Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Czyli co? Z graczami posiadającymi guest pass będzie można normalnie pograć do pewnego momentu I aktu czy oni będą np logowani na zupełnie inne serwery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 00:00, Mohair napisał:

Zdecydowanie za mało ostatnio sypiasz ;)

Spanie to ZUO.... nie mogę spać gdyż nawiedzają mnie demony niczym

Spoiler

Mariusa w D2, które potem zrodził Wędrowiec

Dnia 13.05.2012 o 00:00, Mohair napisał:

Idź się wyśpij przed premierą, bo będziesz nam zasypiał podczas gry i nie będziemy mieli
z Ciebie w drużynie pożytku :P

Wątpię w to... :P ja już do tej gry bota mam jak coś :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że w CE są podobno guest pass do WoWa, a po co skoro, każdy może zagrać w trial za darmo?
Guest pass = starter edition, więc jeśli starter będzie dostępny dla każdego, to nie rozumiem sensu istnienia tych kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2012 o 00:03, Braveheart napisał:

Spanie to ZUO.... nie mogę spać gdyż nawiedzają mnie demony niczym

Spoiler

Mariusa w D2, które
potem zrodził Wędrowiec



Zaczynasz mnie już przerażać :D

Dnia 13.05.2012 o 00:03, Braveheart napisał:

Wątpię w to... :P ja już do tej gry bota mam jak coś :3


Najgorsze jest to, że nawet jakby serio tak było, to chyba zbytnio bym się nie zdziwił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 00:05, Mohair napisał:

Zaczynasz mnie już przerażać :D

Przeca jestem Lord of Terror. Tak ma być ;-)

Dnia 13.05.2012 o 00:05, Mohair napisał:

Najgorsze jest to, że nawet jakby serio tak było, to chyba zbytnio bym się nie zdziwił
;)

E tam.... nawet byś nie wiedział :P ale bocić nie mam zamiaru to of kors żart był. Zanim powstaną pierwsze boty to, minie może z 2 tygodnie :D ok niech będzie miesiąc. Ale zanim powstaną "w miarę bezpieczne" boty to minąć będzie musiało ojojojojoj. Szkoda ryzykować. W D2 po jakimś czasie odpalałem bota bo chciałem więcej niż dużo a miałem dużo ale to jednak było za mało. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2012 o 00:12, Braveheart napisał:

Przeca jestem Lord of Terror. Tak ma być ;-)


Taaak, z pewnością... Przepiszemy Ci jakieś dobre proszki, wszystko będzie w porządku... ;)

Dnia 13.05.2012 o 00:12, Braveheart napisał:

E tam.... nawet byś nie wiedział :P ale bocić nie mam zamiaru to of kors żart był.


No mam nadzieję :) Idiotyzmem było by tracić fun na rzecz botowania w pierwszych tygodniach D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli premiera jest 15 maja o 0:01 tak ? czyli w zasadzie bedzie mozna juz grac lda osob posiadajacych cyfrowe wersje juz w poniedzialek po polnocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 00:16, Malevyn napisał:

czyli premiera jest 15 maja o 0:01 tak ? czyli w zasadzie bedzie mozna juz grac lda osob
posiadajacych cyfrowe wersje juz w poniedzialek po polnocy ?

Taaak... ile razy to można wałkować =D.
Premiera jest 15 maja 00:01 a start serwerów również o tej samej godzinie.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 00:15, Mohair napisał:

Taaak, z pewnością... Przepiszemy Ci jakieś dobre proszki, wszystko będzie w porządku...
;)

No jak mi piszesz, że już cię "przerażać" zaczynam ;-) to jednak działa :P

Dnia 13.05.2012 o 00:15, Mohair napisał:

No mam nadzieję :) Idiotyzmem było by tracić fun na rzecz botowania w pierwszych tygodniach
D3.

Spoko... nie mam zamiaru to bocić ani trochę. Platforma BN 2.0 jest porządniejsza i bezpieczniejsza od poprzedniej wersji na jakiej jedzie aktualnie D2. Poza tym Blizzard nie oleje sprawy tak jak to zrobił z D2 [po czasie of kors]. Pewnie tzw Wardeny będzie robił dosyć często i regularnie a sam Warden będzie porządniejszy niż ten w D2 :)
Nie ma co ryzykować dla takiego szajsu. I tak w pierwszych tygodniach mam zamiar grać niczym bot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA MEGA K***A POTĘŻNY SPOILER

Filmiki z gry



Oglądacie na własną odpowiedzialność.
Jednak moja teoria o komecie się sprawdziła o której tu wcześniej psioczyłem. Kahahahhahah jestem k***a boski przepowiednik. Moje spiskowanie oraz rozkminy okazały się prawdą.

Ta kometa to nic innego jak
Spoiler

Tyrael który wybiera człowieczeństwo!!

Miałem wcześniej rację oraz nosa niczym wygłodniałe lwy
Jestem Zajedwabisty ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 00:56, Braveheart napisał:

Ta kometa to nic innego jak

Spoiler

Tyrael który wybiera człowieczeństwo!!

Miałem wcześniej
rację oraz nosa niczym wygłodniałe lwy
Jestem Zajedwabisty ]:->


Jednak najmocniejsza twoja strona jest nie zwykla skromnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 01:12, Cykada85 napisał:

Jednak najmocniejsza twoja strona jest nie zwykla skromnosc ;)

A co mam oszukiwać jak i oszukiwać siebie ? :>. "Gnije" w tym topicu już jakiś czas. Kilkadziesiąt stron temu podzieliłem się kilkoma moimi teoriami/rozkminami z innymi gramowiczami co to pojęcie większe mają. Jeszcze zanim ktokolwiek by EK dostał z którego można by było się dowiedzieć co kto jak i dlaczego to miałem identyczne praktycznie myślenie co te filmiki przedstawiają. Proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 01:44, Malevyn napisał:

odkad pierwszy raz widzialem trailer d3 to kazdy mowil ze ta kometa

Spoiler

to tyrael xd


A Ty nie wiesz co to spoiler... ? =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największym spojlerem jest oglądanie filmików z "unboxingu" D3 EK. Kurcze - wiec co bedzie w środku, ale nie wkminiałem się zbytnio, aby sobie klimatu i radochy przy otwieraniu nie zepsuć.

A tyle ludzi się podnieca, i że to wogóle po sieci hula :/ ehhh - tak zepsuc sobie radochę - to jak przezroczyste paczki z prezentami pod choinką !! BEZ SENSU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 03:37, Martimat napisał:

Dla mnie największym spojlerem jest oglądanie filmików z "unboxingu" D3 EK. Kurcze -
wiec co bedzie w środku, ale nie wkminiałem się zbytnio, aby sobie klimatu i radochy
przy otwieraniu nie zepsuć.

Coś w tym może i jest wiesz, ale niektórzy nie chcą kupować kota w worku.. ;/ Co by było gdybyś rozpakował swoje Ek a tam tylko dwie rzeczy dodatkowe... totalnie bdurne chociażby. Płacić po 75 zł za gówno ... no cóż nie każdy może sobie pozwolić na takie coś.

Pozdrawiam.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 03:37, Martimat napisał:

A tyle ludzi się podnieca, i że to wogóle po sieci hula :/ ehhh - tak zepsuc sobie radochę
- to jak przezroczyste paczki z prezentami pod choinką !! BEZ SENSU!


No to dla mnie totalnie bez sensu jest kupowac cos o czym nie masz zielonego pojecia, to nie kinder niespodzianka za 2 zl. Dla mnie frajda bedzie posiadanie tego, dotkniecie, postawienie na polke, obejrzenie..

Teraz wyobras sobie odwrotna sytuacje, nie wiesz co jest w srodku, spodziewasz sie nie wiadomo czego, otwierasz a tam wielki zawod, jak dla mnie to by bylo gorsze od spoilerowania sobie zawartosci i dostaniu tego za co sie zaplacilo z pelna swiadomoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co będzie w środku - ale nie OGLĄDAŁEM TEGO NA LEWO I PRAWO jak zwykle skrupulatnie przeprowadzane są unboxingi :P

A co do serii diablo - kolekcjonuję co da radę, swojego czasu na allegro licytowałem boxa sierrowego dodatku hellfire (bo nigdy nie miałem okazji kupić oryginału [sic!] - takie odkupienie grzechów piractwa z młodości) za prawie 200pln...

Więc nawet jakbym miał kupić całkowicie nie wiedząć co - to szykowałem się na to tak DŁUGO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny spoiler.

Spoiler

Tyrael stał się człowiekiem. Imperius został zabity. Diablo został pokonany na zawsze ? Nie jestem pewien czy jego kamień dusz też się rozpadł. Jak tak, to nie będzie D4 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się