Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGA 2011: Tak wygląda The Amazing Spider-Man!

18 postów w tym temacie

"Trudno zatem wyrokować, czy Beenox zdąży w przeciągu zaledwie kilku miesięcy przygotować sensowną produkcję."
Przestańcie pisać takie głupoty bo się słabo robi. Gra MUSIAŁA być przygotowywana od DAWNA będąc w takim stadium na trailerach, te parę miesięcy mają na dokończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 04:13, Kadajo napisał:

He no to już wiadomo o czym będzie film ;) Zapowiada się fajnie...


przykro mi. studio zrobiło gre z niezależną fabułą od filmu. nie wiesz nadal co dokładnie będzie w filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem...

Spoiler


Głównym protagonistą to ma być proto-goblin, postać lizarda ma być tylko blado wprowadzona jako ewentualna droga an sequel jeśli film nie okaże się porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj panie komiksy zanim zaczniesz bzdety wypisywać :)


Swoją drogą - poczekamy zobaczymy, mam przeczucia, że to będzie kolejny mierny tytuł jak Web of Shadows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólne uniwersum [czyli w skrócie okresy golden age, silver age, modern], takich rzeczy jak na tym trailerze w komiksach było niemało.

Ale tak pierwszy z brzegu ze starej oryginalnej serii - issue z bodajże 1960 jeśli dobrze pamiętam o tytule "The Terrible Treat of Living Brain".
Tudzież całe tuziny numerów gdzie protagonistą jest Dr. Octopus i jego mechaniczne twory.
Ewentualnie serie gdzie główne skrzypce grają wrogowie spidera uformowani w "Sinister Six", tudzież seria "Secret Wars".

My point is... takie akcje jak na trailerze wcale nie odbiegają od normy w tym uniwersum, nie wiem więc o co bicie piany =)

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 19:42, Pietro87 napisał:

My point is... takie akcje jak na trailerze wcale nie odbiegają od normy w tym uniwersum,
nie wiem więc o co bicie piany =)


O jeju, o nic. Chciałem się zapytać bo się tym specjalnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2011 o 21:23, peter000 napisał:

O jeju, o nic. Chciałem się zapytać bo się tym specjalnie nie interesuje.


Nie no spoko, ot taka trochę przedwczesna nagonka na grę w produkcji - uznałem za lekką przesadę =)
Chociaż sam nie daje tej produkcji wiele szans, ale chciał bym się bardzo pomylić [w sumie od Spider-Mana 2 na PS2 i potem Ultimatea tez na PS2 nie było dobrego pająka w sand-boxie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok. Tamten komentarz był trochę żartem :) Co do braku dobrego pająka to się zgadzam. Na tą część specjalnie nie liczę bo poprzednie części tego studia nie były wybitne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować