Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dynamiczne wymiany ognia na nowym trailerze darmowego MMOFPS-a Repulse

11 postów w tym temacie

Fun fact: Repulse to tak na prawdę odświeżona wersja gry Genesis AD, wcześniej wydanej pod egidą ijji. Wersja od Aeria Games jest na prawdę nieznacznie poprawiona, dlatego też trochę śmieszne jest to że na stronie głównej można wyczytać iż jest to ''brand new fps''.

Miałem okazję pograć trochę w wersję od ijji i nie było rewelacji. Typowy, średni darmowy shooter tylko że więcej się świeci na ekranie. IMHO, lepiej poczekać na otwartą betę Blacklight: Retribution który jest co najmniej o klasę wyżej od większości darmowych strzelanek(wiem bo uczestniczę aktualnie w zamkniętych testach). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMO pewnie dlatego, że biega się po jakimś otwartym świecie, kupuje nowe bronie, gada z ludźmi, ale jak zaczyna się akcja to przenosi się na zamknięte pole z max. 16 graczami. Kilka gier już działa w ten deseń i wszystkie są MMOFPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 19:42, Undertaker napisał:

MMO pewnie dlatego, że biega się po jakimś otwartym świecie, kupuje nowe bronie, gada
z ludźmi, ale jak zaczyna się akcja to przenosi się na zamknięte pole z max. 16 graczami.
Kilka gier już działa w ten deseń i wszystkie są MMOFPS.


Nie w tym wypadku. Masz chat globalny i menu z którego możesz rozpoczynać mecze czy kupować ekwipunek. System o którym mówisz działa np. w grze CrimeCraft i sprawdza się faktycznie całkiem dobrze. Natomiast spór o to jakie gry są ''tylko'' FPS''ami a które zasługują na miano MMOFPS to totalnie inna bajka. Ja wszystkie te gierki wolę nazywać po prostu sieciowymi FPS''ami, dla mnie określenie MMOFPS jest takim troszkę chwytem marketingowym.. no ale to totalnie oddzielna dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... Engine widać, że jest z FEAR, przy którym spędzałem całe dnie i noce ;d Na pewno zagram w to MMO, chociażby z samej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować