Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Remake Little Big Adventure potwierdzony! Autorzy serii nie wykluczają powstania trzeciej części!

15 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Kojarzycie dwie części przygodówki Little Big Adventure? Jeśli odpowiedź brzmi "tak" to śmiało podskoczcie w tej chwili z radości - już w wkrótce zagracie w remake pamiętnej "jedynki"!

Przeczytaj cały tekst "Remake Little Big Adventure potwierdzony! Autorzy serii nie wykluczają powstania trzeciej części!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę ucałować autora newsa. Serio. Nie wyobrażam sobie gry, której remake sprawił by mi większą radość. Jedna z najbardziej pozytywnych gier mojej młodości.

"Long live the venerable Dr. FunFrock, the one who saved us from all the superstitions."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie fajnie autor widać nie wie co zrobił. Po prostu otworzył puszkę pandory zaczynając nowy rok od takiej cudownej informacji.

Liczę na to że w następnych dniach poda datę premiery Beyond Good and Evil 2 a może nawet kolejnej części Planescape Torment. Oby to nie były pobożne życzenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech wypuszczą odświeżoną wersję. Wreszcie miałbym pretekst, żeby przejść grę, o której tyle dobrego się naczytałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością. Jedynka była chyba pierwszą oryginalną grą, na dodatek nabytą na warszawskiej gambleriadzie. Prawdziwy klasyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=73247&pid=8 ;)
Bardzo, bardzo ale to bardzo się cieszę!

Marzyłem żeby znów w to zagrać. I każdy kto ukończył dwójkę wie że trzecia cześć powinna powstać! Co do gameplay-u wydaje mi się że pasuje bardziej do obecnych czasów niż wtedy ;) Sorry za chaos ale bardziej mogła by mnie ucieszyć chyba jedynie zapowiedź Homeworld 3 lub Half-Lifa 3 ;) Wiem że to tylko remake ale daje szansa na stworzenie kolejnych części! Naprawdę ta seria jest wiele warta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 21:49, maurras napisał:

Czekam z niecierpliwością. Jedynka była chyba pierwszą oryginalną grą, na dodatek nabytą
na warszawskiej gambleriadzie. Prawdziwy klasyk.


Byłeś w Capitolu? :) Ja tam wtedy kupiłem oryginalnego Alone in the Dark :) Jedne z najfajniejszych targów jakie kiedykolwiek były :)

@news

Genialna wiadomość :)
Teraz tylko jedno pytanie: kiedy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjne info! Też nie mogę się doczekać :)

Jeszcze chciałbym w dobrym 2D zobaczyć takie tytuły jak "Gobliins" czy "Monkey Island"(jakościowo trójka była najlepsza).

Rayman: Origins dla przykładu wygląda genialnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież dwie części Monkey Island doczekały się niedawno odświeżonych edycji specjalnych :)

Świetnie, że zrobią remake Little Big Adventure - to był naprawdę mocny tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 08:45, Phobos_s napisał:

Byłeś w Capitolu? :) Ja tam wtedy kupiłem oryginalnego Alone in the Dark :) Jedne z najfajniejszych
targów jakie kiedykolwiek były :)

Niestety nie, na gambleriadach byłem dopiero, gdy te zaczęły już odbywać się na Torwarze. Mam z nich miłe, dziecięce wspomnienia i odświeżenie LBA wprost do nich nawiązuje. Przez ogromny sentyment liczę ogromnie na ten rimejk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować