Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Czy będzie?
Napewno będzie znajądz BLIZZARDa (najlepszego producęta gier, przynajmiej dla mnie)
A i jeszcze mam jedno pytanie nie grałem w diablo od hohoh wielu lat i słyszałem od przyjaciela że tam ie można się zajerestrować tylko zapamiętuje postać itemy na kompie czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zwalą diablo 3 to będzie git. Niech grafika będzie zmieniona, ale reszta nie. Pewnie fabuła będzie taka jaką znamy, zabić diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 23:23, player000 napisał:

JA MAM SZCZERĄ NADZIEJĘ ŻE DIABLO III NIGDY NIE POWSTANIE!!! jestem fanem
części drugiej (w moim prywatnym rankingu zajmuje pierwsze miejsce na równi z Wiedźminem)
ale uważam że Diablo straciło by cały urok i magię po przeniesieniu w 3D (nie łudzę się
nawet że tak by się nie stało). Najlepszym przykładem jest Fallout (znam go tylko przelotnie,
wstyd podawać ile czasu przy nim spędziłem) o wiele bardziej przekonywały mnie 2 pierwsze
części niż to co pokazane jest na screenach z "trójki". Powtarzam jeszcze raz NIE CHCE
D3!! poza tym trudno było by mu dorównać choć pod względem grywalności części drugiej.

. ja chce tylko troche pograć lecz nic nie zastąpi ideału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 08:38, Ramzes5 napisał:

. ja chce tylko troche pograć lecz nic nie zastąpi ideału

A ja nadal uważam, że pod względem KLIMATU Diablo 1 jest o wiele lepsze niż Diablo 2 :)
W trójeczce chciałbym widzieć kilka zmian, o których już wspomniałem kiedyś w tym poście:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=191

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 10:08, Abi Dalzim napisał:

> . ja chce tylko troche pograć lecz nic nie zastąpi ideału
A ja nadal uważam, że pod względem KLIMATU Diablo 1 jest o wiele lepsze niż Diablo 2
:)


Zapewne podpadnę tu wielu osobom, ale jak dla mnie, D2 w ogóle nie miało klimatu. Dżungla? Pustynia? Wolne żarty. Diablo to mroczne podziemia, z głębi których dochodzą nas jęki potępionych. To klaustrofobiczne krypyty z powolnymi zombie i grzechoczącymi szkielecikami. To lęk przed otwarciem drzwi do komnaty Butchera, a potem paniczna ucieczka korytarzami drugiego poziomu, żeby znaleźć jakąś kratę, za którą można się schować.

A Diablo 2? Radosna wędróweczka po świecie, na której brakuje tylko reklam biur podróży.

Nie wiem, ile razy przeszedłem pierwsze Diablo, zaczynając od starego 486, a kończąc na obecnej dwurdzenióweczce. Kilkanaście razy na pewno. W czasach 486 miałem całe pudełko dyskietek z zapisanymi jpgami unikatowych przedmiotów. Diablo 2 skończyłem 2 razy (tylko, jeśli przez "skończyłem" rozumiemy zabicie Diablo) - raz Druidem, który doszedł aż do poziomu trudności Hell, gdzie gra po prostu stała się monotonna, i raz Paladynem. Potem już mi się najzwyczajniej w świecie nie chciało grać. D2 brakuje tego uroku, który posiadała jedynka. I nie sądzę, by udało się ten klimat odtworzyć w ewentualnej trzeciej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 10:20, Ringno5 napisał:

I nie sądzę, by udało się ten klimat odtworzyć w ewentualnej trzeciej części.

Mam dokładnie takie samo zdanie. Choć u mnie wynikać to może też z tego, że jedynka była moją pierwszą prawdziwą grą komputerową (nie liczę czegoś takiego jak Montezuma na Atari czy Mario na konsoli). Diablo 1 dosłownie śniło mi się nocami, a przez kilka pierwszych dni jak zacząłem w to grać to chodziłem jak w amoku... Było fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jedynka po prostu była grą, która tak naprawdę stworzyła cały gatunek. Owszem, wcześniej już były gry z widokiem izometrycznym (choćby np. Ultima VIII), ale to właśnie Diablo sprawiło, że dziś gramy np. w Titan Quest czy Sacred.

Gra stanowiła idealnie wyważone połączenie grafiki, muzyki i fabuły, razem tworzących całość, która - jak napisałeś - śniła się po nocach. Dziś, 12 lat później, nadal uważam, że motyw z Tristram jest jednym z najlepszych kawałków, jakie kiedykolwiek słyszałem w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy może to ktoś przetłumaczyć ?

Hot Job –
Lead 3D Environment Artist
Blizzard Entertainment, the developer of Diablo and Diablo II, is looking for a lead 3D environment artist skilled at creating models and texture maps for both architectural and natural environments. The ideal candidate has experience modeling and texturing assets for a diverse visual range of environments.
Take a look at the job posting here.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Can somebody translate it for me?

Gorąca praca
Przewodzenie śodowisku artystów 3D
Zamieć Rozrywka, deweloper Diablo i Diablo II szuka przywódcy środowiska artystów 3D z umiejętnością tworzenia modeli i teksturowania map dla środowiska architekturalnego i naturalnego. Idealny kandydat ma doświadczenie i cenną umiejętność w teksturowaniu urozmaiconego pasma środowiska.
Zrób zobaczenie na "posting" pracy tutaj

komentarz: sens oddany ale to tłumaczenie robione jest z przymrużeniem oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2008 o 13:25, player000 napisał:

komentarz: sens oddany ale to tłumaczenie robione jest z przymrużeniem oka


Sens niestety się zagubił trochę.
Chociaż ta ''cenna umiejętność'' mi się podobała:>.

Szukają 3d Environment Artist z dużym doświadczeniem po prostu. Jeśli nie wiesz o co chodzi, zupełnie Cię to nie dotyczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 13:45, tosz napisał:

nie szukam pracy, tylko mam wrażenie że oni szukają kogoś ( i mam wrażenie że chodzi
tu o prace nad Diablo 3 )


Od premiery D2 szukają. Praktycznie cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo fajne, to tak jak diablo 2 do kwadratu!!! tylko ta cena.... 299USD za edycję podstawową i 399USD za Edycję Kolekcjonerską której jedynym dodatkiem jest pluszowy Diablo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 14:27, player000 napisał:

jest bardzo fajne, to tak jak diablo 2 do kwadratu!!! tylko ta cena.... 299USD za edycję
podstawową i 399USD za Edycję Kolekcjonerską której jedynym dodatkiem jest pluszowy Diablo!!!

To dobże że jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Diablo 3" przypuszczalna data ukazania: 2009.03

Nie podaję linku bo i tak tekst nie będzie zrozumiały - język:)
A czy to prawda?:)

20080531073329

20080531073339

20080531073348

20080531073401

20080531073411

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 07:39, strajker napisał:

"Diablo 3" przypuszczalna data ukazania: 2009.03

Nie podaję linku bo i tak tekst nie będzie zrozumiały - język:)
A czy to prawda?:)


Zwykły fake. Zwłaszcza Diablo na PS3 nigdy nie widziałem takiego napisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 07:49, DartiReviMaster napisał:

Zwykły fake. Zwłaszcza Diablo na PS3 nigdy nie widziałem takiego napisu


Co proszę? To że nie widziałeś to logiczne skoro nic z Daiablo nie było wydane na PS 2 i 3.
Problem w tym że strona (chińska) skąd są te obrazki to poważana stroną o grach na PC i konsole:)
Tak że ja nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 w sieci od dawna
2 zwykła przeróbka tego pierwszego ew. 1 zdjęcie zostało użyte jako tekstura (pudełkiem to być nie może bo nie ma żadnych oznaczeń)
3 Diablo jest z Diablo II a poza tym wersje na PS3 są inaczej oznaczane (z lewej strony pudełka czarno srebrny napis).
5. Zwykły fanart... jak dla mnie żaden dowód na cokowlewiek (poza zdolnościami twórcy)
4. najbardziej interesujący i nie potrafię go w sensowny sposób "obalić" ale mnie to do niczego nie przekonuje bo może być np. z innej gry która nie miała jeszcze premiery ale nie jest to Diablo III

Jak dla mnie to zwykła akcja tej strony żeby nabić kilka tysięcy odwiedziń wszystkich śliniących się fanów Diablo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się