie mamy tylko wspomniane przez Was wyżej światło z latarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczyłoby gdyby ukrócili nieco jaja moździerzowcom. Oni uprawiają gorszy spam, niż miało to miejsce z granatami na niektórych mapach w BF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 13:53, StNimrod napisał:

To się nazywa "exploit" i jest to nadużywanie mechanik gry, bo jakby nie patrzeć, takie
naprawianie innym w drużynie nie pomaga i 10000 pts. za samo naprawianie cały czas nie
jest "fair"... no i oczywiście można na wielu serwerach dostać za to po prostu bana.



Ja to widzę nieco inaczej, bo przecież taki gość nie zapewni swojemu zespołowi zwycięstwa ani w żaden sposób nie przeszkodzi drużynie przeciwnej. Ba, on w ten sposób prowadzi do przegranej swojego teamu, bo w rozliczeniu jest o jednego gracza mniej na froncie. Faktycznie admini mogliby takich delikwentów banować, ale jedyne co DICE powinno zrobić w tym wypadku, to odebranie możliwości pobierania punktów za naprawy obiektów uszkodzonych przez tego samego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moździerzy akurat bym nie ruszał. W conqueście zdarza się, że drużyna jest zepchnięta praktycznie do respa. Moździerze bardzo się wtedy przydają, inaczej zamknięty team po prostu nie wyjdzie dalej. Miałem okazję to już kilka razy obserwować. W porównaniu do tego, co się dzieje np. w BFBC2 moździerze wniosły coś na plus.

I nie, nie spamuję moździerzem (choć mam go odblokowanego:P). Owego spamowania zresztą ogólnie nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po patchu BLACK SCREEN i nie da się grać. Nie tylko ja mam takie problemy jak większość graczy. Wystarczy przeczytać forum. Nowy patch nowe problemy z uruchomieniem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wie ktoś może czy da się założyć w jakiś sposób odblokowane rzeczy do danej broni np. latarkę, tłumik, laser, magazynek itp. ? - w zakładce broni postępy w odblokowaniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 16:37, luk2255 napisał:

Witam, wie ktoś może czy da się założyć w jakiś sposób odblokowane rzeczy do danej broni
np. latarkę, tłumik, laser, magazynek itp. ? - w zakładce broni postępy w odblokowaniu,


przed dołaczeniem do gry w ustawieniach danej broni dodajesz duperele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś origin zaktualizował mi battlefielda i nie mogę wejść na żaden serwer :( za dużo wcześniej nie grałem na multi i chciałem nadrobić zaległości a tu dziś taka niemiła niespodzianka, pomóżcie zna się ktoś na tym i wie co z tym zrobić? możecie grać normalnie na multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 21:26, wojtas_gamer napisał:

zajebisty path! taki super że po nim nie mogę wejść na żaden serwer!!


Wcale mnie nie zdziwi jak masz wersje rosyjską ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstępne wrażenia - po patchu jest gorzej niż przed :/

O ile wcześniej gra w multi mi się sypała po skończeniu rundy i zmianie mapy, to teraz sypie się już po jakichś 10 minutach meczu. Grać się normalnie nie da :/

Singiel dziala, tak jak dzialał - tyle, że jest nędzny i zaraz go skończę. Chciałbym się normalnie pobawić w multi, ale nie mogę :/

Uprzedzając atak klakierów od "ruskich wersji" - mam pudełkową, polską, ze sklepu. Gdyby nie fakt, że to prezent i nie mam paragonu, to poszełbym oddać zabugowanego gniota do sklepu bo chamstwa zwyczajnie "nie zniesę" :/

W trzech zdaniach - Fuck You EA ! Fuck You Dice ! Fuck You BF3 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To Whom It May Concern,
Your new 4 player minimum has shut down my server. Having been excited to rent my first FPS game server in years from NFOservers.com after years of MMO bordem I was looking forward to getting back to my roots int the FPS gaming format.

I’m 56 years old and cut my gaming teeth very early on in the beginning of the fps genre. I have adult children with CS degrees working in industry due large part for my personal enthusiasm of gaming.

Needless to say I''m dumfounded by the boneheaded move to shut down my server to prevent so called stat padding. Your sweeping blanket move was heavy handed and penalizes so many of us who have spent hard money and time to get our small communities up and running.

The more I write the madder I get. Please re-consider your ridiculous programing decision and simply do not allow points for players until you have 4 in the server (do you not realize how many of us just enjoy practicing flying?) Not freeze players till there is 4. WHO THE HELL WAITS 5 MINUTES? NOBODY! Now my server is dead, ZERO games played since your patch.

Many thanks for considering,

R[] K[]
Si[]"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 23:09, Lordpilot napisał:

W trzech zdaniach - Fuck You EA ! Fuck You Dice ! Fuck You BF3 !


Oszczędź sobie nerwów i sprzedaj / wywal / oddaj grę komuś kto poświęci chwilę na konfigurację systemu i zlokalizuje błąd.

Bo winna nie tkwi w grze, tylko Twoim sprzęcie. Na którym z tego co widzę BF powinien śmigać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 12:40, Shinigami napisał:

Bo winna nie tkwi w grze, tylko Twoim sprzęcie. Na którym z tego co widzę BF powinien
śmigać ;)


Będę to musiał powiedzieć znajomym którzy są magistrami po IO (inżynierii oprogramowania) i mają takie same problemy i co ciekawe tylko z BF 3. Ale fakt co oni mogą wiedzieć o kompach nie ? Bo w końcu Dice po takiej raklamie musiało napisać super kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować