Zaloguj się, aby obserwować  
elTadziko

Dziedzictwo

50 postów w tym temacie

Ja dobiero niedawno zaczalem czytac "Eragona" i jak narazie troche mnie zanudza. Bycmoze poznierj akcja sie troche bardziej rozkreci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 19:08, Galadin napisał:

> kolesie co z wami czemu nie piszecie?!

Zonk? Po co spamujesz? O czym mają pisać? Przecież nie każdy siedzi przed tym forum i klika
odśwież żeby zoabczyć czy ktoś nie napisał!

Co do plakatu - pewnie będzie jeszcze ładniejszy, ten to napewno próbka, ale mi się podoba,
nie mogę się doczekać filmu!

przestan pisac ze spamuje bo to nader wkurzające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 19:37, Donki napisał:

Ja dobiero niedawno zaczalem czytac "Eragona" i jak narazie troche mnie zanudza. Bycmoze poznierj
akcja sie troche bardziej rozkreci...

a gdzie jestes teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 11:15, xywka 1 napisał:

przestan pisac ze spamuje bo to nader wkurzające!


Post typu: "kolesie co z wami czemu nie piszecie?!" to raczej spamowanie. Gdyby tutaj był jakiś bardziej wrażliwy moderator...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytam sobie Najstarszego i taka... smutna ta ksiązka :( Ludnośc opuszczająca rodzinna wioske, ostatni jeździec któremu zostało niewiele życia, konflitk Aryi z matką itp

kilka zdarzeń było nie logiczne. np. śmierc Muragatha i Bliźniaków i Ajihada to było takie dziwne, nie pasujące.

z tego co wiem dziedzictwo to trylogia. A więc czy 3 tom jest już napisany?? i jaki ma tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 15:40, Arar napisał:

z tego co wiem dziedzictwo to trylogia. A więc czy 3 tom jest już napisany?? i jaki ma tytuł?


3 tom jest pisany,zadne info chyba o nim nie wycieklo.Spekuluje sie ze tytul bedzie brzmial "Empire" ;) I w zasadzie nic wiecej nie wiadomo,no moze procz tego,ze pewnie bedzie happy-end :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 15:51, Kamiloos napisał:

3 tom jest pisany,zadne info chyba o nim nie wycieklo.Spekuluje sie ze tytul bedzie brzmial
"Empire" ;) I w zasadzie nic wiecej nie wiadomo,no moze procz tego,ze pewnie bedzie happy-end
:P

Niekoniecznie happy end . Próbowaliście się kiedyś postawić w sytuacji bohaterów negatywnych ?
dla nich na pewno nie bedzie happy ;D


Happy end bedzie na pewno bo inaczej książka sie nie sprzeda (taki niezrozumiały wymóg rynku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 14:51, Galadin napisał:

> przestan pisac ze spamuje bo to nader wkurzające!

Post typu: "kolesie co z wami czemu nie piszecie?!" to raczej spamowanie. Gdyby tutaj
był jakiś bardziej wrażliwy moderator...

no wiem co by się stało!dobra ale juz tak nie pisz bo jednak chyba przyznasz ze to wkurzające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 15:40, Arar napisał:

czytam sobie Najstarszego i taka... smutna ta ksiązka :( Ludnośc opuszczająca rodzinna wioske,
ostatni jeździec któremu zostało niewiele życia, konflitk Aryi z matką itp

kilka zdarzeń było nie logiczne. np. śmierc Muragatha i Bliźniaków i Ajihada to było takie
dziwne, nie pasujące.

z tego co wiem dziedzictwo to trylogia. A więc czy 3 tom jest już napisany?? i jaki ma tytuł?

wiem tyle co ty czyli nic!a gdzie jestes w Najstarszym? skonczyles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 18:34, Arar napisał:


nie skończyłem i prędko się na to nie zapowiada. Jestem na rozdziale "Na skałach Tel''naeir"

czyli to strona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eragon chyba lepszy od Najstarszego. Jakoś przebrnąłem przez drugą część, ale nauki w Ellesmerze były troche nudne. A za to końcówka- bombowa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2006 o 15:40, Arar napisał:

kilka zdarzeń było nie logiczne. np. śmierc Muragatha i Bliźniaków i Ajihada to było takie
dziwne, nie pasujące.



o ile wiem to murtagth i bliżniacy nie zgineli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2006 o 13:39, Mik Nik napisał:

o ile wiem to murtagth i bliżniacy nie zgineli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


No niesamowite. Ale na początku zginęli. Tylko potem się to okazało że to pic na wode. Ale i tak później Bliźniacy zdechli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 15:40, Arar napisał:

z tego co wiem dziedzictwo to trylogia. A więc czy 3 tom jest już napisany?? i jaki ma tytuł?



Słyszałem że (od kolegi) ma być na jesień ale nie wiem... chciałbym :-D

Mnie natomiast bardzo niecierpiwi ten film... widziałem zapowiedź filmu i kjest zajefajna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście zwiastun Eragona? Ja oglądałem, jest co prawda nieoficjalny ale aktorzy sie pokazali z dobrej strony a myślałem że obstawa głupia jak but! ;-) mi sie muzyka podoba, jest kilka błędów ale ogólnie zapowiada się dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować