Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt polskim dystrybutorem gry ArcaniA: Upadek Setarrif na PC

31 postów w tym temacie

No proszę te 39 zł to dobra cena za taki "dodatek", mam nadzieje że przynajmniej za dubbing się zwróci bo tu muszę pochwalić CD projekt za to że są konsekwentni w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@rwiel
CD Projekt wydaje Risen 2? Od kiedy?

@AldaeR
Ano, i to jeszcze do tych, co z piractwem mają tyle wspólnego, ile ja z lataniem na F-117A.

@lis_23
Nie będę ukrywał, ale mi też. I grę przeszedłem :) Przeszedłem też "gównianego" Dragon Age II, za to do dziś "świetny" Wiedźmin 2 leży w trzecim akcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do tej pory zaluje zakupu gothica 4 i nigdy wiecej nie kupie nic co w nazwie bedzie mialo "arcania", nawet za darmo tego nie wezme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2011 o 13:31, TobiAlex napisał:


@lis_23
Nie będę ukrywał, ale mi też. I grę przeszedłem :) Przeszedłem też "gównianego" Dragon
Age II, za to do dziś "świetny" Wiedźmin 2 leży w trzecim akcie...


Ja i Arcanię i Wiedźmina 2 przeszedłem z zapartym tchem, za to RPG roku - TESV jak na razie nie ruszany od trzech tygodni, Batman i nowy Assassin''s, ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 12:46, rwiel napisał:

Mogliby Risen 2 spolszczyć w całości a nie to dziadostwo…


Risena wydaje Cenega, nie CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 14:25, lis_23 napisał:

O, jeszcze cena bardzo przystępna - 40 zł, więc na pewno zakupie.


Zgadza się, cena bardzo kusi. Już myślałem, że dowalą 59 zł jak to mają w zwyczaju za dodatki. No cóż, podstawka nie była zła, ale uproszczenia względem normalnej sagi Gothic bardzo biją po oczach. Sterowanie też słaby, grafika ładna. Modele postaci w tym orków brzydkie.. Gorszę nawet tych znanych z G3. Ogólnie dla poznania końca historia można pograć, ale drugie pytanie się nasuwa.. Po co ? Skoro to nie jest kontynuacja Gothica 3 :D Co z tego, że jest tam bezi z poprzednich części ? :) EE tam.. szkoda sobie psuć smaku, jak wyjdzie prawdziwy G4. Mrau :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to padaka. CDP naraża się na straty i szczerze mówiąc wcale mi ich nie szkoda(chyba że wcześniej podpisali umowę na wydanie tego chłamu zanim zobaczyli w co się pakują) bo wystarczyło tylko przeczytać komentarze polskich graczy aby się przekonać że ta gra nie ma racji bytu na polskim rynku i mało kto zdecyduje się na kupno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 13:57, Moooras napisał:

Risena wydaje Cenega, nie CD Projekt


Chciałem kupić. Cenega jak zawsze najlepsze tytuły wybiera i polonizacji na konsolach nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 14:31, vegost napisał:

> O, jeszcze cena bardzo przystępna - 40 zł, więc na pewno zakupie.

Zgadza się, cena bardzo kusi. Już myślałem, że dowalą 59 zł jak to mają w zwyczaju za
dodatki. No cóż, podstawka nie była zła, ale uproszczenia względem normalnej sagi Gothic
bardzo biją po oczach. Sterowanie też słaby, grafika ładna. Modele postaci w tym orków
brzydkie.. Gorszę nawet tych znanych z G3. Ogólnie dla poznania końca historia można
pograć, ale drugie pytanie się nasuwa.. Po co ? Skoro to nie jest kontynuacja Gothica
3 :D Co z tego, że jest tam bezi z poprzednich części ? :) EE tam.. szkoda sobie psuć
smaku, jak wyjdzie prawdziwy G4. Mrau :D


Cóż, mi się Arcania bardziej spodobała niż G3 - tegoż nie ukończyłem ze względu na bugi uniemożliwiające wykonanie danego questa a gdy chciałem do gry wrócić okazało się, że wersja po kilku pattchach, które miały ją naprawić, działa u mnie o wiele gorzej, niż edycja premierowa ( znikające obiekty, postaci, migające otoczenie, obrót myszką trwający nawet minutę ) - z Arcanią nie miałem takich " przebojów ", dograłem tylko parę modów / np. żeby kamera nie oddalała się podczas walki / i było git.
Ogolnie, bardzo spodobał mi się wygląd i spójność świata gry, z ktorego wywaliłbym własnie tę dżungle, która pasuje doń, jak pięść do oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować