Zaloguj się, aby obserwować  
4YoU

TURNIEJE HOM&M5

149 postów w tym temacie

Teraz przeczytajcie. Bo wtedy nie chcąco nacisłem za szybko ENTER. I właśnie jeśli tak się zdarzy że ktoś ucieknie podczas walki to w jego miejce wchodzi gracz rezerwowy.Oto oni:
9. eL Fron -> eLFron1988 -> Jhora ( Academy )
10. Napek -> Napek85 -> Deirdre (Necropolis)
Czyli jak jeden ucieknie(w co wątpie) to wchodzi eL Fron , a jak następny ucieknie(w co jeszcze bardziej wątpie) wejdzie Napek.
P.S. Jak wam się podoba moja tabela?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinno się znaleźć 16 graczy(może by dać nowego posta o tym turnieju na standardowym forum HOMMV?). Gdy będzie 16 (+ ze 2 rezerwowych) sprawę zamknąć , ustalić datę i godzinę i do boju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w demie jest opcja ''Special Hero Trail'', nie do odhaczenia, z przypiskiem o EK.
Może to mały szczegół, ale w info o EK wydawanych na zachodzie obecność tegoż jest odnotywana (także w Jaskini Behemota o tym piszą). Ale akurat cdproject nawet o tym nie wspimnał ( z tego co mi wiadomo ) - dlatego o to pytałem (ale zważywszy na to ,że nawet nie wspominają nic o dacie premiery, taki stan zbytnio nie dziwi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę
turobert1 -> turobert1 -> Eruina ( Warlock )
Żeby nie było samych Klaus wybieram Eruina . Będzie ciężko wygrać ale dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jatez sie pisze jakby co

1haker2 - >songoz0 - > ???

Tylko jeszcze nie wiem kogo wybiore, ale jakby co to jestem juz zapisany heh :)))

Naprawde fajna sprawa z tym turniejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli:
Walka będzie normalna , na terenach INFERNO, w sobotę o 20.00 na 5 serwerze.Lista graczy która na pewno wystąpi to :
1. Mike1292 -> Mikes_PL -> Klaus(Haven)
2. morthi -> Beerfield -> Deidre (Necropolis)
3. FireSniper -> Firesniper29 -> Klaus(Haven)
4. 4YoU -> heroesVFAN -> Klaus(Haven)
5. tKoeman ->Talossan -> Eruina(Dungeon)
6. Ziom22 -> Tarasek1 -> Klaus(Haven)
7. Ufo2 -> Ufo210 -> Klaus(Haven)
8. pilaf076 -> pilaf076- > Klaus(Haven).
Zaś lista graczy rezerwowych(,którzy muszą czekać do 16 graczy) to:
9. eL Fron -> eLFron1988 -> Jhora (Academy)
10. Napek -> Napek85 -> Deirdre (Necropolis)
11. turobert1 -> turobert1 -> Eruina (Dungeon)
12. 1haker2 - >songoz0 - > ???(nie podanie 1 bohatera)
Więc gracze którzy mają już pewne miejce w grze już wiedzą z kim walczą(1 na 2, 3 na 4, 5 na...), a "rezerwowym" pozostaje czekać jeszcze na 4 graczy. Gdy już będzie tych 16 zamykam listę, więc proszę nie zwlekać.
Proszę prze czytać mój podpis, gdyż dodałem jeden nowy punkt do zasad gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak chcesz to wszystko zsynchronizować? Mam na myśli ustalenie kanału, potem zapanowanie nad chaosem, jaki pojawi się już w rozmowach na kanale. Na chwilę obecną ja sobie tego nie wyobrażam, biorąc pod uwagę fakt, że trochę nieskładnie piszesz (bez urazy:P)

PS. Zechciej, odpisując, używać przycisku "odpowiedz", bo chciałbym wiedzieć kiedy jest post kierowany akurat do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy piszę do kogoś to nad moim postem pisze "to jest odpowiedź na..."(tak jak zawsze gdy ktoś odpowiada na czyjeś posty. MYŚLENIE NIE BOLI, NAPRAWDĘ), a jak do wszystkich zainteresowanych danym tematem to nad moim postem nic nie pisze. W ogóle łatwo zakapować do kogo piszę." nieskładnie piszesz"- mógłbyś podać przykład. No może ten jeden błąd z "prze czytać" bo jak każdy wie to się razem pisze, każdemu się może zdarzyć za szybko nacisnąć SPACJĘ. KONIEC OFF-TOPPA
"Jak chcesz to wszytko zsynchronizować?!"- proste! Kanał(o serwer CI chodziło) jest już ustalony(5 - tak dla tych którzy by nie wiedzieli), a na chaos nie liczę, bo liczę na WASZĄ inteligencję i myślę że nie będzie co chwila tekstu typu "KIEDY JA BĘDĘ WALCZYŁ?!". W ogóle ja będę wszystkich wywoływał, tak dla ułatwienia i wszystko pisał. I każdy będzie wszystko wiedział i będziemy się wyśmienicie "bawić".Taki mam zamiar. Dobry?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i tak sobie myślę czy żeby FINALIŚCI nie walczyli ze sobą z 2 lub 3 walk?!?? Co wy na to?! Bo jakby była tylko 1 walka to ktoś by mógł mieć szczęście(z inicjatywą), a jak już będą te 2/3 walki to już nie szczęście, lecz taktyka jedynie pomoże. No ale nie jestem pewien, więc się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 22:23, 4YoU napisał:

A i tak sobie myślę czy żeby FINALIŚCI nie walczyli ze sobą z 2 lub 3 walk?!?? Co wy na to?!
Bo jakby była tylko 1 walka to ktoś by mógł mieć szczęście(z inicjatywą), a jak już będą te
2/3 walki to już nie szczęście, lecz taktyka jedynie pomoże. No ale nie jestem pewien, więc
się pytam.


Ja jestem za tym, aby były dwie walki, a gdy po nich bedzie remis ( 1 - 1 ) wtedy zawodnicy beda walczyc po raz trzeci. Mysle ze to bedzie najbardziej sprawiedliwe.
Kto jest za takim systemem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że zwycięzcy nie można wyłonić po jednej walce. Powinny być co najmiej dwie walki, a w przypadku remisu dogrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wystarczy po 1 walce - gdy walka jest wyrównana może trwać nawet 15-20 min.
Cały turniej trwałaby wtedy za długo.
Jeśli chodzi o finał to mogą być 2 albo 3 walki , ale raczej tylko wtedy gdy będzie walczyło 2 tych samych geroji-
przy 2 różnych inicjatywa i reszta będą się zawsze tak samo różnić i powtarzanie tylko z tego powodu nie ma zbytniego sensu.
Ważne jest aby się uzbierało 16 graczy - 8 to trochę za mało.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już zapewne wiecie "se" trochę poczekamy na polską premiere(dla mnie spoko,gdyż wolę mieć "dopolonizowaną" grę na którą czekam już 3 lata), więc turniejów na 100% będzie więcej niż 1,no chyba że uczestników nie będzie. Acha! I jeszcze coś. Jutro już sobota więc się pytam o której ten turniej. Czy o 20.00?! Czy o której? Bo chcę tak godzinę wcześniej zamknąć listę. A! I znowu jeszcze coś. Można już grać w POLSKIEJ wersji językowej dema, dzięki temu patchu:
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1255 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2006 o 18:02, 4YoU napisał:

1,no chyba że uczestników nie będzie. Acha! I jeszcze coś. Jutro już sobota więc się pytam
o której ten turniej. Czy o 20.00?! Czy o której? Bo chcę tak godzinę wcześniej zamknąć listę.

Jako , że jesteś organizatorem turnieju to proponuję zrobić tak : zebrać maile od wszystkich chętnych i wyznaczyć początek turnieju mailem i ogłosić dodatkowo na tym forum . Nie ma się co pytać czy ta godzina pasuje bo i tak się wszystkim nie dogodzi .
Jako że TY podjąłeś się organizacji turnieju to Ty stawiasz warunki np :
Sobota godzina 20:15 rozpoczęcie turnieju , wszystkich zgłoszonych zapraszam na server
...... godzina 20:00 i już . 15 minut na organizację i spóźnialskich powinno wystarczyć .
turobert1@wp.pl
11. turobert1 -> turobert1 -> Eruina (Dungeon)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować