Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Online Pass ma... datę przydatności

60 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2011 o 12:01, blackbeaver napisał:

a co do banów na forum jeśli to było sączenie
hejtu przez hejterowskie żmije to sam bym takiego zbanował i jeszcze przysłał łysych
panów do mieszkania, żeby go nauczyli uprzejmości :)


No ba, w końcu zwracanie uwagi devom na to, jak działa ich gra, jakie są (i gdzie występują) bugi, o tym, że sterowanie się nie spodobało, że gra chodzi słabo a nie powinna, że Origin wraz z przeglądarką to poroniony pomysł to przecież czysty hate i za to należy się ban na całe konto EA wraz z grami.

W końcu przecież wiadomo nie od dziś, że produkty EA są boskie, mają same dobre rozwiązania i nie mają błedów.
Ta, jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazdy produkt, posiadajacy ograniczona w czasie przydatnosc, powinien BEZWZGLEDNIE posiadac informacje o tym podana na opakowaniu. I to nie w rodzaju: "EA rezerwuje sobie prawo do zaprzestania swiadczenia uslugi bez uprzedzenia", tylko konkretnie, z podana data. W innym przypadku to jest zwykle oszustwo. Tak jak oszustwem stalo sie wlasnie sprzedawanie wydan premierowych przy okazji promocji na gry "classics", praktykowane m.in. przez Empik i sklepy wysylkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 10:46, TobiAlex napisał:

Pepsi od samego początku każdy kod ma jakąś datę ważności. Fakt, niektóre rok 2020, ale
jednak.


Nie każdy, a przynajmniej nie wszędzie jest to napisane. W ME2 online-pass (zwane też ładnie Cerberus Network) nie ma żadnej daty wyszczególnionej.

A co do newsa: chciałbym zobaczyć ten rage, gdyby rzecznik EA w przypływie niewytłumaczalnego słowotoku, oświadczył "Kupujcie premierówki, a jeśli chcecie sprzedać, to się streszczajcie". Ech, korporacje krok po kroku posuwają się coraz dalej - czasem tylko po to, żeby sprawdzić, czy wywołają burzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Henrar ogólnie mnie wyręczył w odpowiedzi, więc ja się streszczę do jednego zdania:

Ty tak poważnie? :|

@ Vojtas

Dołączam się do życzeń.
Przydałby się EA taki shitstorm na miarę "2012".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal se truć nerwy:CHAMY,NACIĄGACZE,ZŁODZIEJE i POJE*******Chcą uczciwych graczy a u nich ,,UCZCIWOŚĆ"to to żeby się jak najbardziej napaść.....EA zdradziło graczy.......Walić ich,oni dawno nas osr***** więc nie dziwie się dlaczego niektórzy są ,,nieuczciwi"jak sami nas okradają:/:(..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA raczej losu UBI nie podzieli. Niestety dla nas ma za mocne marki które bez względu na okoliczności raczej i tak będą się sprzedawać bo zawsze znajdzie sie wielu którzy marudzić nie będą.
Może kiedyś pójda na całość i gry w ogóle będa działać tylko określony czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 15:23, CrysisPl napisał:

Żal se truć nerwy:CHAMY,NACIĄGACZE,ZŁODZIEJE i POJE*******Chcą uczciwych graczy a u nich
,,UCZCIWOŚĆ"to to żeby się jak najbardziej napaść.....EA zdradziło graczy.......Walić
ich,oni dawno nas osr***** więc nie dziwie się dlaczego niektórzy są ,,nieuczciwi"jak
sami nas okradają:/:(..........


Wyluzuj, co ty tak spinasz dupę. Uspokój się z tymi przekleństwami.
Najpierw te bany teraz to, bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij się. Słyszałeś o czymś takim, jak "wolność słowa"? Bo ja tu widzę szczerą chęć jej odbierania (co, notabene EA już na swoich forach praktykuje).
Aha, do hejterów - EA = Activision. Koniec, kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup teraz, ale w ogóle .... chyba wiem co wybiorę ...

Sorry ale dla mnie nawet rok 2020 nie pasuje, do tej pory gram w gry z 1995 i starsze, rzadko bo rzadko na multi ale zdarza się

Coż, EA obejdzie się beze mnie, Ubi już od ponad 2-3 lat nie zyskał na mnie i nie zyska, EA tropi ślady Ubi, a ja siedzę i czasu nie mam by grać w te wszystkie gry, które kupuje na GoG''u czy Humble Bundle''ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować