Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

APB Reloaded radzi sobie wybornie

9 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2011 o 09:30, Undertaker napisał:

Taki sam syf, jaki był w dniu premiery. Żałuję wydanej kasy, włączyłem F2P żeby
sprawdzić co dobrego przynieśli do gry - nic. Dziękuję, dobranoc.

Ciekawe kiedy TOR przejdzie na model f2p... Obstawiam, że za rok-półtora. A jak wy myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2011 o 09:44, Janek_Izdebski napisał:

Ciekawe kiedy TOR przejdzie na model f2p... Obstawiam, że za rok-półtora. A jak wy myślicie?


Raczej nie tak prędko, EA włożyło w ten projekt niewyobrażalne pieniądze i będzie chciało je odzyskać. Poza tym, sam fakt, że dystrybutorem jest EA powinien dać do myślenia, gra nie przejdzie na f2p nawet za 20 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;) nie porównuj ToRa do APB, według mnie ToR pożyje z abonamentem znacznie dłużej niż chociażby AoC. Osobiście mam nadzieje, że nie przejdzie na system F2P, bo w takich przypadkach i tak musisz płaci aby mieć pełen dostęp do zawartości gry i często wychodzi nawet więcej niż zwykły miesięczny abonament, przynajmniej na polskie warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi skąd Ty masz te informacje? Jak tak dalej pójdzie do APB Reloaded będzie drugim failem. Już zostały zwolnione / zmienione osoby odpowiedzialne za produkcję, bo wprowadzane przez nich zmiany wołają o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 11:29, TobiAlex napisał:

Pepsi skąd Ty masz te informacje?


Przecież Pepsi nie poda Ci linka bo to wg. niego bez sensu. Tylko nie wyjaśnił mi czemu.

Oryginał newsa jest tutaj: http://www.gamespot.com/news/apb-reloaded-apprehends-3-million-players-6347710?tag=result%3Btitle%3B0

@Pepsi
Widzisz? Kolejne pytanie. I nadal uważasz, że Twoi czytelnicy nie zasługują na podawanie źródła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyferki mają się nijak do rzeczywistości - pod odpowiednią komendą można sprawdzić ile jest na danym serwerze, a takich mamy 5-6.

@Skwark
ToR jest tytułem stratnym, patrząc na koszt produkcji. Nie odrobi tego szybko. Do tego tytułu przyjdą ludzie z SW:G i garstka z zewnątrz. Na taki koreańskopodobny twór jest tłok.

Podzielam połowicznie pesymizm TobiAlexa. W grze zasadniczo nic nie robią(od ostatni spory 300MB patch). Jakby nie patrząc - trzeba wpierw takie rzeczy umieć robić.

Ja od tygodnia gram - nie płacę, nie wymagam(a dziwne itemy są horrendalnie drogie). Rosjanie dominują w grze pod względem ilości ludzi. Na 10 osób(w moim przekonaniu) to 6 pochodzą stamtąd. Nie zapowiada się, aby główna grupa społecznościowa miała odejść.
Pograć przyjemnie to można, u mnie to głównie na osiągnięć na Steamie. Lecz bycie jakimś ''fajnym ziomkiem'' na serwerze, w tym tytule, to nie jest powód do dumy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować