Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Ponoć jest już gameplay, ale nic mi o tym nie wiadomo. Zresztą wejdźcie na stronę WWI 2008 i ściągnijcie odpowiedni program a będziecie mogli oglądać przebieg imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 12:37, Skywalker560 napisał:

Ponoć jest już gameplay, ale nic mi o tym nie wiadomo. Zresztą wejdźcie na stronę WWI
2008 i ściągnijcie odpowiedni program a będziecie mogli oglądać przebieg imprezy.

Jest bo zapzereztowali demko. Gra barbażyńcą i nową klasą Witch Doctor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radujmy się! D3 zapowiedziane oficjalnie! Gameplay Barbarzyńcą i Witch Doctor''em pokazany. Zapodaje skriny ^^. Przepraszam za niską jakość (oglądam film w niskiej rozdzielczości).

20080628124121

20080628124133

20080628124148

20080628124227

20080628124242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 12:38, Warrior Within napisał:

Jest bo zapzereztowali demko. Gra barbażyńcą i nową klasą Witch Doctor.


Witch Doctor? Czyżby inspiracja WarCraftem? ;)

"Someone call for the doctor?"

20080628124229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"You can destroy and interact with the environment -- this is physix at work here." (fragment newsa z diablofans.com)
Mam nadzieję, że nie oznacza to że bez AGEIA physix (tej karty) nie będzie owej destrukcji/interakcji z otoczeniem? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe będzie niszczenie środowiska gry - było to bardzo dobrze pokazane w trakcie ostatniej walki z ogromnym boss''em. Ta gra będzie wymiatać, nie ma bata ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 12:49, GrooG napisał:

Mam nadzieję, że nie oznacza to że bez AGEIA physix (tej karty) nie będzie owej destrukcji/interakcji
z otoczeniem? :/


W SC2 też mamy silnik fizyczny i ta karta jest niepotrzebna ;). W każdym razie czekam na screeny w dobrej jakości i porządny gameplay. A tak w ogóle to przecież powinien być tam jakiś pracownik i na bieżąco aktualizować stronę oficjalną Blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 12:42, Metalhead86 napisał:

Radujmy się! D3 zapowiedziane oficjalnie! Gameplay Barbarzyńcą i Witch Doctor''em pokazany.
Zapodaje skriny ^^. Przepraszam za niską jakość (oglądam film w niskiej rozdzielczości).

nie no, jeśli DIII ma wyglądać jak WoW to ja odpadam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barba trochę schudł chyba ;P poza tym całkiem fajnie że można grać dowolną płcią :) i w ogóle super. Grafika 3D prezentuje się dobrze, rzut izometryczny, po prostu stare dobre Diablo. Szkoda że będziemy musieli zapewne czekać jeszcze parę latek :) a Boss ma zarąbiste pazury ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 12:56, Astmatyk napisał:

Fajnie, zagrywałem się w poprzednie części. Szkoda jedynie, że najprawdopodobniej będzie
to MMO z abonamentem :(

Wątpię, to nie zapowiada się na drugi WoW. Moim zdaniem abonamentu nie będzie. Wszystko po staremu. Wyluzuj, będzie super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 12:56, Astmatyk napisał:

Fajnie, zagrywałem się w poprzednie części. Szkoda jedynie, że najprawdopodobniej będzie
to MMO z abonamentem :(

Nie będzie to w żadnym wypadku MMORPG. Powiedzieli przecie wyraźnie, że będzie RÓWNIEŻ tryb Battle.net ;).

@zadymek
D3 nie wygląda w żadnym wypadku tak samo jak WoW... Oglądam WII Live - gameplay przypomina nieco (naprawdę troszeczkę) ten z Titan Quest. Gameplay jak i trailer są już na oficjalnej stronie - przekonaj się sam. ( http://www.blizzard.com/diablo3/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, kiedy zakładałem ten wątek wiedziałem, że kiedyś zaowocuje i pomyśleć, że wtedy trzecia część Diablo była marzeniem! :D Przepraszam za ten offtop, ale musiałem! :)

A co do wątku - jestem pewny, że Blizzard nie spapra tej roboty, ja się martwię tylko o jedno - wymagania. :/
Z tego co wiem po wyjściu Diablo II były one strasznie wygórowane jak na tamte czasy, ale mam nadzieję, że nie będzie do trzeciej części legendy niezbędny DirectX 10... No chyba, że będzie on normalką, jak już D III wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się