Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Star Wars: The Old Republic - wygraj wypasiony laptop dla gracza!

121 postów w tym temacie

Zawsze mnie to dziwiło Gram chcę by gramowicze mieli coś wspólnego z konkursami żeby byli w jakiś sposób połączeni z nimi. A maja w d... czy gramowicze lubią takie konkursy czy nie Oo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sciagnac bete nieproblem;p czekanie w kolejsce (wczoraj o 19 byl jeden serwer europejski z jezykiem angielskim - nieco ponad 13 h / dzis juz lepiej;p tylko 2 h na ten serwer ale sa inne;p) Beta srednia chyba nie kupie;p A co do pisania niestety niemam czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak napiszecie zasady, to nie raz, za przeproszeniem, g*wno mozna zrozumiec. Czyli chodzi o to, ze pisze te opowiadanie, wrzucam zdjecia (Tudziez film) - i uzytkownicy Gram.pl wybiora zwyciezcow z posrod: tekstow, zdjec, czy tych obu rzeczy na raz ? Dodatkowo, po co wlasnie te foty z gry (film), nie bardzo wiem czemu to ma sluzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2011 o 03:27, Keii napisał:

Co ma jedno do drugiego? Po prostu nazywanie tego "laptopem dla gracza" to spora przesada,
bo może mieć duży problem pociągnąć nowe gry nawet w średnich detalach w natywnej rozdziałce...


ja mam 5730 która jest porównywalna do 540m, i TOR idzie ze wszystkim na max i framerate spada max do ~30, więc do TOR-a nada się w zupełności, a jak komuś nie pasuje to zawsze może odsprzedać a nie narzekać że taka nagroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 19:36, Sethlan napisał:

Dodatkowo po co wlasnie te foty z gry (film), nie bardzo wiem czemu to ma sluzyc.


Wg mnie jest to bilet wstępu do udziału w konkursie - żeby cię dopuścili, musisz pograć sobie w betę TOR-a i zrobić screena/filmik, żeby był dowód.

Jeśli to jest prawda - jest to czyste wymuszenie i jedna z przeszkód, dzięki którym nie wezmę udziału w konkursie. Wtedy naprawdę trzeba pogratulować organizatorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki niby sposób mamy obrazek lub film zamieścić z bety skoro akceptując regulamin bety zobowiązujemy się do nieudostępniania żadnych materiałów z nią związanych to primo.
Secundo, według developerów, forum, i informacji prasowych to ostatni Beta Weekend przed premierą, więc się nie załapie nikt więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może kilka pytań od osoby chcącej wziąć udział w konkursie :] .
1. Jakie jest ograniczenie literowe (ile minimum ,ile maksimum)?
2. Czy opowiedziana historia musi ściśle trzymać się całej lokacji z gry ? Nie spędziłem tak dużo czasu w becie żeby móc zapamiętać jakieś ciekawe szczegóły z lokacji ,nie pamiętam też żadnych ciekawych tam postaci .
3. No i w końcu : czy może być to w formie luźnego opowiadania ,np.: z wymyślonymi dialogami itp. czy muszę zachować te informacje jakie posiadłem i odpowiadając wyłącznie o nich . Czyli ,czy może być to na zasadzie "zrobiło się cicho ,za cicho" i tego typu fajnie brzmiące w opowiadaniach teksty ,czy po prostu muszę trzymać się - tej bądź co bądź - sztywności gry i pisać "pobiegłem moją postacią tam [...] zrobiłem to i to , znalazłem tego i siamtego".
Nie wiem czy osoby upoważnione do odpowiedzi na moje pytania zrozumieją o co mi chodzi ,mam nadzieje że tak ,ew. jeśli nie mogę postarać się bardziej sprecyzować moje pytania ,bo póki co jestem delikatnie rozkojarzony ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 16:04, Laid_back napisał:

no spoko, good idea- zaczniemy robić konkursy w których Gramowicze nie będą mogli brać
udziału, żeby nie mieli z nimi absolutnie nic wspólnego :>


obrazek/filmik musi być z bety, czy mogę wrzucić jakąś fotę z galerii na oficjalnym profilu FB TORa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano jest błąd właśnie z tą datą. No i nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym "wyborem z galerii prac". Czyli co, wygrywa nie opowiadanie tylko screen/filmik który z nim prześlę? Na to by wynikało...
W takim razie nie wiem czy jest sens bym brał udział, będąc de facto szarą personą na forum gram.pl
Historyjkę zacząłem już pisać i mam nawet klimatycznego ss''hota, ale niezupełnie rozumiem na jakiej podstawie będą wyciągani zwycięzcy. Mógłby ktoś z organizatorów ten proces opisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować