Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2008 o 09:23, gitarka napisał:

> Zwróćcie uwagę na ten fragment pomiędzy oczami... Pasuje do tych zdjęć poniżej...
;/
> :(
No masz rację, nawet ten błysk w tych oczach jest prawie taki sam w obu artach.
Ale robili by tyle hałasu z drugim dodatkiem do WoW''a?


No wiesz... promocja... Ale słuhcjacie! Jeszcze nie wszystko stracone. Przecież powiedzieli, że ZAPOWIEDZĄ grę na WWI. A więc nie chodzi raczej o WotLK, bo to już jest od dawna zapowiedziane. Podobnie ze Starcraftem 2. Może warto lepiej skupić się na tym obrazku-puzzlach, którego kawałek pojawia się codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 10:26, destro177 napisał:

I czasem jutro zamiast otwierać szampana, wrócimy ze spuszczonymi głowami do naszego
Diablo II, bez nadziei na trójkę:( Obym się mylił.

i zamiast szampana zapijemy smutki wódką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem Blizzard się spisał... Narobił zamieszania - i nadziei - a w końcu okazało się, że tak naprawdę nie wiemy nic. I trzeba czekać do jutra... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale... chyba nikt nie miał wątpliwości, że tak to będzie wyglądać :P
zainteresować cały świat ludzi grających sobą.... po to, żeby podgrzać temperaturę najwyżej jak się da i albo ogłosić coś niesamowitego, albo zrobić sobie z nas wszystkich jaja i ogłosić coś umiarkowanie interesującego. z tym, że ta druga opcja była by niemal samobójstwem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalazłem cos takiego http://img136.imageshack.us/img136/1664/porownanie1ew5.jpg hmmm nie wiadomo o co w tym wszystkim chodzi :/ prawda jest taka ze teraz to moze byc wszystko... tak pozatym to liczby z obrazkow sa z serialu Lost (nie wiem czy ktos o tym wczensiej mowil) wiec mozliwe ze to moze byc Diablo ale nie musi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 17:26, dzyndzels napisał:

to akurat robota fanów :) ten róg jest moocno naciągany. Ale grafika po lewej świetna, bardzo mi się podoba. Tak naprawdę to już jutro, wiec wytrzymajmy :) nie wiem jak Wy, ale ja zamierzam oglądać transmisje tej imprezy z Sieci i mam nadzieję, że nie będę tego żałować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ładny obrazek od Blizzarda": mamy tam Arthasa(WotLK),

Dnia 27.06.2008 o 20:34, Deedi napisał:

Diablo(!) i nie wiem, co to, ze może ze SC2 ?:D


Przecież ten obrazek pojawił się już parę stron wcześniej, poza tym, jego o wiele większa kopia wisi w Paryżu na budynku, w którym odbywa się WWI. :) Więc tajemnica z tego żadna. :)

Czy komuś z Was działa ta próbna transmisja z WWI? Mnie ciągle się aktualizuje ten programik i nie może zakończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się