Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2012 o 22:31, Pit404 napisał:

Eh, szkoda, Adria to mój ulubiony vendor z jedynki.

To od mnie było ? :D
jak tak to [na przyszłość] istnieje taka funkcja jak "odpowiedz" w prawym górnym rogu każdego posta. [Nie idzie jej nie zauważyć bo buttony wyskakują niezależnie od tego czy kursor myszy jest tu czy tam]
Anyway w tym momencie na głowie wpadła mi lekka rozkmina odnośnie fabuły.
Mianowicie

Spoiler

Może Adria wciąż kocha swego wojownika którego znamy z D1. Chcąc na wszelkie sposoby go wskrzesić korzysta z każdej pomocy jaką się da uzyskać by przywrócić go do świata żywych. Coś czuję, ze Azmodan omamił ją nadzieją, że jak przyniesie mu Czarny Kamień Dusz to wskrzesi on jej ukochanego ?. Może w ostatecznym rozrachunku to Ardia wpakuje sobie kamień w czoło by ten nie wpadł w ręce Azmodana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam - może dość dziwne pytanie, ale czy jak Wy ściągaliście ze strony Blizz pliki D3 do instalki itd to też Wam downloader się zatrzymał na 99%? Tak jakby serwery Blizzardu padły czy coś :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie można dowolnie zmienić język, czy jak raz się zainstaluje dana wersję językową to jedynym wyjściem na zmiane języka jest reinstall?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 00:26, lRayl napisał:

Czy będzie można dowolnie zmienić język, czy jak raz się zainstaluje dana wersję językową
to jedynym wyjściem na zmiane języka jest reinstall?

Raczej tak :). Może za jakiś czas zostanie wprowadzony jakis plugin tudzież plik jak to było w przypadku Diablo 2, że zmieniał z PL języka na ENG bez potrzeby reinstalacji co oczywiście nie groziło banem na konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 02:18, vegost napisał:

Jakie będą dostępne rodzaje broni w grze ? Zwykłe,legendarne, unikatowe ? Będą jakoś
specjalnie się wyróżniać ?

W Diablo 3 będzie tak :)
Zwykła broń biała
Broń magiczna posiadająca pewnie do +3 danych przyrostków np 5% mf 1-2 damage i 7 większy gold
Broń rzadka - rare kolor żółty. Ja w becie miałem nawet taką co dawała 6 przyrostków ale czy w finalnej będzie np 7 czy 8 to tego nie wiem.
Przedmioty unikatowe zostały zmienione właśnie na nazwę "Legendarny" [To będzie miało chyba kolor pomarańczowy albo brązowy] już nie pamiętam.
No i of kors tak jak w Diablo 2 to było, w D3 będziemy mogli znajdować zestawy przedmiotów [sety]
[Nie wiem jakim kolorem to się będzie wyróżniać]

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 02:39, Braveheart napisał:

W Diablo 3 będzie tak :)
Zwykła broń biała
Broń magiczna posiadająca pewnie do +3 danych przyrostków np 5% mf 1-2 damage i 7 większy
gold
Broń rzadka - rare kolor żółty. Ja w becie miałem nawet taką co dawała 6 przyrostków
ale czy w finalnej będzie np 7 czy 8 to tego nie wiem.
Przedmioty unikatowe zostały zmienione właśnie na nazwę "Legendarny" [To będzie miało
chyba kolor pomarańczowy albo brązowy] już nie pamiętam.
No i of kors tak jak w Diablo 2 to było, w D3 będziemy mogli znajdować zestawy przedmiotów
[sety]
[Nie wiem jakim kolorem to się będzie wyróżniać]

Pozdrawiam.


Hmm w becie miałem parę żółtych dropów :) Nie były to jakiś super przedmioty, ale dwie kosy dla barbara miały fajne staty :P Pewnie przedmioty legendarne będą wypadać na poziomie Inferno :P Ale dzięki za info. Teraz będzie bardziej przejrzyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 02:45, vegost napisał:

Hmm w becie miałem parę żółtych dropów :) Nie były to jakiś super przedmioty, ale dwie
kosy dla barbara miały fajne staty :P Pewnie przedmioty legendarne będą wypadać na poziomie
Inferno :P Ale dzięki za info. Teraz będzie bardziej przejrzyście.

Kutwa.. miałem napisać "przedmiot" a nie broń bo to zabrzmiało jakby tylko dana broń mogła wypadać pod kolorek ale i tak wiadomo o cho chodzi :P.
Ogólnie rzecz biorąc to się nic nie zmieniło poza nazwą z unikatowego na Legendarny.
Co do tego czy będą padać na tylko na Inferno czy nie będą hmm, tu bym się spierał. Czuję, że itemy znów będą dzielić się na klasy czyli Normalne < Wyjątkowe < Elitarne tak jak to miało miejsce w przypadku D2. [Choć same nazwy mogą również się inaczej nazywać. Jednak i tak zasadza działania może być ta sama] Wyjątkowe itemy dropiły na Koszmarze a elitarne zaczynały dropić dopiero na Piekle. Taki krótki miecz w D3 na normie się może zwać krótkim mieczem jednak na koszmarze może zwać się np Gladiusem. Wygląd będzie miał ten sam jednak dmg zdecydowanie większy.
Poza tym. Przedmioty legendarne będzie można nawet craftować u kowala. !! więc coś czuję, ze to tylko kwestia wyexpienia sobie lvlu kowalstwa :).
Crafting w D3 jest naprawdę zajedwabistą sprawą. Będzie co craftować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja dystrybuowana przez CDP będzie miała podczas instalacji wybór języka Full Ang?
Bo nie wiem, czy ściągać teraz instalkę angielską czy spokojnie czekać aż dostanę swoją EK w łapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 22:03, Kamil2142 napisał:

Tak swoją drogą idzie już sciągnąć sobie ładnie i zainstalować Diablo 3 i przy premierze
tylko odpalić grę, aktywować klucz na battle.net i się zalogować czy będę musiał się
męczyć z ściąganiem 15maja?


self bump
( ponawiam pytanie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 10:36, Harvenar napisał:

rozumiem, że wersja kolekcjonerska nie jest już dostępna do kupienia na gram.pl?


Na tę chwile nie jest dostępna, jeśli chcesz to możesz poczekać i jeśli ktoś zrezygnuje z zakupu to najprawdopodobniej będzie znów dostępna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 10:36, Harvenar napisał:

rozumiem, że wersja kolekcjonerska nie jest już dostępna do kupienia na gram.pl?

Praktycznie nigdzie już nie jest dostępna, jak chcesz kupic musisz czekać aż inne osoby z kolekcjonerki zrezygnują i byc szybkim to może się na jedną załapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie zostaje nic innego jak brać ludzi w team i starać się dojść do najtrudniejszego poziomu gry i starać się o dobre itemy :) I jeśli będzie można craftować unikatowe przedmioty to może być rzeźnia :D

@KofeinowyPablo podobno jeszcze Empik przyjmuje zamówienia na EK Diablo 3. Płacąc z góry masz gwarancję, że żaden noob nie zarezerwuje a potem nie zapłaci :) Ale lepiej się spytać w BOK-u o dostępność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni weekend z betą i niestety ale nie można wbić do gry... A szkoda myślałem, że jeszcze dobiję mojej mniszce 13 lvl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś kto ma dostęp do bety sprawdzić, czy może wejść postacią w tryb Hardcore? Czy wywala błąd, że niby serwery pełne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się