Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy gry Hitman: Absolution zastanawiali się nad kooperacją

18 postów w tym temacie

Pamiętacie Splinter Cell: Chaos Theory? Pewnie po zapowiedzeniu coopa nikt nie wyobrażał sobie wspólnego skradania. Wspólne rozpracowywanie zleceń z kumplem jako agent 23 i 69 (bo 47 pracuje sam) na pewno mogłoby być szalenie emocjonujące i ciekawe. Szkoda, bo te gry oferujące coopa których jest pod dostatkiem zwykle oferują wspólną rozwałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie wyobrażam, ale w postaci agenta przeciwko agentowi, którzy mają na danych terenie w stylu (sandbox) te samo zlecenie. Czyli dwóch agentów przeciwko sobie i cała reszta przeciwko nim oraz JEDEN CEL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 21:39, Big_Boss napisał:

Wspólne rozpracowywanie zleceń z kumplem jako agent 23 i 69
(bo 47 pracuje sam) na pewno mogłoby być szalenie emocjonujące i ciekawe. Szkoda, bo
te gry oferujące coopa których jest pod dostatkiem zwykle oferują wspólną rozwałkę.


Kurcze, właśnie tak sobie pomyślałem :) Wręcz uwielbiałem Splinter Cella i wszystkie Hitmany, choć poziom trudności w SC był zupełnie znikomy do Hitman''a. A kiedy wyszło SCCT to zakochałem się w co-opie i namawiałem wszystkich znajomych do gry ze mną. Hitman z Co-Opem, jako zupełnie dwóch innych agentów był by super :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 11:57, Kerethzimierz napisał:

W Blood Money 47 pokazał, kto tu jest górą.


W Blood Money akurat 47, chcąc nie chcąc, nie działał sam :P Jakiś Co-Op z Dianą w roli pomocnika? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam a w niektórych grach wręcz KOCHAM CO-OPY^^XDAle nie popieram NICZEGO wpier******* na siłe więc mam nadzieje że wyjdzie to grze na dobre jeśli już ma być:/Good Luck;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, jak się do grania nie znajdzie nikogo naprawdę ogarniętego to taki coop wygląda jak pół dupy zza krzaka więc dobrze, że go nie będzie. Wolę sam przechodzić jedną misję na miliard sposobów niż z kumplem, któremu znudzi się to po godzinie i zacznie mi psuć rozgrywkę. Hitman to akurat nie tytuł do coopa, zdecydowanie lepiej coop sprawdza się tam, gdzie jest duża akcja, bądź w ogóle nie posiada się w rękach jako takiej broni (portal 2 etc)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować