Zaloguj się, aby obserwować  
Hamynelypham

Warhammer 40,000 Dawn of War : Dark Crusade

65 postów w tym temacie

Witam, zapewne fani w40k dow wiedzą, na E3 zostanie zaprezentowany drugi dodatek do DoW, nazwany Dark Crusade. Doda 2 nowe rasy (Necroni i Tau), nową kampanię (z tego co wiem kampanii podbijamy planetę). Czego oczekujecie od dodatku, co o nim wiecie? (sam trochę wiem, a nuż ktoś wie więcej? ;P) I tu mam też pytanie, czy nie wiecie może czy i kiedy Cd-Projekt wyda polską wersję Dark Crusade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie albo równocześnie z premierą angielskiej wersji, albo parę dni po niej. Ludzie, jeszcze mnóstwo czasu! Oceny poprawiać! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee wątpie żeby tak szybko dali demo ;p prędzej pojawi się gdzieś w czerwcu albo w lipcu noo najwyżej stawiam że we wrześniu :] w każdym bądź razie mogli by już zbierać materiał na drugą część gry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Jak to zwykle bywa, na forum Relica prowadzona jest ciekawa dyskusja, na temat materiałów prasowych o Dark Crusade z E3, min. pytania kiedy zostaną one opublikowane. Generalnie będzie tak, że materiały z E3 zostaną opublikowane w ciągu kilku tygodni. I nie liczmy na wiele, ponieważ THQ jest zajęte promowaniem nowych gier, a Dark Crusade jako dodatek nie jest traktowany przez markietingowców zbyt łaskawie. Czyli generalnie demko będzie nabliżej za jakieś kilka tygodni, a premiera za jakieś 4 miesiące ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 19:45, Dyzio Diablo napisał:

Na razie nie wiadomo nawet kiedy wogóle wyjdzie Dark Crusade ;)

Prawdopodobnie we wrześniu, aczkolwiek dokładny dzień nie jest znany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.dow-darkcrusade.com/ - to jest strona dodatku

http://s11.invisionfree.com/dowwa/index.php?act=idx - a to jest strona forum o dow i wa - mozecie tam znalezc interesujace was repy z danymi rasami. Poznac nowych graczy polskich. Nowinki o wa, jaki i wlasnie tym dodatku. Nowe wiesc i wychodzacym patchu 1.5 i jakie zmiany maja nadejsc :) Forum liczy ponad 70 graczy - nie straccie okazji i sie z nim zapoznajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demo ma 1 września(czyli jutro) być do ściągnięcia na www.fileplanet.com. Ale z tego co słyszałem ta stronka to coś takiego jak gry-online czyli jest płatna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. Ten temat istnieje zdecydowanie dłużej niż tamten, i wszyscy go olewają :P A po wyczytaniu tam o Łowcach Smoków zwątpiłem w znajomość uniwersum świata Wh40k u forumowiczów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo oh...demo ?!
Gdzie jestes...bo na gram.pl niema o tobie wiesci !!!
A moze na sewerze FTP twa osoba niepomieci ?

Po zdobyciu i instalacji rzeczonego dema szok ...dawno takiej grywalnosci nie doswiaczyłem w grze :)
Tak zaczeły sie miłe minuty .Leczy duzej w tej euforii przebywał jakowes majaki "ale" zblizały nieublaganie O_o .
Coż ,ze przybyło z odmetów kosmicznych czelusci dwoje niezanych ras ,ktore wprowdzaja do zycia duzo inwencji .
TAU mechy i transgeniczne istoty pod swym sztandarem zebrały ,a wszystko cybernetycznymi okowami spajały.Swa technologia dech zapierały lecz obrony skutecznej nie miały bo THQ na struktury takowe pozałowamy!!!
Jesli obce Ci smutki w stapa do niecodzienej Necronów grupki.Oni to dziarska druzyna co wszystkich w koło wycina.W leb ...w leb krocza ,a ich wpolarowane czaszki na horyznocie migocza.Ciewe z nich istoty lubia zbierac rozne zwłoki choc metalem nie wzgardza .W całosci sa z metalu to im oczyska jakas zielenia sie pala,a tej całej rdzy niedaja.
Czas wysnuc wnioski bo ktos krzyknie "Czy on niejest boski" .
"Warhammer 40,000 Dawn of War : Dark Crusade" to hit pewne jest .
Tylko tego czemu niema strutor obronych ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Skwarek pl

Niewczuwaj sie tak bardzo w role przewodnika bo pikawa ci siadzie oraz kabelki przepala sie :(
Trza bedzie dzwonic po łodzkie pogotowie X\

Wracajac do tematu gry ...dziwne jest piodejscie autorów do tematu struktor obrony .Imperium macala game wierzyczek i min ,a przeciesz Tau stoja na wrzej technologicznie .
Dla mnie to bedzie duzy minus tego dodatku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować