Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polski FPS Cargo 3 obnażony na nowym filmie z fragmentami rozgrywki

30 postów w tym temacie

A cóż to? Skąd się to wzięło, że tego wcześniej nie widziałem? ;) Po filmiku widać, że twórcy raczej "Ameryki nie odkryją", ale zawsze to miło, że coś nowego się w naszym kraju pichci. Oby w miarę strawne wyszło, bo jak widzę polską "dedspejsową" produkcję, to mnie dziwne ciary po plecach przechodzą i to raczej nie z ekscytacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko to jest dopiero pierwszy trailer a sama gierka pewnie jest na początkowym stadium produkcji.
Narazie interesuje mnie nazwa tego dubstepu, który leci w tym trailerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się dowiedzieć co to za kawałek dubstepowy leci w tym trailerze. Im dłużej go słucham tym bardziej mi się podoba. A co do samego trailera to nie ma co się gorączkować, to dopiero pierwszy trailer a gierka jest pewnie w początkowej fazie produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 12:01, janek2033 napisał:

Muszę się dowiedzieć co to za kawałek dubstepowy leci w tym trailerze. Im dłużej go słucham
tym bardziej mi się podoba. A co do samego trailera to nie ma co się gorączkować, to
dopiero pierwszy trailer a gierka jest pewnie w początkowej fazie produkcji.



Na pewno samplowany z Rubber Johnny Aphex Twina, pisałem do twórców Cargo 3 na maila o ten kawałek, ale napisali że przez jakieś prawa autorskie nie mogą jeszcze napisać co to jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakaś kpina. To wogóle nie powinno wyjść. Widać że robi to podrzedne polskie studio. Mi wstyd było by twypuszczac na rynek takie coś. Panowie z vinci games mamy rok 2012 a wy na unrealu engein wypuszczacie gre:P:P Popatrzcie może jak wyglądają teraz gry. Wymodelował ktoś obiekt i powielił go 100 razy na tym rzecz niepolega aby zrobić lokacje i wydoić pieniądze od naiwnych graczy . Mam nadzieje że ten shit wpogóle nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 19:00, TigerXP napisał:

Teraz tylko sci-fic shit dla dzieci. Gdzie sie podzialy takie filmy
jak Alien albo Event Horizon?

Sprawdź jeszcze naprawdę niezłe Pandorum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2012 o 12:47, Daelor napisał:

Sprawdź jeszcze naprawdę niezłe Pandorum.


Widzialem, naprawde fajny sci fiction w starym dobrym stylu. Niestety takich filmow jest coraz mniej. Wszystko rozbija sie o kase, wola zrobic film o jakichs tanczacych amerykanskich niedorozwojach, ktorego wyprodukowanie bedzie 5x tansze, a zarobia 2x wiecej.
Teraz czekam na prometeusza, w dalszych planach licze na nowego riddicka, mam nadzieje ze sie nie rozczaruje.
A do reszty, mi tutaj dubstep sie podoba ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować