Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2007 o 21:49, choper napisał:

> Wy tu gadacie o Diablo 3, a ja jestem grzesznikiem! Nie zagralem w Diablo!!! Uaaa! Nie
zabijajcie
> mnie!!! Na szczescie kupie sobie jutro, wraz z dodatkiem.
>
> EDIT: o LOL, ja myslalem ze to jest temat o Diablo 2 xD sorki
Ja niedawno kupiłem. I po grze przez neta... TO NAJLEPSZA GRA śWIATA!!!!!!!! xD


Serio? No ja nie moge! Klamiesz! To niemozliwe! TO NIEMOZLIWE!!! NIEEEE!!!! xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 21:54, Mechu95 napisał:

> > Wy tu gadacie o Diablo 3, a ja jestem grzesznikiem! Nie zagralem w Diablo!!! Uaaa!
Nie
> zabijajcie
> > mnie!!! Na szczescie kupie sobie jutro, wraz z dodatkiem.
> >
> > EDIT: o LOL, ja myslalem ze to jest temat o Diablo 2 xD sorki
> Ja niedawno kupiłem. I po grze przez neta... TO NAJLEPSZA GRA śWIATA!!!!!!!! xD

Serio? No ja nie moge! Klamiesz! To niemozliwe! TO NIEMOZLIWE!!! NIEEEE!!!! xP

A jednak xD Niemożliwe stało się faktem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 22:51, choper napisał:

> > > Wy tu gadacie o Diablo 3, a ja jestem grzesznikiem! Nie zagralem w Diablo!!!
Uaaa!
> Nie
> > zabijajcie
> > > mnie!!! Na szczescie kupie sobie jutro, wraz z dodatkiem.
> > >
> > > EDIT: o LOL, ja myslalem ze to jest temat o Diablo 2 xD sorki
> > Ja niedawno kupiłem. I po grze przez neta... TO NAJLEPSZA GRA śWIATA!!!!!!!! xD

>
> Serio? No ja nie moge! Klamiesz! To niemozliwe! TO NIEMOZLIWE!!! NIEEEE!!!! xP
A jednak xD Niemożliwe stało się faktem :P

To...to...brak mis slow...to...to byl cios Prosto W Krocze...to...NIE!!!!!! Ueeeeeheheheheueeeeeee(smarka)ueeeeeee....dlaczeeeegoooo...XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko zapytać czy kiedyś skończycie ten dialog na wysokim poziomie?

By nie robić zbędnego offtopa:
Może po fuzji coś się popchnie w sprawie D3. Eh czekam i czekam a na razie wszelkie informacje to jakieś głupie plotki -.- Zaczynam wątpić czy gra się pojawi... A mogłaby bo D2 też się kiedyś nudzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie D3 nie powstanie są na to 3 aspekty po pierwsze nie ma grafików po drugie nie wiadomo jaką by stworzyć fabułę co Diablo znowu żyje to już jest stara bajka którą każdy tutaj zna z nas po trzecie primo gra musiała by być obowiązkowo w 3D a to już by nie był ten sam klimat no i nie wiadomo jeszcze co by wykombinowali Ci z Bllizarda np dwie postacie na Singel Player Typu NWN Jeden Barbar i Nekros ... Jak już by ta gra powstała co wątpię bardzo mocno ;] to bym zagrał tylko z Ciekawości jak każdy chyba tutaj z nas tyle na ten temat ....

Pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 20:12, Sir Braveheart napisał:

Według mnie D3 nie powstanie są na to 3 aspekty po pierwsze nie ma grafików po drugie nie wiadomo
jaką by stworzyć fabułę co Diablo znowu żyje to już jest stara bajka którą każdy tutaj zna
z nas po trzecie primo gra musiała by być obowiązkowo w 3D a to już by nie był ten sam klimat


Nie zgodze się do końca. Czemu stwierdzasz, że nie ma grafików - było wspominane, że jest cała ekipa pracująca nad tajemniczym projektem.
Co do fabuły. Pisałem w tym temacie (fakt dawno bo dawno), że były plotki, zresztą wcale nie głupie, że fabuła miała by się toczyć przed czasami z pierwszej odsłony. Mi najbardziej podobała się wizja, że będzie to walka między niebem, a piekłem gdzie można się wcielić w kogoś z każdej ze stron. Przecież były czasy gdy demony zamykali w kamienie dusz ^^
Co do 3D to jest największy minus... Ale moim zdaniem Blizz dałby sobie z tym radę i jakoś wyszedł z tego problemu, bo zgadzam się, że np. w Loki praca kamery zupełnie mi nie leży...
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!! Po co komu diablo III skoro II jest idealne. Dodatek dodał kolejne akty i itemy i zamiast kolejnej części wolę kolejne dodatki. Czyli np 3 nowe akty, 200 nowych itemów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 21:10, choper napisał:

Ludzie!!! Po co komu diablo III skoro II jest idealne


Z tym idealne to chyba przesadzasz :)
Mimo, że Diablo II jest świetną grą to jak to się mówi nie można stać w miejscu, a kto stoi w miejscu ten się cofa :)
Prawdą jest, że Diablo II po już bardzo długim graniu w diabełka na dłuższą metę może nużyć. Ostatnio wytrzymałem około miesiąca na BN, głównie z powodu braku znajomych z którymi można by pograć.
Natomiast jeśli masz kogoś z kim można się umówić na normalną grę, a nie bieganie w nieskończoność po przedmioty czy ślęczenie na kanale i w grach aby coś sprzedać, to nadal Diablo może być przyjemne. Ja odkąd mam laptopa odkrywam w diabełku drugie życie po kabelku z siostrą :)
Poza tym kontynuacje dobrych gier zawsze mile widziane, pod warunkiem, że też są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 23:18, Daimon_Frey napisał:

> Ludzie!!! Po co komu diablo III skoro II jest idealne

Z tym idealne to chyba przesadzasz :)
Mimo, że Diablo II jest świetną grą to jak to się mówi nie można stać w miejscu, a kto stoi
w miejscu ten się cofa :)
Prawdą jest, że Diablo II po już bardzo długim graniu w diabełka na dłuższą metę może nużyć.
Ostatnio wytrzymałem około miesiąca na BN, głównie z powodu braku znajomych z którymi można
by pograć.
Natomiast jeśli masz kogoś z kim można się umówić na normalną grę, a nie bieganie w nieskończoność
po przedmioty czy ślęczenie na kanale i w grach aby coś sprzedać, to nadal Diablo może być
przyjemne. Ja odkąd mam laptopa odkrywam w diabełku drugie życie po kabelku z siostrą :)
Poza tym kontynuacje dobrych gier zawsze mile widziane, pod warunkiem, że też są dobre.

Zgadzam się z tym że na dłuższą metę się nudzi. Dlatego potrzeba nowe akty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA MAM SZCZERĄ NADZIEJĘ ŻE DIABLO III NIGDY NIE POWSTANIE!!! jestem fanem części drugiej (w moim prywatnym rankingu zajmuje pierwsze miejsce na równi z Wiedźminem) ale uważam że Diablo straciło by cały urok i magię po przeniesieniu w 3D (nie łudzę się nawet że tak by się nie stało). Najlepszym przykładem jest Fallout (znam go tylko przelotnie, wstyd podawać ile czasu przy nim spędziłem) o wiele bardziej przekonywały mnie 2 pierwsze części niż to co pokazane jest na screenach z "trójki". Powtarzam jeszcze raz NIE CHCE D3!! poza tym trudno było by mu dorównać choć pod względem grywalności części drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 23:23, player000 napisał:

JA MAM SZCZERĄ NADZIEJĘ ŻE DIABLO III NIGDY NIE POWSTANIE!!! j

Cóż każdy ma swoje zdanie jednak ja z kolei mam wielką nadzieję na D3 bo chce czegoś nowego po którymś z kolei przejściu gry czy to samemu czy z kolegami, a bieganie i nabijanie lvl czy zbieranie zestawów mnie średnio bawi. Fakt, przeniesienie w 3D może popsuć wszystko bo Diablo było grą 2D i to świetnie się sprawdzało, jednak wierzę w Bilzz i w to, że potrafią stworzyć grę równie dobrą co poprzednie części i wybrnąć z sytuacji problemu środowiska graficznego ^^
Co do Fallouta fakt 1,2 miały swój niepowtarzalny klimat ale ocenianie gry po screenach nie grając w nią mija się z celem bo teraz prócz producentów i zamkniętych beta testerów nikt tak na prawdę nie wie jak 3 będzie wyglądała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 23:23, player000 napisał:

JA MAM SZCZERĄ NADZIEJĘ ŻE DIABLO III NIGDY NIE POWSTANIE!!! jestem fanem części
drugiej (w moim prywatnym rankingu zajmuje pierwsze miejsce na równi z Wiedźminem) ale uważam
że Diablo straciło by cały urok i magię po przeniesieniu w 3D (nie łudzę się nawet że tak by
się nie stało). Najlepszym przykładem jest Fallout (znam go tylko przelotnie, wstyd podawać
ile czasu przy nim spędziłem) o wiele bardziej przekonywały mnie 2 pierwsze części niż to co
pokazane jest na screenach z "trójki". Powtarzam jeszcze raz NIE CHCE D3!! poza tym trudno
było by mu dorównać choć pod względem grywalności części drugiej.

Racja, grafika stara, a teraz co? Trzeba mieć silnego kompa żeby pograć na minimum? Grafika taka jak w UT3? To by było niemożliwe, żeby gracze na nowo zaczęli grać, masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie zależy w DIII ( jeśli powstanie ) na jakiś wielkich zmianach. Tylko trochę więcej postaci, lepsza rozdzielczość i grafika, efektowniejsze umiejętności.... tyle chyba wystarczy, bo grywalność powinna być tak dobra jak w DII LOD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ze wszystkich możliwych domen, Blizzard wykupił akurat diabloiii.com.es, tak? Jakoś nie przypominam sobie, by jakakolwiek firma kiedykolwiek bawiła się międzynarodowymi stronami.

Do tego dochodzi dodanie Diablo III na fanowskiej stronie. Po pierwsze, jest od groma stron poświęconych Diablo III, wystarczy wpisać "Diablo 3" lub "Diablo III" w wyszukiwarkę. Po drugie, "autoryzowana przez" nie oznacza, że wszystkie pojawiające się tam informacje są weryfikowane przez Blizzard. Po trzecie, redakcja strony, która jest autoryzowana przez jakąś firmę, otrzymawszy "po cichu" jakieś informacje, dwa razy by się zastanowili, zanim by się narazili firmie przez przedwczesne ich ujawnienie.

Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 13:24, Marcinos07 napisał:

Czyżby zapowiada się na zapowiedź D3? :>
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=38763
Ja już sie nie mogę doczekać jakiś konkretnych informacji, chociażby potwierdzenie tego że
gra powstanie, lub nie. :)


a kto by nie chciał oficjalnej informacji. Ja osobiscie powiem tak dla g3 mialem kupic nowy komp nie kupiłem dla wiedmina to samo dla hellgate london też ale dla d3 bym odał wszystko bym mógł w niego grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 10:32, Tokix napisał:

może jakieś screeny??:D

chyba raczej takich nie ujzysz bo nikt jeszcze oficjalnie nie zapowiedzial prac nad d3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się