Zaloguj się, aby obserwować  
saliel

Serwer WWW - Pliki MP3

31 postów w tym temacie

To jesli jestes pewny, ze lamia prawo to zglos to na Policje. W koncu jestem PEWNY, ze na pewno masz dowody, ze ich dzialalnosc jest nielegalna, prawda? Prawda? No bo jesli tylko _przypuszczasz_ to nie ma o co kopii kruszyc ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 13:44, Domek napisał:

>


A skoro ktos uwaza ze ma wielu kolegow? Wiesz, mozna powiedziec ze cala polska to kogos koledzy i moze im to skopiowac...ja tam muzy raczej malo slucham wiec niewiem, no ale co by bylo jakby tak sobie ktos uwazal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 14:10, kNOT napisał:

Zbanować Cię kolejny raz?


Mogę być w błędzie i nie mnie o tym decydować, ale chyba w wypowiedzi kolegi SD4HJ nie ma nic sprzecznego z regulaminem - chyba że podciągasz to pod "działanie które nie-wprost może być uznane za propagowanie piractwa" co IMHO jest takim samym nagięciem regulaminu jakim nagięciem prawa jest twierdzenie, że człowiek któremu (hipotetycznie) udostępniliśmy jakiś plik jest naszym znajomym. Mimo że mieszka, powiedzmy, 300 km od miejsca w którym my żyjemy i nigdy nie widzieliśmy go na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 14:09, SD4HJ napisał:

A skoro ktos uwaza ze ma wielu kolegow?


To nie chodzi o to co kto uważa. No ale jeżeli masz dobrego prawnika i obronisz w sądzie stwierdzenie, że cała Polska to Twoi koledzy - to powodzenia oczywiście.

Moim zdaniem byłoby to cokolwiek trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak by wyglądała sytucja, jakby dostęp do strony byłby zabezpieczony hasłem (dla bezpieczeństwa zakodowanym w MD5). Hasło znali by tylko koledzy. To chyba coś zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 16:03, myniekka napisał:

A jak by wyglądała sytucja, jakby dostęp do strony byłby zabezpieczony hasłem (dla bezpieczeństwa
zakodowanym w MD5). Hasło znali by tylko koledzy. To chyba coś zmienia?


Być może - ja nie jestem prawnikiem. Ale w takim wypadku zawsze istnieje ryzyko, że kolega przekaże hasło swojemu koledze, którego Ty nie znasz - w tym wypadku odpowiedzialność byłaby Twoja. Bo - o czym chyba jeszcze nie napisałem - tak otrzymanych plików / płyt nie można oczywiście przekazywać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2006 o 13:38, SD4HJ napisał:

Wiec czemu nie sa likwidowane programy P2p

A podaj sposób jak to zrobić, jeśli nie trzeba teraz nawet mieć wyspecjalizowanego serwera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W koncu np. takiego linuxa (waga 4.7GB np) czasami mozna

Dnia 03.05.2006 o 13:42, Piotrek K. napisał:

szybciej sciagnac korzystajac z torrenta anizeli z przeciazonego serwera...

Bo po to stworzono terrenty. Dokładnie do ściągania obrazów iso Debiana ( taka dystrybucja Linuksa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 13:39, Domek napisał:

Jeżeli chodzi o iTunesy to w Polsce one nie działają jeszcze, więc dyskusja byłaby czysto akademicka.


Właśnie chodzi mi o taką czysto akademicką dyskusję. Do założenia konta w iTunes''ach niezbędna jest jedynie karta kredytowa lub debetowa wydana przez bank gdzie iTunes''y działają (albo ewentualnie kupowane w sklepach karty zdrapki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 17:04, Klimos napisał:

Właśnie chodzi mi o taką czysto akademicką dyskusję. Do założenia konta w iTunes''ach niezbędna
jest jedynie karta kredytowa lub debetowa wydana przez bank gdzie iTunes''y działają (albo
ewentualnie kupowane w sklepach karty zdrapki).


Mój głos w tej czysto akademickiej dyskusji brzmi: nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować